Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

 

Niestety nie xD. Miałem pełne 4 walkthrough i mimo to musiałem grindować jak debil. No ale głupio było tak zostawić jeden pucharek. Tak czy siak, za tak zaprojektowane wymagania do trofeum karny kutas dla From.

Wydaje mi się, że nie o tyle co trofeum jest złę, tylko ilośc expa który się dostaje jest po prostu za mały. Bo jak już nauczyłem się grać, a praktycznie całe drzewko skillsów zablokowane to po cholere mi one? Całe drzewo pod koniec gry powinno już być odblokowane by w kolejnnych run'ach testować różne taktyki. A tak po 4 przejsciach jeszcze mase miałem grindu do tych skillsów.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, smoo napisał:

Zamiast grindowac godzinami dziennie na NG+4 lepiej zrobic kilka speedrunow i podbic licznik NG i wtedy exp idzie sporo szybciej. No i przy okazji gra sie w gre wlaciwa, zamiast grindowac do porzygu.

 

 

No mi przechodzenie 10-ty raz pod rząd tej samej gierki nie bawi. Tłuczenie z zamkniętymi oczami małpę już nie daje tyle funu co za pierwszym razem :pechowiec:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem save w momencie wyboru zakończenia i chciałem najpierw zrobić zakończenie Shura, ale żeby pominąć dialogi przed kolejnym podejściem nadpisałem save już po wyborze i wrzuciłem do chmury. Zdałem sobie sprawę dopiero jak pokonałem bossów :reggie: no nic, szybki speedrun i w sumie dzisiaj już część mapy odblokowane pomimo opinii, że to zakończenie jest najgorsze na początek i NG+ jest utrudnione. Planuję platynę do świąt i lekki detoks od grania.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rage quit póki co. Bite 5h walczyłem z motylową, pierwsza faza easy praktycznie bez zająknięcia. W drugiej zaczyna respić duchy a że przecież walczyłem z nią tyle razy to się pozbyłem wszystkich nasion(?). Żeby zbić jej postawę muszę co najmniej połowę życia jej zabrać, bo inaczej w błyskawicznym tempie jej się zeruje. Vitality 18, attack power 10 no i nie wiem, przez myśl mi przeszło, żeby zacząć od zera, ale ego mówi stanowczo nie. Przerwa, bo inaczej padnę na zawał jak jeszcze raz zobaczę, że mam ją na parę hitów, ale nagle dostaję w plecy złotymi motylkami...

Odnośnik do komentarza

Ja najwięcej się z nią namęczyłem przy pierwszym przejściu, przy kolejnych już było zdecydowanie łatwiej. Ale pierwszy raz prawie pogryzłem pada przy tej paskudzie :obama:

Ale to jest ból jak masz bossa na 1-2 hity i dostajesz od niego szybciej, miałem tak kilka razy z Genichiro czy na końcu z tym Świętym Miecza to nerwy są w kosmosie.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Wiesz jaki miałem na to patent, jak tylko te motylki się pojawiają to biegałem dookoła tej areny i jak biegniesz na pełnej petardzie to one Cię nie trafią tylko rozbiją się za Tobą, pod warunkiem, że nie lecą z naprzeciwka.

 

Co jak koleś tutaj od 2 minuty

 

Takie bieganie sprawiało, że Cię trafiają te motylki. Ja tak się bawiłem z nią za pierwszym razem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...