Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno być żadnego problemu.

 

Cytat

Xbox Game Pass members can purchase DLC and consumables for Xbox One games at up to 10% off the Microsoft Store price while the game is in the Xbox Game Pass catalogue. Game Pass discounts can’t be combined with other offers and are not redeemable for cash; discount offers exclude games within 30 days of their launch; discounts are based on the Microsoft Store price.

 

 

https://support.xbox.com/en-US/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/xbox-game-pass-faq

Edytowane przez Shago
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, dee napisał:

QR w każdej grze, w której musisz być online tworzy problemy. Po prostu zostajecie odłączeni od serwera gry.

No ale forza nawet jak połączy się z serwerem ponownie po QR (u mnie zawsze pierwsze połączenie jest błędne) to i tak nie zauktualizuje czasu wyzwań. Jedyne wyjście i uruchomienie gry ponownie. Niby nic wielkiego ale lepiej wiedzieć :)

Bawi się ktoś z was w te czasówki rywali? Widzę że jestem w 1% najlepszych czasów. Fajna rywalizacja. 

Nie myśleliście żeby forumowo się jakoś poganiać? 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

No te dodatki ultimate jest nadDLC do nadGRY. Za stowke mam prawie 100 nowych fur w garazu, lego i przede wszystkim Fortune Island z tymi skrzyniami z milionem monet. Cudo, takie dlcki to ja rozumiem a nie rozowy karabin i dwie czapki do multi za 70zl.

 

Mam nadzieje ze moje 4zl z gamepasaa i kupno dlc przyspieszy premiere fh5 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co tam 100 fur...to Ferrari FXXX EVO to jest bestia :banderas:

i w sumie tak srednio mi sie zima podoba :( znaczy sie graficznie bardzo fajnie ale jazda po sniegu/ oblodzonej drodze tak jakos nie daje mi tyle fanu co zapitalanie po czystym asfalcie (ta Ferrarka np nie umiem jezdzic w tej pogodzie xd) chyba tylko fury 4x4 sie sprawdzaja co jest logiczne ;)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Boze jakim ta gra jest cudownym, wciagajacym kurestwem, nie wiem czy kochac czy nie. Xsx mam 5 czy 6 dni a nabite juz 33h w godrizona :reggie: Odpalam cos na sonce albo cos z gamepassa ale po 10min stwierdzam ze jednak trzeba zaparkowac jakis nowy furgon w garazu. Dobrze ze nie mialem xone to teraz mozna ogrywac w prawilnej wersji.

 

Dzisiaj po 20min snajpienia wjechala w koncu ta ferrarka evo. Chce jeszcze ogarnac g klase 6x6, widzialem ze niby zrobienie wyzwan top gear na maxa ja odblokuje, nie wiem tylko czy to byla jakas czasowa mozliwosc czy nie. Na rynku 8 baniek :( Ogolnie ilosc wyscigow, wyzwan na poczatku przygniotla i nie wiedzialem za co sie zabrac. Zatrzymalem sie w rozwoju na fh 1 i 2 na x360 gdzie tam byl ulamek tej zawartosci. Ale i tak mimo tylu wyscigow zero nudy i gra sie zajebiscie.

 

Niech oni dadza fh5 w Japonii na jesien i majtki do wymiany. Zadne obsuwy innych gierek na ktore czekam wtedy mi niestraszne.

 

@Szymek co to za klub forumkowy, jak tam dolaczyc? Przyjmuja tam na legitymacje klapa?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do Xboxa to :ogor:  O grze moge napisac ze to najlepsze wyscigi ever i tyle, wystarczy :dunno: Mam dziwna akcje z moja Audi TTS, kolory dobralem ok ale nie moge ogarnac naklejek jakie i gdzie zeby fura wygladala jak moja :notbad: Zawsze jezdzilem Toyota Celica w kazdej Forzie i wiedzialem co gdzie nakleic, teraz zamiast Celici wybralem Audi TTS i jest ok ale to nie to samo. Narazie kupilem dodatkowo Acure RSX i jezdzi sie podobnie 

Odnośnik do komentarza

 Wysłałem request parę dni temu, i jeżeli to nie problem to również po proszę o przyjęcie do "clubu" ;]. 

 

 U mnie ledwie 112 level, ale jak już się przysiądzie to w miarę szybko lecą te poziomy. Ta gra to mesjasz wyścigówek, na tej mapie czuję się jak w domu, i dosłownie i w przenośni :D. Tyle smaczków, że ja pierdykam. Np ta tama Derwent Reservoir gdzie jest TopGear to miejscówka położona może raptem 40 min jazdy ode mnie, oczywiście w realu położenie geograficzne tej miejscówki różni się od tego co jest w grze, ale to nie ma przecież znaczenia. No banderas. 

Odnośnik do komentarza

@kubson teraz pora na motorsport więc trochę czasu masz :) z jednej strony chętnie bym wrócił do ruchu prawostronnego ale jakby dali znowu lewostronny w japonii/azji to o matko. 

ja już zrobiłem wszystko i mam niemal wszystko. odpalam tylko by zdobyć nowe auta ale ostatnio poczułem na nowo frajdę z jazdy złomami z niższych klas. bez tuningu, po prostu joyride po okolicy.

Odnośnik do komentarza

ja teraz mam jakies 40mln na koncie muszę kupić samochody tych których nie da się zdobyć jest jakaś kompletna lista? aaaa i chciałbym żeby w FH5 były narzucone klasy którymi masz się ścigać tak jak było w jedynce i dwójce, a nie tak jak teraz ze na upartego możesz jednym samochodem zrobić wszystko.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kubson napisał:

jest jakaś kompletna lista?

 

https://forza.fandom.com/wiki/Forza_Horizon_4/Cars

 

może to się przyda. są wyścigi gdzie masz wymóg rodzaju auta ale to rzadkość. też bym nie miał by wrócili do starego podziału na rodzaje/klasy a nawet marki czy modele. byłaby większa motywacja do zdobywania konkretnych aut. zobaczymy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

o to właśnie chodzi, bo tutaj trochę samemu od siebie to nie chce mi się jeździć starymi autami, a jakiś czas temu odpaliłem sobie FH2 i kurde jeździło się wybornie 

 

więc na pewno powrót do starego systemu wpłynął by w moim przypadku na bardziej zróżnicowana grę 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...