Skocz do zawartości

A Plague Tale: Innocence


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

W jedynce? Miałem ochotę mu zajebać w ten wiecznie beczący ryj cherubinka i liczyłem na to, że te szczury go zeżrą.
Tym większe miałem zaskoczenie, kiedy w drugiej części było już tak jak piszesz:
 

8 minut temu, _Red_ napisał:

I Hugo to jeden z lepszych dzieciaków w historii gamingu - nie wkurwia jak jakiś nadęty bachor następca tronu, tylko jest naszym szczurzym słodziakiem, którego losem można się przejąć :(


Co do wersji pudełkowej Innocence na PS5 to przez jakiś czas zrobił się z tego niezły unikat, trzymający cenę, ale ostatnio jakiś dodruk puścili, tyle że ma taką zieloną kropkę na grzbiecie i jakoś dziwnie to wygląda.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W dwójce dojrzał i stał się guwniakiem alfa. W jedynce faktycznie był bardziej ciapowat, ale ciężko by chorowity pięciolatek mieszkający pod kloszem był kozakiem, po tym gdy odebrano go rodzicom, uciekał przed inkwizycja i bandą krwiożerczych szczurów xD Dla mnie spoko, też bym taki był na jego miejscu. Lepszy taki charakter niż gdyby co chwila kładł się na ziemi i darł jape że chce batonika albo coś :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem wczoraj pierwszą część i bardzo pozytywnie mnie gra zaskoczyła nawet przez całą historię raz na jakiś czas utknąłem

Spoiler

przy walce z Vitalisem

Fajna historia, gameplay nie jest bardzo skomplikowany ale fajnie współgra z opowiadaną historię. Generalnie polecam jako odskocznie od innych gier molochów :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też parę dni temu ukończyłem. Gdyby nie to, że grałem na PC, to bym nawet chętnie wbił platynę, bo nie eksplorowałem dokładnie terenu i z połowę znajdziek przeoczyłem. Inna rzecz, że niektóre lokacje mają taki urok,

Spoiler

choćby pobojowisko z akweduktem,

że chętnie bym je jeszcze raz zobaczył. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...