Skocz do zawartości

Atomic Heart


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Faka napisał:

Gra jest gównem, ruskim gównem, a studio niech zdechnie, najlepiej w(pipi) od himarsa. (pipi)ać tych developerów, (pipi)ać tę grę, (pipi)ać te ruskie klimaty i ogólnie (pipi)ać wszystko, co wyszło z ruskiego (pipi)idołka. Ruskie s(pipi)one (pipi).

No idiota...

 

Mam nadzieje, ze tak samo mocno walczysz z rosyjska ropa nie uzywajac komunikacji miejskiej czy wlasnego auta oraz nie gotujesz czy nie grzejesz swojego domostwa rosyjskim gazem. 

 

  • Plusik 5
  • beka z typa 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, szurubur napisał:

ja tam będę ogrywać ciesząc się z klimatu gry, tak samo jak kiedyś będę ogrywał Stalkera bo to gra do której mam wielki sentyment i nic mi się tu ze sobą nie gryzie, a całe to bojkotowanie gry mnie śmieszy, szczególnie gdy słyszę "bedę grał ale z torrenta"... no błagam ^^

 

co do ocen  to jest to gra którą trzeba samemu ocenić bo jest ryzyko, że oceny są zaniżone bo tak jest bezpieczniej. 

 

Jedni bojkotują Harrego Pottera, bo jego homo autorka jest za mało progresywna na dzisiejsze standardy społeczności LGBTQuQu, a kto inny tą grę bo to rosyjski twór. Nic się na to nie poradzi. Każdy ma prawo do bojkotowania tego co mu nie pasuje. Ja jakkolwiek jestem za bojkotem Rosji i rosyjskich produktów, to na grę długo czekałem i po to opłacałem abonament dlatego pewnie zagram jeżeli będzie warto. Jestem nawet za tym aby gra dobrze się sprzedała i aby twórcy to odczuli jeżeli umowa z M$ przewiduje za to jakieś premie. Natomiast nie jestem za tym aby kontynuować pracę z tym studiem. Niech zobaczą co stracili przez politykę swojego kraju i szalonych przywódców. To mogłoby ich trochę bardziej zaboleć i skłonić do wywierania wpływu na dokonanie zmian we własnym kraju. W końcu fajniej jest zarabiać prawdziwe pieniądze na rynkach zachodnich niż próbować w spiraconej Rosji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gra jest gównem, ruskim gównem, a studio niech zdechnie, najlepiej w(pipi) od himarsa. (pipi)ać tych developerów, (pipi)ać tę grę, (pipi)ać te ruskie klimaty i ogólnie (pipi)ać wszystko, co wyszło z ruskiego (pipi)idołka. Ruskie s(pipi)one (pipi).

I na końcu (pipi)ac ciebie ;) (pipi)nij się w głowę to tylko gra
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Faka. Weź mi pociśnij jakoś srogo co? 

Bo mam ochotę zrymować Faka Sraka, a nie chcę tak bez powodu... W końcu głupota w postach to jeszcze nie powód do takich rzeczy. 

 

Swoją drogą post w którym większość wyrazów w zdaniu ma wulgaryzmy, dostaje w pip plusów i serduszek. Nie wiedziałem, że to forum jest aż tak mentalnie zjebane, że gwiazdą zostaje ten kto więcej przeklnie bez ładu i składu. 

 

Nie mam gamepass, ale jak tylko wskoczy jakieś promo za 4 to gierka będzie odpalona. Wiadomo. Do tego otworze jakieś piwko i wypije zdrowie Sraki. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • beka z typa 3
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Gdyby w jakiejkolwiek grze była scena gdzie biały kopnął w dupę czarnego dla żartu takie wiejskie redakcje typu IGN nawoływałyby do bojkotu bo rasizm i w ogóle nawet jak gra byłaby 12/10. Ale jak ruskie świnie rżną Ukraińców i gra jest ewidentnie powiązana z Kremlem to im już nie przeszkadza. Gardzę 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...