Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mejm napisał:

Z tej okazji przejde sobie ponownie jedynke na ps2 i dokoncze robienie submisji.

 

7 minut temu, Bzduras napisał:

To jest chyba ten czas, gdy trzeba zrobić maraton z DMC - od jedynki do czwórki i DmC na deserek :fsg:

Ciągle nie mogę uwierzyć w to, że nie grałem w jedynkę -_- Niedługo też będzie maraton. Nawet dwójkę sprawdzę. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

@_Be_ Juz pisałem w temacie o targach czemu tak napisałem - na początku myślałem, że ten typ w kapturze to Nero bo widziałem jego łapę, a ten z robołapą to nowa postać. Potem jak juz przejrzałem trailer drugi raz to zreflektowalem się. :fedora:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

I tak każdy w pierwszych sekundach trailera myślał, że mamy do czynienia z DmC2 :kaz: Ale jak Red Queen wjechała na ekran to miałem przebłysk świadomości, niesamowite uczucie. PO 10 LATACH

3 minuty temu, Wiolku napisał:

Ciągle nie mogę uwierzyć w to, że nie grałem w jedynkę -_-

Gameplay może się postarzał, ale klimat to kocur do dziś.

3 minuty temu, Wiolku napisał:

Nawet dwójkę sprawdzę. 

Dwójka zebrała ogromy hejtu, bo nie była tak dobra i świeża jak jedynka, nie miała tego powera poprzedniej części, ale to takie 7-/10. Odświeżyłem sobie przy okazji marcowej premiery HD Collection. Krótkie, ale całkiem spoko doświadczenie. No i szanuję gierkę za to, że choć nie wyszło to próbowała czegoś innego niż oryginał.

Edytowane przez Bzduras
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, SlimShady napisał:

Nie no, dwojka to był słabiak, najmocniejsze 4/10 w historii. Slasher, gdzie nie czuć ciosów? A na co to komu.

Czru. Juz Lucią czy Trish gralo sie lepiej niz gunspam Dante. Poza tym DMD w dwojce to to spacerek po bulki. 

Oby to nowe cos mialo kopa bo mimo iz DmC bardzo mi sie podobalo to jednak wole Capcomowskie podejscie do tematu. Nie to bedzie po prostu the best of I, III i IV.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie średnie, ale jak zobaczyłem trailer drugi raz to już było jakoś lepiej, chyba musiał przywyknąć do nowego designu Nero. Czekam bardzo, mam nadzieję, że bedzie lepiej niz w DMC 4, które cierpiało na backtracking. Świetnie by bylo jakby wszyscy trzej bohaterowie mieli swoje własne, unikalne ścieżki.

 

Tak czy siak, raczej day 1. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, agst napisał:

Świetnie by bylo jakby wszyscy trzej bohaterowie mieli swoje własne, unikalne ścieżki.

Przed każdą misją wybór bohatera i w zależności od postaci inny przebieg fabuły :banderas: To byłby sztos niesamowity.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mani napisał:

@Wesker

 

Ten? Ask and You shall receive ;)

 

@Bzduras

Może być Zbyszku backtracking. Nie interesuje mnie to. Ja chce już grać. Wkońcu ta generacja zaczyna być interesting (powiedziane głosem Alberta Weskera).

 

EDYTA:

Tu juz TRUE 4K 60 klateczek

http://gamersyde.com/download_devil_may_cry_5_e3_trailer_4k_60_-42280_en.html

Dzięki :) to wygląda obłędnie na TV w 4K

Odnośnik do komentarza

Ale będę siekł. Ten trzeci to na pewno Vergil? Pan Ciemności go zdradził? Czy Vergil odciął łapę Nero z dobroci serca? Na końcu trzy koksy połączą siły? Będzie Trish? Będzie Lady? Czy jak zwykle możemy liczyć na 20 chapterów? Czy DMD będzie na poziomie DMC3 czy DMC4? Czy będą klasyczne giwery? Czy będzie np. armata? Nero miał tą mdłą laskę. Zginęła? Żyje? 

Odnośnik do komentarza

Ten trzeci to chyba ktoś nowy - Vergil nigdy nie miał ciemnych włosów (nawet w formie Corrupted), a zamiast Devil Bringera widać wydziarane ręce. Obstawiam, że będzie to jakiś przydupas synów Spardy, a Vergil pojawi się ponownie jako antagonista.

 

Co do reszty pytań - tak, nie, tak, tak, tak, tak, bardziej intense, tak, nie, ch.uj wie, jak wcześniej. Oczywiście wróżę z fusów.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...