Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Plan miałem dobry jednak z wykonaniem gorzej. 

Zdobyłem ten sztylet co daje dodatkowych 5 symboli, na protezie tylko parasol i gwizdek. Dodatkowo konfetti i cukierek. Dwie pierwsze fazy z lepszym lub gorszym skutkiem przechodziłem ale ostatnia to jakaś masakra. Myślałem że przy po mocy gwiazdka dam radę ale raz że wydaje mi się że ma w ostatniej fazie krótsze działanie to jeszcze nie zawsze na niego reaguje. Odpuściłem bo już żona nie mogła mnie słuchać za tydzień mam urlop to powalczę. Poszedłem do ng+ i tam Genichiro bez problemu pokonałem także aż tak źle ze mną nie jest. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Poddałem się po czwartym bosie, o ile byłem zachwycony tytułami jak Bloodborne czy Dark Souls, to Sekiro mnie zwyczajnie irytowało. Nie wiem sam co na to wpłynęło ale nie miałem żadnej przyjemności z ubijania kolejnych wrogów, jedyne co czułem to narastającą frustracja przy każdym kolejnym wrogu jaki się pojawiał przede mną.

Zupełnie inne odczucia miałem przy poprzednich grach Grom Software, ubijanie kolejnych bosów dawało masę frajdy. Sekiro wybitnie mnie odrzuciło.

Szkoda bo gierka prezentuje się wybornie, ale nie było sensu tracić czasu na coś z czego nie ma żadnej radości.

Poczekam na Elden Ring, obym się nie zawiódł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
51 minut temu, XM. napisał:

Widzieliście te fan arty? :beksa::lapka:

mi-qi-ashina-14.jpg?1598672992

 

mi-qi-ashina-18.jpg?1598673021

https://www.artstation.com/artwork/q9oAPz

 

https://www.artstation.com/artwork/Z5yglN

 

Nowy atak Genichiro

gbuLRqjp5r-afAkNkkw07BtvyyPmPDXUBT5aDBcG

 

Top 3 generacji. Że to nie ma dlc to wielka szkoda bo pewnie sequela nie bedzie.

Oby ER dostarczył tak samo.

Piękna to dla mnie była przygoda. Gra, która uczy wytrwałości i odpowiedniego timingu. Godny następca MGR:R, gdzie platynka również była dość wymagającą. Jak już dokończę swoją maszyne czasu to przeniosę się w timeline gdzie FromSoftware zrobiło sequel, a konami zrobiło MGR:R2 z duszą.

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałem wczoraj wrócić - samą grę ukończyłem parę razy, natomiast po tak długiej przerwie nawet nie wiedziałem jak się odnaleźć na podstawowych mobach, dodatkowo  klawiszologia ...

 

Nawet nie pamiętam już gdzie muszę iść aby ruszyć znowu fabułę do przodu, więc odpaliłem zginąłem paręnaście razy i podjąłem decyzję, że ogram raz jeszcze na ps5 :) 

Odnośnik do komentarza

U mnie główną robotę robił poziom paska energii. Przy pierwszym przejściu takie dwa pionki jak mnie dojechały to byłem na 2-3 strzały przy kolejnych przejściach już z kilkoma na raz walczyłem. Wiadomo, że też feeleing gry inny i kombinacje wyuczone, bloki itd ale jednak długi pasek energii daje większe możliwości i daje możliwość bardziej ryzykownego podejścia do walk.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie jest to bez wpływu, tak samo ilość tykw, ale i tak dla mnie decydujące było poznanie systemu. Za drugim, trzecim przejściem zdarzało się pocisnąć sub bossów no DMG (lub prawie no DMG xd), ot obcykane zbijanie postury i zapamiętane ataki przeciwników. A za pierwszym nawet mając 6-7 tykw bywał z tym problem xd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi czy spapralem gre i musze jechac od nowa...

Spoiler

Chce zrobic zakonczenie shura. Po zabiciu Gyobu polecialem na szczyt zamku, myslac ze bedzie tam Sowa, a tam byl Genoshiro. Zabilem go,ale chyba juz zaprzepascilem szanse na shure. Mam racje? Dawno nie gralem i zapomniałem o itemach na konkretne zakonczenie. A moze nie jest za pozno na inne zakonczenie?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...