Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie 2h za mną dotarłem do otwartego świata, wrażenia bardzo pozytywne oczywiście 60 fps (30 tak rwie, że żal w to grać) b.dobra Polska wersja, walka bardzo przyjemną a parkur daj frajdę, dziś pogram coś dłużej a i grafa w tym 1080p bez tragedii, gra nadrabia kolorystką i ogólną paletą barw noc wygląda jak noc :) 

Edytowane przez Lord Protector
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2022 o 23:54, Boomcio napisał:

U mnie mniej tego (też xsx). W Ćpunku jakoś mniej bugów, ale grałem w lutym, prawie 3 miesiące od premiery, tu też tak będzie zapewne. 

 

 

 

Btw ale nie spodziewałem się w dl2...

  Pokaż ukrytą zawartość

Dżonego Silverhanda :) a już ucieczka przed nim

 

to emocje niczym pamiętna ucieczka z faveli w Call of Duty.

Miazga.

 

Chodzi o ten epizod, gdzie

 

Spoiler

uciekamy przed Waltzem zaraz po tym jak zabrał nam klucz i go odzyskaliśmy?

 

Bo jeżeli tak, to mam podobne odczucia ;)

 

Niektórzy narzekają na słabą noc ale moim zdaniem też robi robotę. Zwłaszcza jak się zejdzie z dachu i nie ma możliwości na jego wrócić. Z każdej strony nabiegają zombie i ciągle jest atak. Wczoraj celowo chciałem sprowokować pościć aby nazbierać trochę trofeów jednak musiałem uciekać na dach, bo bym nie dał rady.

 

W dniu 10.02.2022 o 00:52, Schranz1985 napisał:

Kolejny przykład że nie warto kupować gierek na premierę.
Za pół roku będzie malina.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie. Uwierz, że w tym przypadku tak nie jest. Też zawsze trzymam się z daleka kupowania gier na premierę jednak tutaj zrobiłem wyjątek i zaryzykowałem. Nie żałuję. W moim przypadku trafiło się tylko kilka pomniejszych bugów. W najgorszym wypadku restart gry z pozycji konsoli i wszystko dalej śmiga tak jak powinno.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, Patricko said:

ME jest jednak klasę wyżej wg mnie, ale w Dying Light również można się świetnie bawić, szczególnie jak rozwiniesz wszystkie umiejętności.

Ale jeśli grałeś w obie gry, czy sterowanie jest zbliżone do ME, czy twórcy ewidentnie inspirowali się tamtą grą? Trudno oceniać po filmikach, ale same ruchy wyglądają całkiem podobnie, pytanie jak jest grając, a nie tylko oglądając finalnie efekt na ekranie.

 

Bo tak kupować żeby okładać zombiaki rurą po łbach średnio mnie jara, podczas gdy ten element parkurowy mnie mocno zainteresował.

Odnośnik do komentarza

No jest zbliżone, nawet sterowanie dali podobne, żeby ludzie się odnaleźli szybciej. Tylko tak jak mówię, kupowanie tej gry dla samego parkour? No nie wiem, bo potem trafiasz do tego miasta z wieżowcami, a tam już głównie lotnia + linka. Są też te wyzwania parkourowe, ale akurat nie stanowią jakiegoś wyzwania. Nie ma nawet mowy o poziomie trudności czasu na złoto jaki był w ME, szczególnie w Pure Time Trials.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mustang napisał:

1 Bo tak kupować żeby okładać zombiaki rurą po łbach

 

2 średnio mnie jara,

 

3 podczas gdy ten element parkurowy mnie mocno zainteresował.

1 większa część gameplayu i nieodzowna

2 jak wyżej

3 jest go ogrom, ale z połączeniem z pkt1 szczególnie w misjach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...