Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

 

Dobra, mam pytanie: jest tu jakiś "tru ending", wymagający zaliczenia jakichś tam misji pobocznych, czyszczenia budynku etc.? Bo skończyłem główną historię no i mogę teraz latać po biurze zaliczając jakieś poboczne bzdety, ale poza ewentualną platyną to wolałbym wiedzieć, czy jest jakiś wyższy cel takiej zabawy.

Nie ma, ale większość pobocznych jest dobra, bo masz tam fajne walki z bossami. W zasadzie chyba nawet więcej niż w głównych wątku. Oczywiście parę słabszych się znajdzie, ale omijanie ich, to grzech.

Ewentualnie odpuść sobie te losowe czasówki z licznikiem(alarmy), bo to zapychacz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te konkretne poboczne wyczyściłem przed finałem, nie lubię takich rzeczy zostawiać, no chyba, że dana gra mnie już nudzi. Miałem na myśli właśnie te wyzwania etc. Ale w sumie i tak dziś siadłem i powoli sobie je zaliczam, zanim zacznę kolejny tytuł to akurat może platynę wbiję. Mimo wszystko wydaje się dosyć łatwa, a najciekawsze są statystyki trofeów na PSN: mniej niż 20% graczy skończyło fabułę lol.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Fakt, trudną bym jej nie nazwał, ale trochę czasochłonna i męcząca. Zeszło mi spokojnie z 5-6 h post game na samym lataniu tam i z powrotem w celu zrobienia tych 25 "challange'y" (poroniony pomysł z możliwością uruchomienia maksymalnie 3 na raz), alarmów i nabijania skill pointów (głównie poprzez odkrywanie ukrytych miejscówek). Gdyby to wszystko faktycznie było zwyczajną listą do odhaczenia, to pół biedy, ale tutaj niestety wchodził duży element losowości, gdzie się wygeneruje jaki wróg, czekanie na nowy alarm, a to wszystko polane sosem dłużących się loadingów. No ale zadziałał mechanizm, że skoro zostało mi tak niewiele do platyny, to już się przemęczę.

Odnośnik do komentarza

Tak, chodzi o "A Strong Foundation", podstawowe misje z dlc już mam zaliczone. Dodatkowo zrobiłem: Pope’s Collection, Jesse Faden Starring in “Swift Platform” i Found Footage - wszystkie z tego dlc.

 

Found Footage zrobiłem jako ostatnie, przed tym miałem 66%, po niej wpadło 83%. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odpaliłem dzisiaj tą wersję Ultimate z PS+, a tu trofea znowu wpadają:notbad: No nie powiem, zew platyny wzywa i trzeba wbić jak za darmo.

Popatrzyłem na różnicę między RT, a 60fps i płynność wygrywa w każdym aspekcie. Wreszcie gra działa tak jak powinna i daje jeszcze więcej frajdy niż na premierę.

Odnośnik do komentarza

Wychodzę z założenia że jak po 2 godzinach odpalają się takie pytania to nie ma sensu. Dostaniesz tylko subiektywne opinie które nie muszą się pokrywać z twoim gustem. Nigdy nie pytałem się ludzi na forum czy coś w co gram jest dobre. Jak mnie nudzi wywalam z dysku albo odkładam na kiedy indziej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ok, to inaczej. Historia mnie nie porywa do tego stopnia że chce grać dalej. Gameplay też pałki nie urywa więc dlatego pytam. 

Czasem się przemoglem i zaskoczyło po paru h a czasem żałowałem ze grałem. 

A jak ktoś napisze że faktycznie wolno się rozkręca ale potem jest jak z Meksykiem w rdr to może warto. 

Zreszta Nvm. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...