Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mr. Shiva napisał:

Z takimi jak ty załatwia się prawnie, bo szczeniackie gierki są dla szczeniaków. Przywalą ci coś bez okien to zrozumiesz, że nie jesteś anonimowy.


No akurat kto jak kto, ale @Bzduras na pewno nie jest - wystarczy sprawdzić adres w szczecińskich pizzeriach, ewentualnie PW do MEVKA :mevek:

Odnośnik do komentarza

Są 2 możliwości - albo Mr Shiva to jest jakiś dzieciak podszywający się pod Shivę (podshivający, hehe), albo to jest prawdziwy Shiva. Ta pierwsza opcja raczej odpada, bo dzieci nie mają pojęcia co to jest forum internetowe, a tym bardziej nie mają pojęcia kto to jest Shiva.

 

Wygląda na to, że to rzeczywiście jest Shiva. Jeśli tak jest, to najwyraźniej czas zatrzymał się u niego mniej więcej w roku 2000. Jak czytam te posty to widzę kogoś, na kogo w dawnych czasach mówiło się "dziecko neostrady". W sumie zupełnie zapomniałem że było coś takiego. Shiva mi przypomniał :D

 

Swoją drogą, coś bardzo niedobrego dzieje się z dawnymi redaktorami PE po tym jak zakończyli karierę w szmatławcu. Stają się jacyś tacy agresywni, tracą kontakt z rzeczywistością. Gamera chce łamać ludziom nogi, Shiva wyzywa ludzi i opowiada jakieś bajki o Lamborghini. Nie wiem czy to przez te lata pracy w dziwnych warunkach, czy po prostu dopadł ich kryzys wieku średniego i nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Może jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, RoL napisał:

Swoją drogą, coś bardzo niedobrego dzieje się z dawnymi redaktorami PE po tym jak zakończyli karierę w szmatławcu. Stają się jacyś tacy agresywni, tracą kontakt z rzeczywistością. Gamera chce łamać ludziom nogi, Shiva wyzywa ludzi i opowiada jakieś bajki o Lamborghini. Nie wiem czy to przez te lata pracy w dziwnych warunkach, czy po prostu dopadł ich kryzys wieku średniego i nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Może jedno i drugie.

 

Może to przez szczepionkę na covid?

Odnośnik do komentarza

Tak jak @RoL napisał - jak czytam te pyskówki Sherminatora (@LiŚciu trafił w sedno) to faktycznie czas u niego stanął w miejscu.
Chłop wyraźnie wypadł z obiegu i nie bywał w internetach od dziesięcioleci, bo nie przypominam sobie tak słabych tekstów nawet podczas ery królowania mIRCa.
Jak w jakimś Demolition Man - odmrozili go w czasach, w których zupełnie się nie odnajduje i każda z jego odpowiedzi wywołuje jedynie uśmiech politowania i zażenowanie.
Każdy z tych jego "pocisków" to żałosne popiskiwania, a teksty o 420 milionach to już odklejka lepszego sortu :pawel:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SlimShady napisał:

Jakie te życie jest przewrotne, kiedyś nie mógł opchnąć takiego fajnego fanta za 4,19 eurasków, a teraz ma ich cały skarbiec. Szkoda, że konto zawieszone, mam nadzieje, że Verbatimy nie mają z tym nic wspólnego:

https://archiwum.allegro.pl/oferta/torba-playstation-2-od-shivy-z-psx-extreme-i17487606.html

Torba z Hauwą? (Myszaq 2003) :)

Odnośnik do komentarza

Chciałem powiedzieć tylko, że nadzieję, że do ostatniego odcinka wyjaśnią dlaczego pierwszy post jest napisany z konta Shiva, żeby potem pisać przez 4 lata z konta Mr.Shiva.

 

Jak to się nie wyjaśni do ostatniego odcinka i zostawią to jako otwarte zakończenie do interpretacji to pier.dole takie seriale na forum PSX egztrim.

 

Może macie jakieś fanowskie teorie, jak to się skończy chętnie sobie poczytam jak swego czasu teorie z Gry o Tron.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...