Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już w drugiej fazie prokurowałem tylko, żeby wyskoczył do góry i dwa szlagi mu zadawałem po wylądowaniu z tego co pamiętam, a tak to uciekałem. Czasami jeszcze jak rzucał bombke, która powoduje niemoc leczenia, to też gdzieś tam mu wbijałem mieczyk w bok. Ma też jeden atak, gdzie robi dasha i ciacha w poziomie, można mu zdashować 'pod pache' i też mu zrypać trochę Hapsa. Tylko, że w drugiej fazie, czasami po tym cięciu jeb.niec jeszcze robi małe combo i trzeba wyczuć, którą wersje akurat zapodaje. 

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, cotek napisał:

No ja już w drugiej fazie prokurowałem tylko, żeby wyskoczył do góry i dwa szlagi mu zadawałem po wylądowaniu z tego co pamiętam, a tak to uciekałem. Czasami jeszcze jak rzucał bombke, która powoduje niemoc leczenia, to też gdzieś tam mu wbijałem mieczyk w bok. Ma też jeden atak, gdzie robi dasha i ciacha w poziomie, można mu zdashować 'pod pache' i też mu zrypać trochę Hapsa. Tylko, że w drugiej fazie, czasami po tym cięciu jeb.niec jeszcze robi małe combo i trzeba wyczuć, którą wersje akurat zapodaje. 

Ja go bardziej agresywnie jade I może dlatego jeszcze nie padł, nie mam cierpliwości żeby uciekać I czekac na ten atak z wyskoku. Jak się przejmie inicjatywę to po dwóch naszych ciosach on robi jeden I odskakuje, wtedy odpadamy szybko do niego i cios który przerywa jego, dostaje wtedy obrażenia I posture nieźle nadwereza. Ja mu pierwsza kropkę zdejmuje właśnie przełamaniem postury. No ale w drugiej fazie ma zasłonę dymna I ADHD.

Odnośnik do komentarza

@mario10 jest genialna! Ale po ponad roku przerwy musiałbym się uczyć grać od nowa a nie mam na to ochoty. Do tego Japonia to nie moje klimaty. Wolę Dark fantasy albo zwykłe fantasy. Mam nadzieje ,że system walki w Elden Ring to będzie wypadowa Sekiro i serii DS plus magia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...