Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra to (pipi)any kosmos. Na koszmarze zdołałem może 1/3- 1/4 gry przejść i obniżyłem poziom. Do tego żeby nie łopatki z tyłu do skoku i dash to pewnie bym musiał zejść jeszcze oczko niżej albo i na easy. Tu nawet na sekundę nie wolno się zatrzymać, perdolony rollercoaster. Prócz początkowej frustracji ciągłymi ekranami ładowania przez śmierć, gra daje tyle radochy z rozczłonkowania kolejnych demonicznych pomiotów, że aż Michałek staje :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem ma Nightmare. Naturalnie poszło szybciej niż na UV.

 

Mam wrażenie że mogę napisać maturę o tej grze xD

 

Jednak nadal utwierdzam się w przekonaniu że o ile gamplayowo Doom Eternal >>>> Doom 2016 tak pod względem klimatu Doom Eternal <<<< Doom 2016

Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu, dla mnie ta większa różnorodność kolorów w Eternalu bardziej przekonywała. 2016 tryhardował na mapach żeby nie było tylko czerwono, chociażby w piekle czy laboratoriach ale wciąż tamtego Dooma pamiętam głównie po kolorze marsa.

Odnośnik do komentarza

No to Mick już nie odpowiada za muzykę w dlc do dooma...

Cytat

If you’ve read all of this, thank you for your time and attention. As for the immediate future, we are at the point of moving on and won’t be working with Mick on the DLC we currently have in production. As I’ve mentioned, his music is incredible, he is a rare talent, and I hope he wins many awards for his contribution to DOOM Eternal at the end of the year.

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszą godzinę mogę w skrócie podsumować tak:

 

 

BRAK AMUNICJI

BRAK AMUNICJI

BRAK AMUNICJI

BRAK AMUNICJI 

 

Ja nie wiem co za debil wpadł na pomysł, żeby ammo odnawiało się poprzez cięcie wrogów piłą, ale jest to patent totalnie chybiony i według mnie zwyczajnie niszczący gameplay. Zamiast radośnie pop*erdalać po lokacji i tłuc wrogów muszę co chwilę zerkać czy nie kończą mi się pociski (a kończą się BARDZO szybko) i dodatkowo uważać, żeby nie daj boże nie zabić przeciwnika, tylko najpierw go OGŁUSZYĆ, bo inaczej nawet nie będę w stanie go ciąć piłą i zgarnąć pocisków, co w przypadku mniej wytrzymałych wrogów wcale nie jest takie proste i oczywiste. A jak jeszcze skończy się paliwo do piły do już w ogóle jest totalny kabaret xD No nie wiem, to tak jakbym grał w Devil May Cry i nie mógł się skupić na tworzeniu za(pipi)istych kombosów, bo skończyłaby mi się stamina i musiałbym nawalać taunty, żeby ją odnowić i dalej walczyć  :lol2:  czysty idiotyzm zamieniający arcade'ową rzeźnię w jakieś pseudo-taktycznie szambo. Ale liczę na to, że później jak odblokuję więcej broni i zwiększę pojemność magazynków (bo tylko w to ładuję punkty) to będzie lepiej. Mam wrażenie, że trochę też przesadzili z ilością upgrade'ów i skillów bohatera, jest tego zdecydowanie za dużo, ale poza tym gierka spoko. Świetne lokacje, jeszcze lepsze projekty przeciwników, gunplay (jak już jest czym strzelać), no i ta MUZYKA. Po dwóch Fajnalach potrzebowałem właśnie czegoś tak dynamicznego. 

  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Piła działa zawsze, bez ogłuszania na zwykłych przeciwników pod warunkiem, że masz paliwo. Ogłuszanie daje życie przy ręcznym wykończeniu. 

Mnie strasznie irytują elementy platformowe. I zastanawiam się czy u mnie dźwięk działa prawidłowo bo nie ma jakiegoś powera. Ani dźwięków flaków czy konkretnej mocy przy strzelaniu. Dziwne imo.

Zdecydowanie poprzedni Doom dawał lepszy feeling gry. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...