Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

@Sedrak a i zapomniałem o czymś jeszcze. te eventy w playliście to są te same miejsca i wyzwania jak z kariery. playlista po prostu je wyciąga na swoje potrzeby. dodatkowo jak odpalasz wyścigi, jak masz to okno przed mistrzostwami co informuje o wymaganiach i nagrodach to na dole masz rozegraj solo, pvp czy w grupie. odpalając zawody z bieżącej playlisty powinieneś mieć jeszcze opcję rozegraj w karierze czy coś takiego, można przełączać te opcje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Agera RS, Mosler, oba na X. opcjonalnie jakaś rajdówka Rallycrossowa/Hoonigan zrobiona na maxa. Generalnie te dwa pierwsze auta robią wszystko poza driftami. 

Nawet Chiron, którego idzie teraz wygrać, po tuningu powinien dać radę. 

 

 

przy okazji mały spamik

 

drogowy Singer 911 już trafił do gry, ponownie będzie do wygrania pod koniec obecnej playlisty. jakby to dodali do H4 :banderas: zresztą sam filmik wygląda jak wygenerowany w grze :D 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, marcin33 napisał:

@Colin  Singer oznaczył Forze na zdjęciu tego 911, więc może trafi do gry :)

 

shit is getting real :obama: może przy następnej aktualizacji wjedzie. ta playlista poza C8 nie urywa więc może jakieś bomby szykują. no i 911 znowu dali, po dwóch miesiącach, coś podejrzanie szybko przypominają. może na siłę się doszukuję ale kurna hajpik jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pewnie bylo w temacie, ale jestem zbyt leniwy by szukac. 
Powiedzcie mi prosze jak odblokowac okno dizajnow i ozdob samochodowych. Ja osobiscie mam to w pompie bo w Forze nie gram, ale moj synek ma absolutnego pierdolca na punkcie tej gry. Komunikat, ktory mu wyskakuje brzmi mniej wiecej tak: „Nie masz dostepu do tej zawartosci. Moze to byc zwiazane z ustawieniami blokady rodzicielskiej (czy jakos tak). Sprawdz w settingsach.” Szukalem, mam ustawione na allowed. Nie wiem co jeszcze mam zrobic.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Yap napisał:

Pewnie bylo w temacie, ale jestem zbyt leniwy by szukac. 
Powiedzcie mi prosze jak odblokowac okno dizajnow i ozdob samochodowych. Ja osobiscie mam to w pompie bo w Forze nie gram, ale moj synek ma absolutnego pierdolca na punkcie tej gry. Komunikat, ktory mu wyskakuje brzmi mniej wiecej tak: „Nie masz dostepu do tej zawartosci. Moze to byc zwiazane z ustawieniami blokady rodzicielskiej (czy jakos tak). Sprawdz w settingsach.” Szukalem, mam ustawione na allowed. Nie wiem co jeszcze mam zrobic.

Synek gra na Twoim czy swoim koncie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, MYSZa7 said:

@Yap w sumie tak przeglądam menu w grze i o które okno z dizajnami Ci chodzi?

Kurcze, nie pamietam. W ktorejs tam zakladce (chyba po prawej stronie) jest jakis folder, w ktorym sa jakies pierdolki na samochody. Zobaczyl na YT Sponge Boba na dupie jakiegos samochodu i chce teraz ozdabiac fury jak chce.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Yap napisał:

Kurcze, nie pamietam. W ktorejs tam zakladce (chyba po prawej stronie) jest jakis folder, w ktorym sa jakies pierdolki na samochody. Zobaczyl na YT Sponge Boba na dupie jakiegos samochodu i chce teraz ozdabiac fury jak chce.

Niestety, ale może być tak, że designy są zablokowane przez graczy, którzy je stworzyli, dlatego nie można ich edytować czy dodawać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Michał102 napisał:

Ja pierdziulu jaka ta gra jest dobra. Gram już blisko 3 miechy i nie mam dość. Wczoraj chyba ze 3 godziny ustawiałem się na kresce z randomami na tej autostradzie xD

No ja zrobilem prawie calaka w podstawce, usunalem ta gre zeby ograc dobro z game passa ale zobaczylem dodatek ultimate na promce i znow pogrywam w FH4, swietny tytul.

Odnośnik do komentarza

Panowie, poradźcie o co chodzi w wyzwaniu forzathon "podziwiaj mnie, wygraj zawody trialowe". 

Wygrałem wyscig trial, każdy możliwy rodzaj eventu (cross, drag, street itp.) i nie chce mi tego odhaczyć. Tylko to mi zostało by zrobić sezon na 100%

 

Edit: w końcu wpadło za którymś razem. Zawody to oczywiście cross z punktu A do punktu B (nie zamknięty tor) 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...