Skocz do zawartości

A Plague Tale: Innocence


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

O czym mówisz? Gierka ma kilka irytujących momentów, ale nic czego nie da się przejść za kilkoma podejściami.

Choćby to chodzenie za tym wózkiem drewnianym gdzie wyżej są łucznicy. Strzelanie z procy to najsłabszy element gry a ostatnie kilkadziesiąt minut to dosłownie strzelanke zrobili.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, PanKamil said:

Choćby to chodzenie za tym wózkiem drewnianym gdzie wyżej są łucznicy. Strzelanie z procy to najsłabszy element gry a ostatnie kilkadziesiąt minut to dosłownie strzelanke zrobili.

No tak, tutaj faktycznie ginąłem kilka razy. Trzeba się trzymać tylnej części powozu i dobrze rozplanować strzelanie w atakujących nas żołnierzy, po kilku próbach powinno się udać. Jest to chyba najbardziej irytujący moment całej gry.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Choćby to chodzenie za tym wózkiem drewnianym gdzie wyżej są łucznicy. Strzelanie z procy to najsłabszy element gry a ostatnie kilkadziesiąt minut to dosłownie strzelanke zrobili.

Właśnie ukończyłem i mialem to samo pisać. No wpieniłem się ładnie przez ten moment. Próba zrobienia strzelanki nie wyszła na dobre. Celowanie jest tak z tyłka; że to masakra. Bohaterka trafia kiedy chce. Walka z tym bossem to też żart. 
 

Ogólnie tytuł wybitny, piękne widoki, wciągająca fabuła i ciekawe dialogi, ale chciałem wspomnieć o tym, co mnie doprowadziło do frustracji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tam w etapie z tym wozem to te moby biegaja po schodach przez co trafienie ich w łeb jest irytujące bo celowanie i responsywność to rak. Póżniej w ogóle nabiejgają zza pleców i zanim nasza postać się odwróci i będzie gotowa strzelić to już pewnie będziemy leżeć trupem. Ten killroom gdzie moby nadchodzą z dwóch stron i na zmianę musimy gasić płomienie, nakierowywać szczury i strzelać w łeb to frustracja over milion.

 

 

Ta gra oferuje mega ciekawe skille dla postaci i pójście w otwartą strzelanine to najgorszy pomysł ever.

Edytowane przez PanKamil
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

Gram od wczoraj, właśnie zacząłem 9 rozdział i jak do tej pory zero problemów na PS5, tylko coś chyba jest zjebane z HDRem bo mleko na ekranie

Trzeba przełączyć jedną z opcji graficznych(nie pamiętam jak się nazywa) i obraz się poprawi.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Skończyłem kilka dni temu i potwierdzam, że gierka stosik. Bardzo możliwe, że dwójka wleci na premierę, albo krótko po niej w promce, na bank nie będę czekał aż dadzą do Plusa :)

Odnośnie irytujących momentów to poza tym wozem, który i tak nie jest trudny, bo przy drugiej próbie już wiadomo skąd lecą wszyscy przeciwnicy, nie stwierdziłem nic upierdliwego. Jasne, miałem kilka momentów, że jak np rzucałem kamień, Amicia przestawała lockować się na celu, ale nic co by powodowało

W dniu 26.07.2021 o 15:47, PanKamil napisał:

frustracja over milion

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...