Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Colin napisał:

@Szymek z jakimi dokładnie manewrami w powietrzu? bo tych jest kilka :P błotnisty tor to pewnie ten crossowy. z zawodów w kampanii powinno zliczać bez problemu. 

No ten na samym dole z dziennych wyzwań. Tam należy wykonać dwa manewry w powietrzu w tym wyprzedania. 

A w wyścigach kampani kafelek forzathon jest na szaro stąd zalozylem że tam nie działa 

 

@Faka dzieki...zaobacze to Hoonigan :lapka: 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Ktoś mnie poprawi jeśli się mylę, ale @balon musisz przejść przez wprowadzenie czyli przejść wszystkie 4 pory roku i dopiero wtedy pojawią się już wszystkie możliwe aktywności + wyzwania sezonowe.

 

Geez, w ogóle to chyba sobie ściągnę potężne FH4, bo człowiek tak was czyta i znów chce się grać. :fsg:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Świezak jestem ale to nie jest tak że mistrzostwa są jedne na tydzień z forzathon? Przynajmniej ja nie widziałem więcej mistrzostw tak jak jest w fh3. 

No i po wstępie nie pojawia się wszystkie eventy. Z czasem dochodzą nowe (taxi,kaskader, te momenty z gierek). Wczoraj dochodziły jakieś nowe

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Szymek said:

Świezak jestem ale to nie jest tak że mistrzostwa są jedne na tydzień z forzathon? Przynajmniej ja nie widziałem więcej mistrzostw tak jak jest w fh3. 

 

Forzathon a sezonowe eventy to dwie różne rzeczy. Z forzathonu masz 4 rzeczy do zrobienia, a w eventach sezonowych masz 3 mistrzostwa w każdym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

 

Forzathon a sezonowe eventy to dwie różne rzeczy. Z forzathonu masz 4 rzeczy do zrobienia, a w eventach sezonowych masz 3 mistrzostwa w każdym tygodniu.

A bo nazw nawalone i jakoś nie skupiałem się co jak nazywać a forzathon to dla mnie cały ten kafelek :) ale dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...