Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kudlaty88 napisał:

10x6.99 o ile dobrze cene pamietam czyli 69.90 na miesiąc to dla takiego cepa niepotrafiącego nic napisać o grach to aż za dużo. 

Ty po..bie nawet nie ogarniasz, że cena pisma ma tyle do zarobków, co ty do komunalnego mieszkania mamusi, gdzie wegetujesz.

 

Krzysiu, mam fun. Czasem nudzą się nawet pieniądze:).

Edytowane przez Mr. Shiva
Odnośnik do komentarza

Nie no panie @Mr. Shivasorry że byłem taki złosliwy to z zazdrości o te 420 milionów euro zawsze chciałem mieć taki banknot ale uważałem że to zbyt głupie a ty masz ich aż 420 szacun.spacer.png

 

https://allegro.pl/oferta/kolekcjonerski-banknot-one-million-euro-pozlacany-9570382885

A te 10x6.99 to policzyłem z górka z łaski żeby ci wstyd nie było że za bilet ulgowy na autobus zapinałeś cały miesiąc do redakcji. 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Ale wiecie ze temat zalozyl Shiva a wy odpowiadacie na posty Mr. Shiva?

 

W dniu 8.07.2018 o 17:12, Square napisał:

Nowi użytkownicy muszą poczekać na zatwierdzenie pierwszych postów jak wspomniał Grzybiarz, nikt nic specjalnie Ci nie blokuje :)

Po co w sumie zakładałeś nowe konto, skoro pierwszego posta napisałeś ze starego?

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mr. Shiva napisał:

Norby też fantastyczny imprezowicz, dopóki go dziewczyna nie dopadła.

Ja właśnie ciebie czy Kaliego zapamiętałem jako imprezowicza w białych rękawiczkach, żelu na włosach, jako takich wixiarzy.

Myśle ze te posty co dziś piszesz to chyba pisane są może po jakiejś pigule, albo tak ci zostało. 

No i jak odniesiesz się do tego przelewu na 30 zł od Dave’a? Masz datę to sprawdź w banku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kudlaty88 napisał:

Nie no panie @Mr. Shivasorry że byłem taki złosliwy to z zazdrości o te 420 milionów euro zawsze chciałem mieć taki banknot ale uważałem że to zbyt głupie a ty masz ich aż 420 szacun.spacer.png

 

https://allegro.pl/oferta/kolekcjonerski-banknot-one-million-euro-pozlacany-9570382885

Nie mam. Rozje...łem z tego ponad 100 mln na zabawki:).

Odnośnik do komentarza

A posty z tego pojawiły się też w 2018, gdzie jeszcze panu plagiatorowi nie odpierdoliło, więc chyba jest legitnie.

 

O, nawet info o wypłacie się znalazło: 

W dniu 8.07.2018 o 15:21, Mr. Shiva napisał:

Czujecie klimat, że wydaję na nowego Winninga do recenzji z Japonii za 5-6 stów, czyli równowartość wypłaty po odliczeniu jednodniowych spóźnień?

Dobrze, że jednak sprzedał swój autorski soft. Zgaduję, że służył do ułatwienia procesu "kopiuj-wklej".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...