Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, shoegaze napisał:

Protip: z biegiem czasu ludzie się zmieniają, rządy się zmieniają, władze się zmieniają, przekonania się zmieniają, społeczeństwo się zmienia. Jeżeli mielibyśmy rok 1939 i zakup konkretnego produktu z sektora rozrywkowego wiązałby się z choćby minimalnym umocnieniem siły Hitlera, to tak, bojkotowanie „remejku” Gothica byłoby więcej niż zasadne. Mamy jednak rok 2023, Hitler nie żyje, żyje natomiast Putin. Wyciągniesz z tego wnioski, czy potrzebujesz jeszcze jakiejś wskazówki?
 

 

A tzn standartowo po polsku pamięc złotej rybki i w dzień zakończenia wojny albo zgonu putka wszystko ok i nie było tematu. Dzięki za wyjaśnienia jak prawidłowo się zachowywać,tylko tego preordera na stalkera mi szkoda że  musiałem anulować ale trudno poczekam aż wszyscy banderowcy wyzdychaja albo ich zdelegalizuja i wyzamykają w więzieniach...czyli nigdy XD. Płyty z gothicami juz w śmieciach bo naziści też dalej na legalu po niemieckich landach śmigają i ich wspierał nie będę. 

Forumek dostarcza,nigdy się chłopaki nie zmieniajcie.

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, GSPdibbler napisał:

Hajs idzie do rządu i do podziału jak w każdym państwie, czyli idzie na szkoły, szpitale itd. jakiś śmieszny procent pójdzie na wojsko, który w ogóle nie będzie miał wpływu na wojnę. Z tego co czytałem nie ma grze propagowania wojny, a wręcz przeciwnie, nawet przewijają się postacie historyczne narodowości ukrainskiej gdzieś w fabule. Jakiś koleś od muzyki w grze oddał kasę dla Ukrainy. No jest parę przesłanek że to jednak tylko gra, a nie ruska propaganda i sposób na finansowanie armii.

 

Ale o czym ty pyerdolisz w ogóle? No niemożliwe, że gierka zasili ruski budżet dzięki vat :yao: Kolejny co nie ogarnia powodu bojkotu i tworzy wysryw o narodości devów i tego, że jeden z drugim Ivan chciałby tylko gierki robić, a my tacy bez empatii  xD Dowody na to jakich mają sponsorów i jakie mają w tym cele są jasne, a jak masz inne to wrzuć, do edukuję się. 

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bartolinsky napisał:

 

Ale o czym ty pyerdolisz w ogóle? No niemożliwe, że gierka zasili ruski budżet dzięki vat :yao: Kolejny co nie ogarnia powodu bojkotu i tworzy wysryw o narodości devów i tego, że jeden z drugim Ivan chciałby tylko gierki robić, a my tacy bez empatii  xD Dowody na to jakich mają sponsorów i jakie mają w tym cele są jasne, a jak masz inne to wrzuć, do edukuję się. 

 

 

Dlaczego gra pojawiła się w GPU? sponsorowanym przez USA?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartolinsky napisał:

 

Ale o czym ty pyerdolisz w ogóle? No niemożliwe, że gierka zasili ruski budżet dzięki vat :yao: Kolejny co nie ogarnia powodu bojkotu i tworzy wysryw o narodości devów i tego, że jeden z drugim Ivan chciałby tylko gierki robić, a my tacy bez empatii  xD Dowody na to jakich mają sponsorów i jakie mają w tym cele są jasne, a jak masz inne to wrzuć, do edukuję się. 

 

 

Ta misterny plan żeby 3-4 lata przed wojna zacząć robić gre żeby terz za pieniąszki ze sprzedaży kupować rakiety iq1300.

Jakby jakaś ruska onuca chciała metro 2033 to trylogia leży w worku koło kosza na grunwaldzkiej dokładne namiary na pw chociaż chyba już wszystkie wojownicze żółwie ninja z forumka też swoje gry już dawno wyrzucili to rynek wtórny nasycony pewnie. A nie czekaj wyrzucamy tylko gry wydane w określonym przedziale czasowym bo inaczej to jednak szkoda i niemodne :kekw:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

  

10 minut temu, Whisker napisał:

Dlaczego gra pojawiła się w GPU? sponsorowanym przez USA?

 

 

A dlaczego jest do kupienia na PS5 alkusie? Dlaczego japończyki nie zablokowali jej wydania? Za 2 i pół bomby wesprze się ruską swołocz zdecydowanie lepiej niż biorąc w GPU.

Ty gdzie kupiłeś?

 

Po prostu skontruj mój argument to i szybciej cię na nie rozyebie.

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartolinsky napisał:

A dlaczego jest do kupienia na PS5 alkusie? Dlaczego japończyki nie zablokowali jej wydania? Za 2 i pół bomby wesprze się ruską swołocz zdecydowanie lepiej niż biorąc w GPU.

Ty gdzie kupiłeś?

 

Po prostu skontruj mój argument to i szybciej cię na nie rozyebie.

A jak pisałem ze japońskie gry i sprzęty trzeba bojkotować bo z usa walczyli to mi minusy dawali a teraz jeszcze wyszło że putina finansuja :notlikethis: Gry zabijaja ludzi  i finansuja wojny ad 2022+

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kudlaty88 napisał:

Ta misterny plan żeby 3-4 lata przed wojna zacząć robić gre żeby terz za pieniąszki ze sprzedaży kupować rakiety iq1300.

Jakby jakaś ruska onuca chciała metro 2033 to trylogia leży w worku koło kosza na grunwaldzkiej dokładne namiary na pw chociaż chyba już wszystkie wojownicze żółwie ninja z forumka też swoje gry już dawno wyrzucili to rynek wtórny nasycony pewnie. A nie czekaj wyrzucamy tylko gry wydane w określonym przedziale czasowym bo inaczej to jednak szkoda i niemodne :kekw:

 

Kudłaty to masz ksywkę bo zielone ci mózg wygładziło? Nikt nie mówił, że ta gierka powstała specjalnie by zasilić wojnę cepie xD Chodzi o oligarchów i tym w jakich spółkach siedzą, czyli są po prostu ściśle powiązani z kremlem.

I znowu kolejny jak nie Stalkera to Metro przywołuje. Jak do ściany ku.rwa :kekw: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartolinsky napisał:

 

Kudłaty to masz ksywkę bo zielone ci mózg wygładziło? Nikt nie mówił, że ta gierka powstała specjalnie by zasilić wojnę cepie xD Chodzi o oligarchów i tym w jakich spółkach siedzą, czyli są po prostu ściśle powiązani z kremlem.

I znowu kolejny jak nie Stalkera to Metro przywołuje. Jak do ściany ku.rwa :kekw: 

Przecież sprzedaż metro też finansowo zasiliła oligarchów i spólki powiązane z kremlem wiec trza wyrzucić albo walczyć o refunda po 10 latach może się uda a jak nie to jest sie ruska onuca wspierajaca putina. Jak powiedzieliśćie A to trzeba powiedzieć B i być konsekwentnym w działaniach a nie wywijacie szabelkami tylko jak wam pasuje. To samo ze stalkerem devowie i ich rodziny są powiązane z banderowcami i pieniądze ze sprzedaży trafia do banderowskich oligarchów więc trzeba być twardym i cisnać ostry bojkot a nie jebać się w tańcu.

Widzisz jakie to jest idiotyczne takie wpierdalanie polityki do gier.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Bartolinsky napisał:

  

 

 

A dlaczego jest do kupienia na PS5 alkusie? Dlaczego japończyki nie zablokowali jej wydania? Za 2 i pół bomby wesprze się ruską swołocz zdecydowanie lepiej niż biorąc w GPU.

Ty gdzie kupiłeś?

 

Po prostu skontruj mój argument to i szybciej cię na nie rozyebie.

Ja ogrywam w GPU i to nie ja wybieram katalog jakie tam gry się pojawiają. Pienisz się chłopcze że aż żal czytać.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał:

Ale to prawda, MS powinien zerwać deal i nie promować tego tytułu.

A MS to przecież USA największy wróg przecież więc wrzućcie na luz

12 minut temu, Bartolinsky napisał:

 

Kudłaty to masz ksywkę bo zielone ci mózg wygładziło? Nikt nie mówił, że ta gierka powstała specjalnie by zasilić wojnę cepie xD Chodzi o oligarchów i tym w jakich spółkach siedzą, czyli są po prostu ściśle powiązani z kremlem.

I znowu kolejny jak nie Stalkera to Metro przywołuje. Jak do ściany ku.rwa :kekw: 

Ty widzę masz takie podejście jak w TVP gadajo że przez gry ludzi mordują i są agresywne ludzie i zapewne należysz do związku przeciw przemocy w grach :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Ale to prawda, MS powinien zerwać deal i nie promować tego tytułu.

Kuźwa to może MS tak jak sony też wspiera putina? Bojkot amerykańskiego korpo od teraz można grać juz tylko na konsolach od jedynej nacji niewspierajcej putina i szanujacych ludzi czyli na chińskim polystatuim 49in 1....a nie czekaj.:we_need_to_go_deeper:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, szurubur napisał:

Kurde jakie to jest dobre, a jak piknie wygląda! Jest parę błędów ale ogólnie muszę przyznać, że jest to bardzo miła niespodzianka roku. 

 

No i kurczę, żaden polski dubbing czy angielski, w tej grze rosyjski chyba wyszedł najlepiej no i + do klimatu.

A muszę właśnie sprawdzić dubing bo customowo jest angielski i fakt trochę trąci BioShock 1 ale też jest nieźle. Przerwę na The Quarry zrobiłem ale ciagle myśle o zagraniu W AH i zaraz odpalam, bardzo dobry szpil i jedna z najlepszych pozycji w GPU.

Edytowane przez Whisker
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, kudlaty88 said:

Kuźwa to może MS tak jak sony też wspiera putina? Bojkot amerykańskiego korpo od teraz można grać juz tylko na konsolach od jedynej nacji niewspierajcej putina i szanujacych ludzi czyli na chińskim polystatuim 49in 1....a nie czekaj.:we_need_to_go_deeper:

Akurat od dwóch lat gram tylko na XSX więc zarzut nietrafiony.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kudlaty88 napisał:

Przecież sprzedaż metro też finansowo zasiliła oligarchów i spólki powiązane z kremlem

 

Ty, ale do czego zmierzasz? Że 4A Games od początku powstania było finansowane z rosyjskich pieniędzy czy wydawca z Rosji zarobił ze sprzedaży pieniądze i opłacił z tego podatki? Jak to pierwsze to dawaj info, jak drugie to xD Do reszty wypocin się odniosę tak, - jak banderowiec wyda gierkę co by np. banderowców wybielać to równie chętnie się na nią wysram jak na tą, o to się nie martw.

 

18 minut temu, Czoperrr napisał:

Ale to prawda, MS powinien zerwać deal i nie promować tego tytułu.

 

Pewnie, że tak i nie tylko on jeden oczywiście. Nie pierwszy i nieostatni raz taka haniebna sytuacja się pojawiła, bo pieniądz w żadnym biznesie nie śmierdzi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam ogram jak Hogwarta , jeżeli będzie gra na tyle dobra by postawić na półce to też i kupie na PS5 do kolekcji . Patrząc na kwoty jakie są wysyłane na ukraine z innych państw to choćby to była najlepiej sprzedająca się gra w historii to nie starczy nawet na jeden dzień walki na froncie. Najwyżej pójde do piekła bo mnie interesuje sama produkcja a nie kto za nią stoi , jakby było innaczej to napewno nie ograłbym żadnej gry z serii metro/stalker bo nie za ukraińcami też nie przepadam(szkoda ich ze względu na wojne ale dorastając w mieście pełnym ich  poznałem ich na tyle by mieć swoje zdanie) . Zresztą nigdy nie mieszam gier czy innych form rozrywki z tym co się dzieje na świecie .

Edit. Zresztą to co się dzieje w tym temacie to jakaś parodia giereczkowa , przepychanki słowne , zasypywanie minusami i ciągłe obelgi . Fajnie jakby jakiś mod się obudził i skasował te bagno

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Haha 1
  • This 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wy się tu tak prujecie, a zagraniczni streamerzy mają wywalone na to, sporo takich gra, z czego co widziałem, to tylko jeden dodał krótkie info, że jest świadomy kontrowersji tej gry  XD Tak ogólnie to póki co średnio wygląda, cały czas w kółko widzę te manekiny/roboty, bossów jest chyba mało, więcej łażenia i rozwiązywania zagadek niż walki... 

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rotevil napisał:

Wy się tu tak prujecie, a zagraniczni streamerzy mają wywalone na to, sporo takich gra, z czego co widziałem, to tylko jeden dodał krótkie info, że jest świadomy kontrowersji tej gry  XD

Bo inni nie mają takiej historii z rosja i ogólnie wojna zachód mało co obchodzi. 

A co do gry w GP. To gra została zapowiadziana przed wojną. A dlaczego MS nie zerwał umowy? Nie wiem ale za zrywanie kontraktów to zawsze są srogie odszkodowania więc musieliby pewnie w chooy zabulić

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Śmieszne są te fikoły tych, którzy chcą sobie wytłumaczyć czemu nie mogą się powstrzymać od zagrania w gierke:D Miliony filmów, muzyki, gier, życia nie starczy żeby wszystkiego doświadczyć ale jest problem w odpuszczeniu jednego ruskiego śmieciucha bo wrzucili za darmo do GP :kekw: Gracze :beka:

Edytowane przez izon
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
  • This 4
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, izon napisał:

Śmieszne są te fikoły tych, którzy chcą sobie wytłumaczyć czemu nie mogą się powstrzymać od zagrania w gierke:D Miliony filmów, muzyki, gier, życia nie starczy żeby wszystkiego doświadczyć ale jest problem w odpuszczeniu jednego ruskiego śmieciucha bo wrzucili za darmo do GP :kekw:

To nic najśmieszniejsze jak gracze mają dupościsk bo uwaga uwaga ktoś gra w gre . Jaja jak berety

  • This 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Rotevil napisał:

Wy się tu tak prujecie, a zagraniczni streamerzy mają wywalone na to, sporo takich gra, z czego co widziałem, to tylko jeden dodał krótkie info, że jest świadomy kontrowersji tej gry  XD Tak ogólnie to póki co średnio wygląda, cały czas w kółko widzę te manekiny/roboty, bossów jest chyba mało, więcej łażenia i rozwiązywania zagadek niż walki... 

Prey mial mega monotematycznych przeciwników, a mimo to jedna z gierek życia.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Plugawy napisał:

Godności nie macie że gracie w to ruskie ścierwo. 

Mam tyle samo godności żeby pamiętać zbrodnie obu narodów na Polsce i Polakach i dlatego zagram w AH oraz w Stalkera 2 kiedy stanieją, a nasza racja stanu podpowiada mi żeby obie walczące małpy się nie dorobiły więc kupię używki.

Ludzie pojebani jesteście. Oba narody mają nas w dupie od paru wieków i mam wspierać jednych, a jebać drugich, bo sami biją się między sobą. Rozumiem, że z Niemiec i Francji też nic nie kupujecie, bo ich firmy cały czas tam działają, a rządy obu krajów były łagodnie mówiąc opieszałe w swojej krytyce tej wojny.

A z Chinami jak macie? W końcu te "prawdziwe" Chiny, to właśnie Tajwan, a nie te Maoistyczne czerwie z kontynentu, które zaistniały tylko dzięki pomocy komunistom Mao w trakcie wojny przez demokratów. Tych samych od których jest Biden. To jak? Też nic z PRC nie kupujcie?

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...