Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Faka napisał:

Te triale wyścigowe w forzathon to niezły rak. Większość to tam debile tylko wchodzą i zaraz wychodzą, no i zrób tego na złoto, no nie da się.

Ja tam lubię jak wszyscy mi wyjdą z sesji ew. zostanie jeden grajek. Wtedy wystarczy wygrać samemu i zalicza elegancko zawody :)

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Qra napisał:

Może spróbuj z Moslerem MT900S, z tego co pamiętam, to nie kosztują dużo. Kiedyś dawali go w prezencie, ale był też nagrodą w eventach, także powinno ich być sporo. Sam sprzedawałem 2.

 

Kurde, nie widzę tego moslera w salonie. Czy to na aukcjach szukać? 

 

15 minut temu, Sedrak napisał:

Chrion chyba 1.5 albo 2.5 mln kosztuje, a późnej na własną rekę tjuning jebąć.

 

To spróbuje z tym Chironem, bo wiem, że tam jakiś za 10 mln był. A te tuningi to od graczy przeważnie biorę, bo w te statystyki się nie bawię, za dużo roboty. 

Odnośnik do komentarza

@Faka

Ferrari 599XX Evo, Shelby Monaco (dlc), Hoonicorn, Koenigsegg Agera RS, Mosler, McLaren Speedtail. wszystko oczywiście z tuningiem. ewentualnie jakieś chore auto do dragów. zerknij w necie, na bank będzie jakaś rozpiska ile jakie auto wyciąga i coś dobierzesz bo często niepozorne auta po dobrym tuningu wyciągają obłędne prędkości. co do v-max to szczerze polecam tę pierwszą Ferrarkę, robi wszystkie radary. Agera też jest spoko, do skoków również zaskakująco dobra.

 

e: Ferrari, Mosler, Speedtail to unikatowe auta, tylko e-bay. reszta w salonie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kenigsegi chyba wszystkie bez problemu tyle polecą, a w grze można było tego nawygrywać od cholery. Ja żadnego takiego auta nie kupiłem, a mam ich od cholery :D

 

Kasa też wpada bardzo dobrze. Gram od premiery XSX i mam już wszystkie zamki, domki, fpizdu aut i chyba jeszcze z 10 baniek na koncie. Wybierajcie najwyższy poziom trudności i zero asyst, wtedy jest dobry boost do wypłaty.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Po 8h odpuściłem FH3 i zabrałem się za FH4.

Trójka nie chciała mi jakoś siąść (mimo że uwielbiam dwie pierwsze części i mega je wymęczyłem). No ale czwórka to jest to :banderas::banderas::banderas:

Od razu mnie wessała. Poczułem ten feeling. Nie wiem, czy byłem przejedzony tym słonecznym klimatem/tropikami, czy co ale tu jest kapitalnie. 
Nawet wstęp jest dużo lepszy. Wszystko dzieje się bardziej powoli, jest lepiej objaśnione, a nie jak w trójce tona gówna od początku i nie wiadomo co i jak.

Aaaaaa no i oprawa, przesadzona, mega skok względem trójki :obama:. No nie mam pytań, do tego te 60 ks robi strasznie robotę.

Oj czuje, że duuuużo godzin tu przegram.

Odnośnik do komentarza

A gdzie/jak najlepiej zrobić wyzwanie dzienne z tymi manewrami w powietrzu? Yt podpowiedział o małym błotnistym torze a tam żadnych wyścigów nie widzę. Same drużynowe zabawy. Próbowałem w kampani ale tam chyba tego nie zalicza. 

No wessalo mnie trochę w tym tygodniu w gierkę :banderas:

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...