Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Czoperrr napisał:

Powodzonka. Ja jestem po Halo Reach, Halo CE i teraz kończę Halo 2.

 

Ja póki co zaliczyłem HALO CE i HALO 2, później miałem dłuższą przerwę na Gearsy (przeszedłem 4 części pod rząd) a teraz lecę z HALO 3 (Reach będę grał po ODST, tak jak się ukazało).

Póki co muszę jeszcze dokończyć Alan Wake, w którym już blisko końca jestem i kurde walczę ze sobą, żeby tego nie jebnąć fpizdu (żeby wskoczyć w Infinite, brylować w forumkowym towarzystwie), ale chyba wytrzymam.

Tu już nawet nie o fabułę chodzi, a o postęp techniczny, design miejscówek, nowe giwery, czy gameplayowe rozwiązania.

Lubię mieć kontekst i porównanie, więc chyba jednak zostanę przy swoim planie.

 

36 minut temu, devilbot napisał:

Fabuła to ludzkość walczy z obcymi a Masterchef najlepszy Spartan wychowany żołnierz rozwala alienów na pierścieniach Halo które są arkami noego mającymi chronić przed zarazą flood i wszyscy chcą je mieć.

Dziękujcie.

 

Wszystko pięknie, ale żadne "arki noego" z tych pierścieni, a raczej ostateczna broń, działająca jak reaperzy w Mass Effect i w przypadku zalewu flood, mająca unicestwić wszystko, co organiczne w galaktyce (tak przynajmniej zrozumiałem, kończąc jedynie dwie pierwsze odsłony).

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, ASX said:

jak ktoś jest nowy w uniwersum, to kanał Xboxa zrobił podsumowanie dotychczasowej historii

 

 

recenzja zagrajnika, dla którego Infinite to pierwsza styczność z serią i mówi że ogarnał fabułe

 

Ku rwa co to za swiezy gosciu na polskim jutubie gejmingowym ? nie slyszalem o typie, ale jak na polskie ch ujowe standardy to lyknalem jego recke jak mlody pelikan

Odnośnik do komentarza

Gra wygląda świetnie, gameplay i strzelanie soczyste na miarę Dooma tylko w stylu Halo, dużo się dzieje na ekranie, sporo przeciwników i dalej jak to w serii SI jest na wysokim poziomie, cudowne widoczki a najlepsza to jest muzyka jeśli po pierwszych 2h dalej tak trzyma poziom to będzie chyba mój muzyczny mesjasz w gierkach od czasów forzy horizon 1.

 

btw. linka zajebisty ficzer który sporo zmienia

btw2. tak jak przy pierwszych zapowiedziach tak ciągle nie mogę się przekonać do designu niektórych przeciwników

 

 

No jest :banderas:

 

 

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Pierwsze Halo od hmmm zawsze gdzie od razu mam ochotę robić maraton. :banderas:Na XOS w zamkniętych pomieszczeniach wygląda to bardzo dobrze, 343i.przysiadło do optymalizacji na najsłabszym Xboxie. No i ten gunplay, o mamusiu, czy będzie nadużyciem jeśli powiem, że to feeling broni jak w DOOMie? Nawet master chief nabrał jaj i.ma przebłyski zachowac DoomGuya.

 

Masakrycznie dobrze sie w to gra. :) Jutro popróbuję na PC.

 

edit: @Daddy oj tak, muzyka oraz AI a konkretnie ciągle kometarze na polu bitwy, nadaje to smaczku i ograniczności doświadczeniu.

Odnośnik do komentarza
Jak to jest z wyborem ustawień graficznych? Domyślnie mam Jakość i nie mogę tego zmienić. Zmienić mogę jedynie suwaczki poniżej co do bluru, ostrości grafiki itd.

Jeśli masz tv który obsluguje 120 mhZ i ustawisz na konsoli 120 fps możesz wybierać między jakością a wydajnością , jakość 60 fps wydajność 120. Przyznam ze 120 robi fajna robotę
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem na chwilę i zyebany framepacing w cutscenkach jest nie do zniesienia. Obraz rwie jak pojebany i psuje całe oglądanie.

 

W czasie gameplayu lepiej ale nadal coś jest nie tak (tryb 60 klatek). Nie wiem czy to znowu wina framepacingu czy całkowitego braku motion blura.

 

Mam nadzieję, że przygłupy z 343I szybko to poprawią bo bardzo czekałem na kampanię ale nie chcę sobie psuć pierwszego przejścia. 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...