Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Premierowo sporo się z nim męczyłem nawet zrobiłem pare dni przerwy od gry, ostatnio jak grałem to szybko został wyjaśniony. 
 

pierwsza kropka jedziesz bez leczenia, 2 i następna jak najszybciej zbijaj mu posture a końcówka to już lajcik jak ogarniesz lightning reversal to szybko padnie. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, szurubur napisał:

czy dla was ostatni boss też wydawał się nie do pokonania? Próbuję i cholera zaczynam wątpić w swoje siły ;p

Moge Ci tipa dać że

Spoiler

ciągłe bieganie robi robotę przy fazie 3 i 4.

Trigerujesz jego ruchy w pełnym biegu i jak robi jakiś ruch co zajmuje mu dużo czasu to doskakujesz i walisz z ostrza nieśmiertelności dwa razy (jak masz wykupiony ten skill).

 

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast w 3 i 4 fazie trzymałem się blisko niego, między nim, a ostrzem włóczni. W zwarciu szybko poszło ze zbijaniem postury i był mniej agresywny. Jak odskakiwał to szybki doskok po obronie strzałów z jego guna. Przy drugiej fazie można go trochę cheesować, czekając na ataki po których można podbiec i ciachnąć go dwa razy (krzyż ashiny, double ichimonji).

Odnośnik do komentarza

No mnie mocno sponiewierał ostatni boss, szczególnie (co raczej naturalne) dwie ostatnie fazy, do których podszedłem z taktyką "podjazdową" i jeśli ktoś sobie nie radzi ze zbijaniem postury i deflectowaniem jego ciosów, to polecam taką, może mało efektowną (i baardzo dłużącą się, co idzie w parze z dużą szansą na popełnienie błędu), ale dosyć bezpieczną i łatwiejszą, metodę. 

 

Przy drugim i następnych playthrough, kiedy już naprawdę dobrze obcykałem system i jechałem ze wszystkimi zgodnie ze sztuką szermierstwa, to większych problemów nie było.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Siadłem do gierki i co tu dużo mówić, sztos potężny i kusi wbić platynę :banderas: Pierwsze przejście za mną i jednak martwi mnie trochę, że nie obędzie się bez grindu, bo wg. tabeli z wiki mam jeszcze 60 SP do nabicia i kurde już na początku NG+ kręcę nosem na expa :pawel: Na luzie dobiję do maksa w NG+4 czy czeka mnie bezmózgi grind dla pucharka? 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Bartolinsky napisał:

Siadłem do gierki i co tu dużo mówić, sztos potężny i kusi wbić platynę :banderas: Pierwsze przejście za mną i jednak martwi mnie trochę, że nie obędzie się bez grindu, bo wg. tabeli z wiki mam jeszcze 60 SP do nabicia i kurde już na początku NG+ kręcę nosem na expa :pawel: Na luzie dobiję do maksa w NG+4 czy czeka mnie bezmózgi grind dla pucharka? 

 

3 dni wbijania expa do skillów (po 3-4 godziny dziennie). Ale nie nazywaj się później prawdziwym graczem jak masz ukończone sekiro, a platynki brak :we_need_to_go_deeper:

 

 

 

Edytowane przez oFi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2021 o 17:34, BRY@N napisał:

Ja też farmilem do platyny ale w sumie gdyby człowiek każde zakończenie robił jako oddzielne podejście to na luzie by chyba wpadło 

 

Niestety nie xD. Miałem pełne 4 walkthrough i mimo to musiałem grindować jak debil. No ale głupio było tak zostawić jeden pucharek. Tak czy siak, za tak zaprojektowane wymagania do trofeum karny kutas dla From.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.