Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, giger_andrus napisał:

A u mnie wdarła się nuda pod koniec podstawki. Później raz podszedłem do dodatków żeby po chwili znowu porzucić. No nie kręci mnie ta gra. Klimat jest super i fizyka także, dokumentów od cholery i mimo, że lubię czytać w grach to tutaj mnie to przytłoczyło. Ale najgorsze jest bieganie wciąż po tych samych korytarzach napotykając wciąż tych samych wrogów. 

Pograłem wiecej i tez sie zgadzam, backtracking straszny, jestem chyba juz blisko konca na szczescie. Dobrze, że gierka z plusa, bo srogi średniak.

Odnośnik do komentarza

Ja w zeszłym roku przysiadłem, pierw zaintrygowało, potem doszło jak zwykle u remedy fajne strzelanko, a następnie wkurv na mapkę, backtracking i identyczne przestrzenie. Po 4h odinstalowałem i pewnie wrócę kiedyś ale absolutnie nie jest na priorytetowej liście 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wredny napisał:

Obiektywnie rzecz biorąc to raczej nie jest, bo rozgrywka jest w nim dużo bardziej prymitywna, ale lepiej wyłożona fabuła plus zróżnicowane miejscówki mogą sprawić, że spodoba Ci się bardziej.

Ja lubię obydwie, ale wolę Control.

Alan nie jest bardziej w stylu starych residentów? Wiecej chodzenia niż strzelania?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wredny napisał:

Jak w Control "gameplay leży" to Alan jest symulatorem chodzenia :reggie:

I takie gierki lubie.

 

10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Control jeśli chodzi o gunplay to kawał przyjemnej gry, nie ma co przesadzać.

Z poczatku strzelanie dawało frajde, ale ile mozna walic do 3 rodzajow przeciwnikow na krzyż, no mi to nie siadło. To samo miałem z Ghostwire, na początku fajnie, a potem mimo ciekawej fabuły już się modliłem o koniec.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Shen napisał:

Z poczatku strzelanie dawało frajde, ale ile mozna walic do 3 rodzajow przeciwnikow na krzyż, no mi to nie siadło. To samo miałem z Ghostwire, na początku fajnie, a potem mimo ciekawej fabuły już się modliłem o koniec.


Jakbyś nabrał kiedyś ochoty na splugawienie się blachą to warto sprawdzić Quantum Break które oferuje typową dla Remedy topową warstwę narracyjną, a przy okazji ma najlepszą walkę pośród ich ostatnich gie - także wizualnie, bo tu czujesz, że to gra AAA.

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że tej walki tyle co kot napłakał. Czułem ogromny niedosyt starć po Quantum Break. Tony tekstu, dużo łażenia, słabe elementy platformowe i jeszcze ten serial. A samego mięska było dla mnie bardzo mało. W Control jeszcze nie grałem, czeka grzecznie na dysku na swoją chwile, ale czasami myślę, że dwa pierwsze Maxy to im przypadkiem wyszły.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shen napisał:

I takie gierki lubie.

 

Z poczatku strzelanie dawało frajde, ale ile mozna walic do 3 rodzajow przeciwnikow na krzyż, no mi to nie siadło. To samo miałem z Ghostwire, na początku fajnie, a potem mimo ciekawej fabuły już się modliłem o koniec.

No to Alan pod tym względem jest jeszcze uboższy :Cell: 

Odnośnik do komentarza

Control szots. Dwa razy w tamtym roku konczyłem (bo jakis zjeb postanowił ze wersja Ultimate nie łyknie mi save z podstawowej) i swietnie sie bawiłem. QB zacząłem niedawnona XSX i klimat mocarny a dodatego Pan Lance Reddick w serialu. No i ten kutas z gry o tron tez robi robote. Strzelania na razie mało ale dzieki temu sie nie nudzi. 

 

Control to taka Metroidvania 3D tylko nie reklamuje sie tak tej gry więc ludzie co nie lubią tego gatunku mogą marudzić. Ja bawiłem się dużo lepiej niż przy AW.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...