Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 hour ago, columbo said:

Ciekawe co za broń dadzą w trzecim dlc. Fajnie byłoby zobaczyć np. nunchaku lub coś długodystansowego, ewentualnie jekieś rozwinięcie drzewka onmyo/ninjutsu.

Ja stawiam na szpony z ninja gaiden. Wszystkie nowe bronie wydają się wzorować na ninja gaiden. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Doradzcie mi coś bo zaraz na pierwszym etapie wypierdole te grę. Non-stop dostaje po pizdzie, 3 ciosy i nie ma stamniny, ładuje się dodatkowo wieczność, a przeciwnicy biją i 3 hity i zgon. Az aprawdzilem jedynke czy ja cos zapomnialem i bylo tak ciezko no ale nie, normalnie mi idzie a tu ściana i koniec przygód.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, XM. said:

Doradzcie mi coś bo zaraz na pierwszym etapie wy(pipi)e te grę. Non-stop dostaje po (pipi)e, 3 ciosy i nie ma stamniny, ładuje się dodatkowo wieczność, a przeciwnicy biją i 3 hity i zgon. Az aprawdzilem jedynke czy ja cos zapomnialem i bylo tak ciezko no ale nie, normalnie mi idzie a tu ściana i koniec przygód.

Nie pamiętam, ale chyba R1 odnawia się staminę, jak w dobrym momencie przy regeneracji naciśniesz. 
@messer88 dobrze radzi z tym ki pulse w unikach, ale do tego trzeba się skilla nauczyć. Warto.

Polecam zacząć grę od włóczni i pakować levele w życie. Pancerz najlepiej ciężki. Lekki pancerz to granie na hard.
Z czasem zrobić wszystko by zdobyć bonus "Życie przy absorpcji amirity" - dostepne w napierśniku i akcesoriach w kształcie łezki lub apteczki. 
Ten bonus jest mega dobry i gra zmienia się w samograja niemal. Jak się połączy z Extraction Talisman to nie trzeba robić uników. Wymieniasz ciosy z bossem i się jednocześnie leczysz. Gra niestety robi się za łatwa i trochę nudna wtedy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam odwrotnie, ten nioh wydaje sie jakis latwiejszy niz jedynka. Jak zawsze od samego poczatku ladowanie non stop w serce czyli przede wszystkim ilosc ki bo ilosc hp czy reszta jest mniej wazne. Mam jakis fajny wypasiony mieczyk toku costam i od poczatku prawie gry jade na nim przez dopasowanie dusz. Ze zbroja to samo. Jakies podbijanie ki przez paciorki , zbroje, tytuły , drzewko itd. No gra fajnie nagradza rozsadne ulepszanie zawodnika tym wszystkim. No i wiadomo impuls ki po kazdym combo jako odruch bezwarunkowy ale chyba w jedynce tez tak bylo nie? 

 

Nie wiem ale moim zdaniem jak juz sie ma nawet te poczatkowe zdolnosci gdzie po wcisnieciu kwadrata czy trojkata w odpowiednim momencie ataku przeciwnika ladujemy mu sie za plecy gra sie robi naprawde prosta. A na bossow wystarczy odpalic przemiane yokai z odpowiednimi rdzeniami i praktycznie kazdy leci na piz,de. 

 

Jakos wydaje mi sie ze szczegolnie bossowie byli duzo bardziej problematyczni w jedynce. Ale w sumie gra jest przyjemniejsza, nie wkur.wia.

 

Aha no i kontra rozpryskow. Tego chyba nie bylo w jedynce, to juz wogole ulatwia gre.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Poczatek bez tego wszystkiego co wymienilem faktycznie moze wydawac sie trudny. Jak juz dojdziesz do swojego kompana, dostaniesz swojego duszka , troche rozwiniesz drzewko to gra sie znacznie uprosci.

Mi osobiscie najbardziej na poczatku ulatwilo gre wykupienie wlasnie ladowania za plecami bo bloku i kopniak na koniec combosa zabierajacy typom duzo staminy. Dopoki nie dopakujesz ki mozesz uzywac swietej wody przed walkami

 

Mnie nieduze ki tez irytowalo. Dlatego aktualnie mam chyba 70 poziom i chyba 60lvl serca , moze z 5 punktow wydalem na cos innego. Pewnie to zalezy od stylu gry. Ja moge miec malo hp ale jak mam od groma ki/staminy to wielkie hp mi nie potrzebne. Majac zapas staminy moge blokowac cale combosy, moge robic w kazdej chwili uskok przed nieblokowalnymi atakami. Jak mnie ktos naruszy mam stamine zeby zrobic ze trzy razy uskok do tylu na tyle ze moge uzyc elixiru i sie uzdrowic. No moim zdaniem stamina to wszystko w takich gierkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No gra jest sporo łatwiejsza od jedynki. 

 

Mój build to sporo hp + ciężka zbroja + leczenie z amiryty + szybka broń. 

 

Bron to rozkładana pałka dlc + tonfa. Obie bronie generują dużo amiryty = życia. 

 

Niestety, ale dobry build robi grę za łatwą, bo się tylko stoi przed przeciwniem i jak w Diablo jednym atakiem wymiana ciosów. W jedynce się tak nie dało. 

 

Quick change talisman dla dodatkowych żyć + extraction talisman dla samoleczenia to jest mus w tej grze. 

 

Można też sobie zrobić build z łukiem. Polecam na YT obczaić jak łukiem można bossów mordować. 

Odnośnik do komentarza
49 minutes ago, KOMARZYSKO said:

Gra jest dość latwa na pierwszym ng, bo na drodze demona to już ładnie wstawia w pizdeczke a ostani boss z dlc to małe przegięcie emoji16.png

U mnie było odwrotnie. Trudno było na początku jak nie wiedziałem o auto leczeniu.
Boss DLC na demonie był trudny, ale akurat tonfa, która gram go niszczy dobrze.
Mam 100% trofeów z base game i DLC. Niedługo ma wyjść kolejne DLC.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, C1REX napisał:

 

Niestety, ale dobry build robi grę za łatwą, bo się tylko stoi przed przeciwniem i jak w Diablo jednym atakiem wymiana ciosów. W jedynce się tak nie dało. 

 

No dokladnie, z przyzwyczajenia z jedynki przy bossach zawsze staralem sie robic uniki nie blokowac bo mieli za mocne ciosy a tutaj np przy walce z wiewiorem zauwazylem ze moge sobie stac z garda i mi nawet hp nie zabierze O_o Wielu bossow poszlo za pierwszym podejsciem. W jedynce chyba ani razu takiej sytuacji nie mialem zeby ot tak z biegu przejsc bossa. 

 

Zreszta wole tak niz jakies 4 paski hp jak w sekiro 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...