Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, seb.maz napisał:

o rany masz tyle ma kasy i ruchasz! W sumie dobrze się stało dla ciebie, że cię wyjebali, bo pewnie byś do dziś pisał w kąciku sportowym, zapewne jakiś kredyt i mieszkanie z rodzicami. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. 

Dokładnie dziecko, może bym nawet wtedy otworzył sklep na dworcu i sprzedawał masło.

Odnośnik do komentarza

znalazłem coś takiego: Prokuratura Okręgowa w Warszawie zatrzymała prezesa jednej z warszawskich firm deweloperskich. Miał wręczyć Arturowi W. - burmistrzowi warszawskiej dzielnicy Włochy - łapówkę w postaci luksusowego Lamborghini Urus. O co chodzi w aferze? Kim jest Artur W. niegdyś złote dziecko warszawskiej Platformy Obywatelskiej? Dlaczego w Warszawie tak łatwo kraść?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Mr. Shiva napisał:

Znajdź sobie, bo nie podcieram dzieciom d..y. Przerasta cię prosty YT, jpdl...

 

 

Jak wpisuje Artur Włodarczyk to żadnego bogacza w Urusie nie ma, a jak wpisuje Shiva to wyskakuje mi lodowa panienka z final fantasy od której wziąłeś sobie ksywe i gameplay z Robloxów.

 

Proszę o linki, bo pomimo twoich stonowanych wypowiedzi wskazujących na życiowe ogarnięcie, zaczynam powoli podejrzewać że możesz trochę koloryzować rzeczywistość.

 

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, grzybiarz napisał:

znalazłem coś takiego: Prokuratura Okręgowa w Warszawie zatrzymała prezesa jednej z warszawskich firm deweloperskich. Miał wręczyć Arturowi W. - burmistrzowi warszawskiej dzielnicy Włochy - łapówkę w postaci luksusowego Lamborghini Urus. O co chodzi w aferze? Kim jest Artur W. niegdyś złote dziecko warszawskiej Platformy Obywatelskiej? Dlaczego w Warszawie tak łatwo kraść?

https://wiadomosci.wp.pl/lapowka-dla-burmistrza-artura-w-nie-jezdzil-maserati-ale-jeszcze-drozszym-autem-6440705801184897a

"Jak ustaliła Wirtualna Polska, zatrzymany na gorącym uczynku przyjęcia 200 tys. zł łapówki Artur W. - burmistrz warszawskiej dzielnicy, poruszał się po stolicy luksusowym autem Lamborghini Urus"

Albo Shiva był burmistrzem, albo jest w Polsce już dwóch Arturów W jeżdżących Urusem.

Odnośnik do komentarza

Przecież Urus jest chujowy, tylko biedaki tym jeżdżą, których nie stać np na Bugatti. Trochę sztryms się tak publicznie chwalić takim biedactwem i brakiem gustu. Pogrinduj trochę w wyścigach z większą ilością okrążeń lub porób trochę wyzwań sezonowych i licz na szczęśliwe superlosowanie, a może wpadnie coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, second napisał:

Przecież Urus jest chujowy, tylko biedaki tym jeżdżą, których nie stać np na Bugatti. Trochę sztryms się tak publicznie chwalić takim biedactwem i brakiem gustu. Pogrinduj trochę w wyścigach z większą ilością okrążeń lub porób trochę wyzwań sezonowych i licz na szczęśliwe superlosowanie, a może wpadnie coś lepszego.

No, ty pewnie masz już 20-letniego matiza. Kolejne dziecko. Bugatti rozważałem, dziadostwo niewiarygodne w 3-4 bańkach euro.

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Wypisujmy wszystkie kultowe teksty Shivy, może ja zacznę.

1. Whoooooa!

 

A nie, sorry, to Kali był. To niech ktoś inny zacznie.

1. Nie zwolnili mnie tylko ja im pokazałem faka.

2. 420 mln euro za sprzedaż autorskiego softu

3. A ty kredycik i M2 u mamy

4. Nie potrafisz do kibla trafić bez GPS-u.

 

Chyba staną się kultowe. I najlepsze:

Wyzywanie od dzieci na forum o gierkach dla dzieci gdzie średnia wieku ma prawie 40 lat :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...