Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Loko_PL napisał:

@easye

  Pokaż ukrytą zawartość

Musisz zagadać z gościem w dzbanie (tym co handluje za karpie łuski) w Hiracie, a dostaniesz od niego karmę z trutką. Wtedy udajesz się do karpia i podajesz mu ową zatrutą karmę. Jak go otrujesz to udajesz się do miejsca, w której walczyłeś z małpą i gotowe.

 

Tylko ja wciąż nie wiem jak do niego dojść... ^^ gdzie on w ogole jest?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ins napisał:

Gdybym grał na zwykłym padzie, a nie na Elicie to już by latał po pokoju.

 

Pytanko:
 

  Ukryj zawartość

Czy jeżeli użyje ryżu (Drobny Śnieg) to po przegranej walce będę mógł skoczyć do Sanktuarium i dostanę kolejną porcję ?

 


Tak, dostaniesz.
 

Spoiler

W trzeciej i czwartej  fazie final bossa, najlepiej trzymać się w mid/long range i baitować od niego thrusty do mikiri oraz punishować każdy jump overhead slam, czasami po slamie robi combo mieczem, więc trzeba być uważnym. Thrusty robi zwykle w danych follow-upach: kilku strzałach z pistoletu, combo po kilku zamachach wokół własnej osi i mini slamie znad głowy (na normalnym przejściu można wszystko ładnie deflectować nabijając dużo posture), po jednym, szeroko obszarowym zamachu z dużym zasięgiem, ten thrust ma największy zasięg i używa go żeby zamknąć dystans. Isshin rzadko używa sweepa, ale można na niego skakać podczas niektórych zamachów, chociaż timing jest specyficzny.

W ostatniej fazie poluj na każdą błyskawicę i reversal w niego, reszta jak w trzeciej fazie, chociaż dochodzą nowe ataki (dystansowe i bliskie).

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kanabis napisał:

Pany w lochach

 

  Ukryj zawartość

 

Jakis typ chce cialo samuraja i dostaje zakrwawiony list o co kaman jak mam to zrobic?

[\spoiler]

krok po kroku 

Spoiler

masz 2 kandydatów jeden to samuraj którego spotkasz jak wrócisz się do miejscówki z początku gry  a drugi to mnich z dużym ciałem i małą główką chyba Kuro się nazywał. Znajdziesz go blisko pierwszej kapliczki w regionie świątyni. 

 

 

Po przysłaniu któregoś z nich do pana w lochach  będziesz miał dalszą część questa w razie problemów pisz 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Ale ktory samuraj z jakiej konkretnie lokacji? Kuro bym zostawil bo chyba on jest zwiazany tez z innym questem

masz bo za duzo by tłumaczyć 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba 3/4 gry za mną bo mapka tak sugeruje, faktycznie im większy progres czasu w grze tym bossów wyjaśnia się szybciej :) i to jest właśnie to co uwielbiam w grach od From, z początku trudno a później wylatujesz i no damage :) tak jak Voldo, wpadam do niego i mnie rozjechał zanim się ruszyłem a za drugim razem deflecty i finisher = koniec i no damage dla mnie :) Mibu świetny klimat

Odnośnik do komentarza

Wygospodarowałem trochę czasu, nabyłem znowu gierkę (w gratisie dostałem różaniec XD) i ze 2 godzinki za mną. Niebywałe jak przemodelowali system walki na bardziej ofensywny styl (już w Bloodbornie nieźle się pociłem - od Demon's Souls przez każdy kolejny tytuł od FS ganiałem z tarczą). Na razie dobrze idzie - bez jakiegoś pocenia dotarłem do czerwonookiego ogra. Podsłuchałem to i owo, ale spróbuję go ubić na chama. Mobilność Wilka jest miłą odmianą, choć miałem buga i po użyciu hooka spadłem w przepaść - oby jak najmniej tego typu kwiatków. Graficznie powiew świeżości, podobnie z udźwiękowieniem  - świetne japońskie głosy, przyjemna muzyka (choć przyzwyczajenie nakazuje ją wyłączyć). Ciekawe gdzie natrafię na pierwszą ścianę, bo soulsowe nawyki utrudniały walkę z jednym pomniejszym generałem. Podsumowując: Miyazaki to naprawdę mądry utalentowany człowiek :lapka:

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jakieś tipy na

Spoiler

Demon of hatred

?

Bo to chyba pierwszy boss przy którym nie czuję żadnego progresu z każdym podejściem. Tj każda próba jest tak samo słaba i tylko od szczęścia zależy czy dojdę do drugiej fazy. A jak dojdę to tam ginę. Kompletnie nie wiem na ten moment jak z nim walczyć.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Hendrix napisał:

@XM.

Ja tam nie lubię tej walki 

  Ukryj zawartość

jest prostacka, trzymasz się lewej nogi, spamujesz r1 i skaczesz nad grabem, podbiegasz ze wślizgiem i od nowa, druga faza jest podobna, ale teraz zamiast wślizgu, bieg i odskoczenie jak ogień wyląduje, trzecia zawsze tak samo się rozpoczyna, dwa skoki nad ciosami i można zacząć spamować malcontenta i r1 xDDD

.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@second 

a z czym masz problem?? boss jest dosyc prosty choc mi sie nie podoba, malo taki sekirowy a bardziej chyba soulsowy. U mnie swietnie sie sprawdzalo robic kazdy unik w prawa strone. Caly czas blisko i trzymac sie tylu. Gdy podnosi prawa noge jest jedno tapniecie, gdy podnosi lewa sa dwa. Nastepne kombo to reka, reka, noga, reka. Super atak przeskakujesz . Wiekszej filozofii nie ma, trzymasz sie blisko, smyrasz go po jajkach i robisz uniki w prawo. Swietnie sie sprawdza narzedzie z protezy ten paluszek

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Juz sie chyba nauczylem grac z te gierke bo bez problemow zabilem:

Spoiler

malpe i podwojna malpe, zwlaszcza druga faza bardzo latwa chociaz dopiero po jakims czasie sie zorientowalem ze do powalenia go musze miec idealne deflecty a nie byle jakie, sowe na dachu - latwa walka prawie padl za pierwszym, true mnicha, co prawda udalo sie 1 kulka z zaskoczenia zdjac. Teraz mam na drodze sowe w Hiracie, poprobuje wieczorem.

Szkoda tylko ze sie zaczal backtracking i straszny recycling.

Odnośnik do komentarza

@second

Spoiler

Boskie confetti ładować żeby zwiększyć obrażenia. Poza tym zawsze przy nim biegać i wchodzić pod niego od prawej strony (jego lewa). Jeśli się pogubisz i nie wiesz co się dzieje, to parasol z ochroną od ognia rozkładasz. Na trzecią fazę trzymasz gwizdek Malkontent - da się nim trzy razy ogłuszyć bossa i zdjąć większość paska.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...