Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się od gry oderwać. Od Bloodborna się odbiłem przy 1 Bossie ale chyba kiedyś wrócę. Tutaj mam jakiś syndrom sztokholmski bo już dwa razy byłem w drodze sprzedać grę ale zawróciłem i pokonałem to co sprawiało kłopot. Ogra i koniuszego pokonałem własną pracą, w miarę szybko, po kilku dniach. Byk trochę więcej zajął ale bloki dały radę, radość po przejściu nieziemska. Z Motylową chyba ponad tydzień się męczyłem ale dałem radę tymi whirlwind spinami. Pijaka pokonałem przez błąd gry bo się zaciął na kamieniu i nie ruszał. Ciekawe na którym Bossie ostatecznie porzucę grę. Chociaź nie chcę bo jest piękna.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Harbuz napisał:

Nie mogę się od gry oderwać. Od Bloodborna się odbiłem przy 1 Bossie ale chyba kiedyś wrócę. Tutaj mam jakiś syndrom sztokholmski bo już dwa razy byłem w drodze sprzedać grę ale zawróciłem i pokonałem to co sprawiało kłopot. Ogra i koniuszego pokonałem własną pracą, w miarę szybko, po kilku dniach. Byk trochę więcej zajął ale bloki dały radę, radość po przejściu nieziemska. Z Motylową chyba ponad tydzień się męczyłem ale dałem radę tymi whirlwind spinami. Pijaka pokonałem przez błąd gry bo się zaciął na kamieniu i nie ruszał. Ciekawe na którym Bossie ostatecznie porzucę grę. Chociaź nie chcę bo jest piękna.

Na Genichiro albo O'Rin.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, messer88 napisał:

Tam na dole? No to walka z kamera jest bardziej, ale wcześniej chyba trafi takiego gdzie się najpierw płynie a potem do góry idzie przy małej świątyni. 

Ten koło tej świątyni w pierwszym podejściu zamiatał mną podłogę, ale po ogarnięciu systemu walki w drugim podejściu dużo satysfakcji z łatwego zwycięstwa :banderas:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, BRY@N napisał:

Gra na pewno zasługuje na kontynuację tylko nie wiem czy są przesłanki w sensie jaka była sprzedaż. Gra jest specyficzna nawet dla niektórych którzy grają w soulsy. 

Nie będzie sequela bo większość fanów studia woli kurva po raz setny klon soulsow.

 

A jebany sequelik na zachodzie jak to jedno z zakończeń zapowiadalo, do tego może z jeszcze jedna/dwie broni białe i nie wiem czy byłoby co zbierać że mnie.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, XM. napisał:

Nie będzie sequela bo większość fanów studia woli kurva po raz setny klon soulsow.

 

A jebany sequelik na zachodzie jak to jedno z zakończeń zapowiadalo, do tego może z jeszcze jedna/dwie broni białe i nie wiem czy byłoby co zbierać że mnie.

No właśnie jedno z zakończeń sugerowało kontynuacje ale tak jak piszesz za dużo narzekania na ten tytuł. Chociaż to na co ludzie narzekają to dla mnie same plusy akurat :yao:

 

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...