Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że w gry amerykańskich studiów też nie gracie, co niektórzy tu popierający nie kupowanie gry? Dajcie spokój z tą naganką na zwykłych Bogu winnych obywateli, tak jak to było z polskim piłkarzem, który miał rosyjską żonę i dzieciaki, że jak on tak może grać w rosyjskim klubie. To samo było z odbieraniem ludziom pracy, a więc dochodów, bo nie chcieli przyjąć wiadomo czego. Stwórzcie sobie osobny wątek z podtytułem: kupić czy nie, albo coś w ten teges, to wątek o grze, a nie o polityce.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartg napisał:

 

Tak, w 2023 roku widocznie rasshirennyy dinamicheskiy diapazon to za wysokie progi dla gopników :kekw: na PC można niby jakoś "włączyć" grzebiąc w plikach .ini, na konsoli jest się w żopie.

Nie ma HDR, nie ma Ray Tracing.  Może u nich nadal 2018 czy kiedy oni tam zaczynali tworzyć gierkę. 

Odnośnik do komentarza

Na XSS gra jest tak rozpaćkana, że bleh. To gadanie głównego bohatera strasznie irytujące, walka bronią białą to trochę taki Condemned, ale fov jest jakiś dziwny i mało co widać podczas walki i wkurza. Artstyle i design zajebisty. Miszmasz Bioshock/Condemned/HalfLife2/Dishonored. Ciężka w odbiorze ogólnie imo. Grałbym do końca bo jest coś rajcownego w tym wszystkim, ale na PS5 co by mieć co oglądać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jak ktoś gra na PC to od razu https://www.flawlesswidescreen.org/, wybiera się profil Atomic Heart i można zmienić ten wąski tunelowy FOV (standardowo gdzieś pewnie jest koło 60-70) na coś koło 100, gra się o niebo lepiej, od razu dać na maks, czyli +30%.

Tak się włącza HDR https://respawnfirst.com/enable-hdr-in-atomic-heart/.

RT na PC ma być na dniach w patchu.

Odnośnik do komentarza

Piszcie coś jak to działa na konsolach. 

Na kompie Tjerego to wiadomo, że wszystko wygląda jak życie, ale ciekaw jestem tych wersji konsolowych, bo zdaje się wyszło to tylko na obecną generację i zżera mnie ciekawość czy coś z tego wynika, czy postępu brak i grafika jest jak na PS4/XO. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, GSPdibbler napisał:

Kurde. Nie wiem czy wziąc na ps 5 czy przy tych kontrowersjach spiracic na pc i mieć spokój mentalny. Tylko że zdecydowanie lepiej mi się gra na konsoli. Ciężkie jest życie gracza.

Gra wbrew ruskim obyczajom ma denuvo. Po torrentach lata jakiś build developerski z końca zeszłego roku ale nie wiem czy warto skazić się tym spamem. 

Odnośnik do komentarza

A wiecie, że waszym tokiem myslenia, to kupowanie gier jak Wiedzmin 3, Dying Light 2 czy Cyberpunk 2077 to wspieranie PiS? W koncu od tych gier odprowadzane sa podatki, ktore zasilaja budzet na PiSowskie fikołki i propagande w TVP.

 

Jestescie sponsorami antyludzkiej polityki. To wasze growe zachcianki finansuja zakaz aborcji i pieklo kobiet!

 

Jak czujecie sie z mysla, ze fundujecie kolejna wille Obajtkowi, dzialke zonie Morawieckiego czy puszke dla kota Kaczynskiego?

 

Honk honk honk

Edytowane przez maniekboy
  • Plusik 7
  • Haha 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bobo84 napisał:

I tym bardziej ten interes może się rozmijać w przyszłości. Doradcy zełeńskiego już teraz zapowiadają, że ukrainie się marzy przejęcie roli Polski w tej części Europy.  Jako lokalnego lidera.

 

Jak my wtedy zajmiemy taką pozycję jak dziś mają Niemcy, to nawet nie będę im tego żałować ;) Póki co nasze PKB jest większe o ponad 300% więc jeszcze trochę czasu im zejdzie zanim nas dogonią przy czym my też nie będziemy stać w miejscu. Wydaje mi się, że może ich czekać taki los jak nas po 1989 r. kiedy to staliśmy się dobrym miejscem do inwestycji, bo to wiązało się z dużą stopą zwrotu i było tanio. Jeżeli kraj będzie mieć zapewnioną stabilność to może nawet dojdzie do tego, że będzie tam lokowany ciężki i brudny przemysł z Azji jak już dojdzie do deglobalizacji. Mam nadzieję, że nasi koniec końców coś tam mocno negocjują i nie wyjdziemy potem na frajerów z ręką w nocniku. A jak nasi nie ogarniają, to już Amerykanie o to zadbają aby to się wszystko dobrze skleiło, bo w końcu chcą tu mieć sojuszników zdolnych powstrzymać sojusz rosyjsko-niemiecki. To, że Polacy dostali równe prawa jak obywatele Ukrainy jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Jeżeli dojdzie do prywatyzacji i wielkich inwestycji, to mając prawa równe jak Ukraińcy możemy być na uprzywilejowanej pozycji względem całej reszty.

 

Odnośnie samej gry to jestem zdziwiony, że to tak dobrze wygląda. Nawet nie zauważyłem braku HDR i RT. odbicia na początku sugerowały, że jest tu RT. Póki co gra wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Jest dużo akcji i zwrotów akcji. Naprawdę dobrze to wyszło. Dodatkowym atutem jest to, że nie napotkałem żadnych większych błędów, a wiadomo jak to z wydaniami premierowymi bywało...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, maniekboy said:

A wiecie, że waszym tokiem myslenia, to kupowanie gier jak Wiedzmin 3, Dying Light 2 czy Cyberpunk 2077 to wspieranie PiS? W koncu od tych gier odprowadzane sa podatki, ktore zasilaja budzet na PiSowskie fikołki.

 

Jak czujecie sie z mysla, ze fundujecie kolejna wille Obajtkowi, dzialke zonie Morawieckiego czy puszke dla kota Kaczynskiego?

 

Honk honk honk

Ja tam nie widzę u polaczków chęci przywrócenia granic od bałtyku po morze czarne ale nie jestem zaślepiony kulturowym relatywizmem i symetryzmem.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Sebas napisał:

Ja tam nie widzę u polaczków chęci przywrócenia granic od bałtyku po morze czarne ale nie jestem zaślepiony kulturowym relatywizmem i symetryzmem.

Porozmawiaj z polakami na prowincji. Co drugi roszczeniowy dziad bez szkoly i zebow co marzy o "wielgiej bolzdze".

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...