Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero zacząłem tę grę.

 

Generalnie petarda, ale coop wydaje mi sie OP.

Granie solo bez pomocy z COOP i niebieskich remnantów to mega wyzwanie grubo ponad to, czego wymagają inne soulsborny.

 

Jednocześnie granie online to tylko przebiegnięcie przez level za jakimś osiłkiem, który przechodzi grę za nas.

 

Fajnie się gra, ale ten brak balansu mnie boli.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

Jak się zapoznasz lepiej z grą i obcykasz wszystko to wcale nie będzie taka ciężka solo. 

 

To jest prawdą w większości gier z elementami RPG. Początek jest trudny, ale później robimy jednego z kilku OP buildow i gra sie robi łatwa.

 

@aph niebiescy pomagierzy nie są najlepsi, ale i tak pomagają. Przynajmniej odwracają uwagę bossów. Czerwoni natomiast to źródło sprzętu. W offline nie mamy jednak żadnych z tych ułatwień.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, C1REX napisał:

 

To jest prawdą w większości gier z elementami RPG. Początek jest trudny, ale później robimy jednego z kilku OP buildow i gra sie robi łatwa.

W Niohu żeby zrobić się OP i myśleć o buildach to trzeba co najmniej raz skończyć grę. Gra jest zwyczajnie łatwiejsza od pierwszej części... Imo glownie dzięki umiejętnością z r2

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Teraz jak tak myślę to całą grę najbardziej w(pipi)iał mnie ptak z widłami xD zawsze do niego podchodziłem mega ostrożnie. 

 

A to nawet nie chodzi o OP buildy, wystarczy umiejętnie korzystać i zmieniać postawy i używać ki pulse, mieć na uwadze że tutaj błędy są bardziej bolesne niż w soulsach i się jedzie z tematem. 

Odnośnik do komentarza

Coop jest git do farmienia. Ja sobie farmiłem różne rzeczy i level pomagając innym. To dobry dodatek ale pomocy potrzebowałem tylko przy 2 bossach. Nie mogłem ich pokonać wieele razy i się poddałem jak prawdziwy noob. No ale skoro opcja istnieje to czemu czasem z niej nie skorzystać :pawel: . Chociaż zabawne było jak łączyłem się w coopowej sesji do kogoś kto nawet raz do bossa nie podszedł. Od razu to można było stwierdzić filmikiem przed bossem i jego zachowaniem podczas walki. Cholera nawet z szacunku do ludzi którzy mi pomagają bym raz czy dwa bossa sam spróbował aby poznać ciosy i jak się zachować. A tu zdarzali się kolesie co wpadali do boss roomu i (pipi)li na koniec pokoju, a dwóm przyzwanym graczom zostawiali robotę xD  

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

W rzeczy samej, @YETI :lapka:
Co do jedynki i dodatków - pierwszego Nioszka splatynowałem niedługo po premierze. Świetna, wymagająca gra. Jedna z moich ulubionych pozycji tej generacji :yahoo:
Dodatki przeszedłem wszystkie. Tak, są cięższe niż podstawka. Szczególnie Dragon of the North :mage:
NiOh II
ukończyłem już jakiś czas temu. Po raz kolejny otrzymałem znakomitą grę, która bezceremonialnie obchodzi się z grającym. Uważam, że jest równie trudna co poprzedniczka (z pomocy innych graczy nie skorzystałem ani razu). Ten dodatek, jak słusznie zauważyłeś, zapowiada się świetnie. :claptrap:
Mam nadzieję, że będzie dla mnie wyzwaniem.

Cóż, planuję zasilić konto :platinum: w NiOh II i zabrać się za nadciągające dobro. Ta gra jest :fsg:

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

@Sylvan Wielki - grałeś całkowicie offline, czy tylko bez coop, ale z niebieskim remnantami?

 

 

Co do trudności gry, to nie ma porównania do soulsbornow. Gra jest trudniejsza manualnie i pod kątem tworzenia swoich buildów.

Jak ktoś splatynował całość offline, to czapki z głów.

Odnośnik do komentarza

Nioh 2 trudniejsze niż inne soulslike nie jest, do tego dosyć szybko da się op build ogarnąć.

 

Pierwszy raz każdego bossa powinno się pokonać solo, największa satysfakcja. Przyzywanie innych graczy do pierwszego pokonania, to trochę tak jakby był magiczny przycisk przewiń dalej albo "pokonać" bossa na yt.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, tedi007 napisał:

Nioh 2 trudniejsze niż inne soulslike nie jest, do tego dosyć szybko da się op build ogarnąć

Serio tak sądzisz? Nawet grając offline?

Ja widzę nioh jako łatwe online i dużo trudniejsze od soulsow I Bloodborne offline.

Soulsy maja OP buildy przeważnie oparte o INT i dość wcześnie można być OP bo farmowanie jest łatwiejsze. Do tego masz pomoc coop offline od NPC.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, C1REX napisał:

Serio tak sądzisz? Nawet grając offline?

Serio, serio.

W Nioh 2, tak samo jak w pierwszej części ninja build jest op, kunai i shurikenami można zmielić wszystko. W pierwszej części nawet jak poziom zadania był dużo wyższy niż naszej postaci, bez większych problemów tym buildem można pokonać bossów nawet tych z DLC.

 

Soulslike to jednak specyficzny podgatunek gier, i raczej niedzielni omijają je szerokim łukiem. Decydując się na zakup jednego z tych tytułów, dobrze wiemy na co się piszemy i czego się po tym tytule spodziewać. Nioh 2 jest wymagające (chociaż w mojej opinii prostsze niż pierwsza cześć), ale uczciwe wobec gracza. Kara za pośpiech i zachłanność, nagradza za cierpliwość i opanowanie mechanik.

Odnośnik do komentarza

Masz dobry link do tego buildu Ninja?

 

Mi Bloodborne był wymagający, ale jednak łatwiejszy on Nioh.

 

W soulsy lubię INT buildy + dobra tarcza + włócznia. Jak się tak gra, to nie ma wyzwań.

 

Offtop, ale wiele lat temu nagrałem przykład prostego OP buildu w souls1. Jeden build na całą grę poza dlc.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...