Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mr. Shiva napisał:

Za chwilę zje...e będziesz miał sprawę, bo nawet komedianci przeprosili z rzekomym plagiatem. Masz choć trzy stówki na adwokata?

Weź nie strasz sądami takie sprawy to na zlocie sie załatwia jak facet a nie jak pisda w rurkach na żelu ulizana. Masz ty jeszcze jaja czy ci z żalu do dupy wskoczyły jak z gazetki cie wywalili.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mr. Shiva napisał:

Mam jedną eks z dobrej kancelarii, a tobie za chwilę bardzo zmaleje sisiorek, o ile coś tam jest.

Hehe, jak zobaczy, że "ruchałeś laski" to ci nie pomoże. Jakby co to dostarcz pod mój adres na PW na forumku xD

 

Ja pierdolę, skąd się takie ludzie biorą

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kudlaty88 napisał:

Weź nie strasz sądami takie sprawy to na zlocie sie załatwia jak facet a nie jak pisda w rurkach na żelu ulizana. Masz ty jeszcze jaja czy ci z żalu do dupy wskoczyły jak z gazetki cie wywalili.

Z takimi jak ty załatwia się prawnie, bo szczeniackie gierki są dla szczeniaków. Przywalą ci coś bez okien to zrozumiesz, że nie jesteś anonimowy.

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
Teraz, Mr. Shiva napisał:

Z taimi jak ty załatwia się prawnie, bo szczeniackie gierki są dla szczeniaków. Przywalą ci coś bez okien to zrozumiesz, że nie jesteś anonimowy.

Ty to rób od razu pozew zbiorowy szybciej będzie cały forumek pozwać a nie na sztuki się bawić.

Cytat

Wysoki sondzie proszę przyjechać na forum o grach bo sie naśmiewają ze mnie.

Shiva 2022 koloryzowane.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kudlaty88 napisał:

Ty to rób od razu pozew zbiorowy szybciej będzie cały forumek pozwać a nie na sztuki się bawić.

Shiva 2022 koloryzowane.

To się zdziwisz, ile masz na prawnika, 2zł od mamy?

 

kancel-adwokacka.pl dzbanie.

1 minutę temu, Mr. Shiva napisał:

 

kancel-adwokacka.pl dzbanie.

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Mr. Shiva napisał:

To się zdziwisz, ile masz na prawnika, 2zł od mamy?

Taki bogacz a dzieci z forum o grach chce pozywać beka jeszcze wezwij gamere niech nas pobije wcześniej.

 

 

uuu kolego @Mr. Shiva ty mnie od dzbanów i analfabetów publicznie wyzywasz mam screeny idziesz za kraty albo polubownie to załatwimy dasz mi 10 milionów ojro w ramach ugody i zapominam o sprawie.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kudlaty88 napisał:

Taki bogacz a dzieci z forum o grach chce pozywać beka jeszcze wezwij gamere niech nas pobije wcześniej.

Ciebie pajacu to bym pozwał za szkołę, którego wychowała podstawówka. Zaraz się zdziwisz, bo ci gówniarzu nie popuszczę.

 

Mejm śmiesze jak worek kartofli i twoje IQ, a mam buty w tej liczbie.

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mr. Shiva napisał:

Ciebie pajacu to bym pozwał za szkołę, którego wychowała podstawówka. Zaraz się zdziwisz, bo ci gówniarzu nie popuszczę.

 

 

Tobie to się już porypało co do kogo piszesz ale dawaj trochę się pośmiejemy, albo jak pisałem odpuszczę ci że mnie obrażasz publicznie za 10milionów euro a kij za 5 milionów ze względu na dawne extrimowe czasy. 5 Banknotów po milionie wyślij na adres który ci podam na pw.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kudlaty88 napisał:

Tobie to się już porypało co do kogo piszesz ale dawaj trochę się pośmiejemy, albo jak pisałem odpuszczę ci że mnie obrażasz publicznie za 10milionów euro a kij za 5 milionów ze względu na dawne extrimowe czasy. 5 Banknotów po milionie wyślij na adres który ci podam na pw.

Gdzie ci dziecko wysłać coś na obiad? Jakiś świr mi niby wysłał 30 zł za fenia i nie znalażłem w historii, ale pewnie nie kłamie. Prześlę ci ze trzy stówki. Kupisz coś w biedronce, mama się ucieszy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2022 o 19:39, Pix napisał:

Shiva, utrzymujesz kontakt z kimś z dawnej ekipy? Myszaqiem? Kalim? Czy raczej drogi się rozeszły? I czy po założeniu tego tematu na forum ktoś się do Ciebie odzywał z PE? W stylu "Ej Shiva, odpuść te stare sprawy i nie pisz o tym więcej"? 

 

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...