Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Doszedlem do momentu gdzie mam przejsc przez

Spoiler

labirynt

, ale poniewaz nie umiem to musze szukac pana sprzatacza. W tym momencie jestem w

Spoiler

motelu Oceanview

- zdobywam klucz ale nie moge go nigdzie uzyc. Mam szukac dalej, czy to jakos glicz?

Teraz, MEVEK napisał:

Mam problem. Doszedlem do momentu gdzie mam przejsc przez

  Ukryj zawartość

labirynt

, ale poniewaz nie umiem to musze szukac pana sprzatacza. W tym momencie jestem w

  Ukryj zawartość

motelu Oceanview

- zdobywam klucz ale nie moge go nigdzie uzyc. Mam szukac dalej, czy to jakos glicz?

Dobra mam. Przegapilem jedne drzwi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MEVEK napisał:

Mam problem. Doszedlem do momentu gdzie mam przejsc przez

  Pokaż ukrytą zawartość

labirynt

, ale poniewaz nie umiem to musze szukac pana sprzatacza. W tym momencie jestem w

  Pokaż ukrytą zawartość

motelu Oceanview

- zdobywam klucz ale nie moge go nigdzie uzyc. Mam szukac dalej, czy to jakos glicz?

Dobra mam. Przegapilem jedne drzwi :facepalm:

Musiałeś się dostać do woźnego więc tamte drzwi musiałeś otworzyć, a nie te z piramidą;)

Odnośnik do komentarza

Swiezo po napisach koncowych z kwasna mina myslalem  ze to juz koniec. A tu taka bomba na mnie spadla, jak sie okazalo, iz caly poziom

Spoiler

badawczy

mam nie ruszony i wiele innych misji pobocznych. Drzewko zdolnosci wypelnione moze w 30% a gdzie reszta ? Jade dalej z tematem - swietny klimat i mozliwosci.

 

P.S

Wyzwania czasowe wydaja sie trudne, bo czas plynie non stop i nie mozna ich pomijac. 

 

Odnośnik do komentarza

Nikt do niczego nie wali konia, wrzuciłem tylko informacje, wyluzuj.

 

Firmy chwalą się takimi wynikami jakie są dla nich wygodne, a to że coraz więcej z nich podaje liczbę graczy zamiast sprzedanych kopii jest naturalne bo w dzisiejszych czasach sprzedaż gry nie jest jedynym środkiem dystrybucji. Zwłaszcza w przypadku Control , które było dostępne w Plusie i w sklepie Epica, jest dostępne w Game Passie i - UWAGA - na każdej tej platformie Remedy zarobiło, więc co za problem ze podają liczbę graczy?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie, o tym mówię, że manipulują tworząc propagandę większego sukcesu niż w rzeczywistości.

Wiem tyle, że sprzedaż nadal ma największe znaczenie(nikt się nie koncentruje na podawanie za ile, bo to jest oczywiste, że okres premiery jest najważniejszy i kluczowy, z tym, że premierową cenę może mieć też wydanie GOTY, które wyjdzie za rok od podstawki, więc takie rzeczy też można wydłużyć). Pomijam Nintendo, bo u nich zawsze sztywno jak sztabki złota.

Zasada jest prosta, masz powód do chwalenia, to podajesz sprzedaż. Nie masz czym się chwalić, to zamieniasz w magiczny sposób dwa miliony na 10 podając liczbę osób, która zagrała, tylko co to za sukces jak wrzucili podstawkę do GP i wersję GOTY do Plusa, a to, że deweloperzy mogą zarobić kasę na oddzielnych dealach z różnymi firmami, to osobna sprawa.

Edytowane przez SlimShady
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To jest jeden z moich ulubionych deweloperów i życzę im jak najlepiej, bo niewiele pozostało niezależnych zespołów, i to takich, które istnieją ćwierć wieku, ale biorę poprawkę na takie wrzuty, bo wiem ile są warte.

Jeżeli zależy mnie na danej grze, to sprzedaż jest dla mnie ważna, bo jest najprostszym przełożeniem na przyszłość deva(oczywiście trzeba brać poprawkę na jej budżet, więc to też nie jest zerojedynkowe), czy konkretnej serii gier.

Zresztą przy budżecie Control, pewnie nawet te 2 miliony ich urządzają, ale jak mówię, sztucznie podkręcają temat.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety przegapiłem tego szpila w 2019 roku czego bardzo żałuje. Dla mnie to jest moje zaskoczenie roku. Ile ciekawości i frajdy zapewnia eksploracja coraz to nowych miejscówek to brak mi słów.   Teraz patrzę na listę GOTY 2019 i własny glos oddałem na Sekiro, dzis wiem ze powinno to byc Control. 

Także dwójeczka wpada do mnie da one :lapka: 

 

P.S 

ponoć dostanie większy budżet :ohboy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...