Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie dash jest lekkim gamechangerem i frajda ze śmigania po planszach i siania rozwałki rośnie (a jak dochodzi lewitacja, to już w ogóle jest elegancko, ale to jakieś 2/3 gry, jak nie dalej), ogólnie gra od momentu zyskania "mocy" zyskuje, ale nie jest to przełom w stylu np. uzyskania dostępu do otwartego świata po wyjściu z Krypty w F3 czy po prologu Automaty.

 

Co do pierwszej broni to przeleciałem na niej (w połączeniu ze "snajperką") chyba 90% gry xD. Dla mnie top i idealne wyważenie między celnością, szybkostrzelnością i siłą.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Same here, dopakowana podstawowa broń była używana przez całą grę, do tego snajperka, sporadycznie "granatnik", a cała reszta w tym "shotgun" to gówno. 

 

Mnie gra kupiła mechaniką już od samego początku, dash i lewitacja tylko dodały więcej możliwości. 

 

Jak nie pykło to nie pykło, nie ma co na siłę. Mnie np. Wiesiek 3 odrzucił i cóż zrobić. 

Odnośnik do komentarza

Te raporty w polskiej wersji to dramat, pełno błędów i poprzestawiane szyki zdań często sprawiają wrażenie że ktoś to wrzucał do translatora, nie mówiąc o tym że w angielskiej wersji spokojnie można się domyśleć co zostało ocenzurowane, a w polskiej już niekoniecznie z uwagi na tłumaczenie. Angielska wersja dużo lepsza.

Odnośnik do komentarza

No ja też grałem po angielsku, zawsze wybieram oryginalną ścieżkę dźwiękową (Ghost of Tsushima to wyjątek gdzie leciałem po JAP), ale same teksty w grze miałem PL i ogólnie było to bardzo dobrze zrobione.

 

Wróciłem ostatnio do gry i przeszedłem dodatek AWE. Bardzo fajnie wykorzystany motyw ze światłem jak to było w AW, a tak to więcej tego co w podstawce. Poziom trudności chyba był trochę wyższy niż w głównym wątku, bo kilka razy zginąłem (albo po prostu wyszedłem z wprawy), gdzie w normalnej grze jedyne śmierci to miałem na początku gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...