Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

comment_1591913728RAzSpdcpLwAHLeiilytzt5

 

XDD

 

I tak jest piekna. Ogolnie jak na spokojnie przemysle ta konfe to nie byla wcale taka zla. Troche zenady z tymi truskawkami itd ale poza tym siadlo pare rzeczy. Obejrzalem jeszcze trailery w 4k i podoba mi sie, pare gierek wjezdza od razu.

 

 comment_1591915035bHfTeMcT8HmO5EpFa8xu2l

 

POTEZNE ps5 ktore wyglada jak ps6 vs maly, brzydki, czarny grubas. Fakt nie opinia

Odnośnik do komentarza

Jednego nie rozumiem. Po co zaczynać konferencje gta v? Im dalej było lepiej ale to z gta to był trolling w najczystszej postaci. 

 

Za mało gier Sony z datami oby nie skończyło się jak na ps4 z grami zapowiadanymi 2-4 lata przed premierą. Nie było czuć next gena. Oby następna konfa w 4k i 60 FPS. I chciałbym aby pokazali moc SSD w gameplayu. Co do audio to nie wiem co miał pokazać ten stream. Ale ani na słuchawkach ani na kinie domowym nic specjalnego nie słyszałem. 

 

Jak konsola rzeczywiście będzie taka duża to może odszczekam głośne wiatraki. Może w końcu ogarną chłodzenie. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, blantman napisał:

Jednego nie rozumiem. Po co zaczynać konferencje gta v? Im dalej było lepiej ale to z gta to był trolling w najczystszej postaci. 

Pewnie najlepiej sie sprzeda znowu. 

Dobrze, że walonych gier - techdemek nie bedzie, tylko solidne pozycje. Jedyne czego mi brakuje to SH i daty HZD2.

 

- edit - 

Imo ta gra od SE to albo nie wyjdzie wcale albo za 5 lat.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, blantman napisał:

Jednego nie rozumiem. Po co zaczynać konferencje gta v? Im dalej było lepiej ale to z gta to był trolling w najczystszej postaci.

 

Bo ty była jedyna gra która oficjalnie leciała na PS4, po jej pokazie powiedzieli że od tego momentu wszystko będzie już z PS5.

 

Marketingowo wątpliwe, ale doceniam porządek, jak w dobrze posegregowanym folderze.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Pełna lista gier z konferencji.

 

Spider-Man: Miles Morales
Gran Turismo 7
Ratchet & Clank: Rift Apart
Project Athia - Square Enix
Stray
Returnal
Sackboy: A Big Adventure
Destruction Allstars
Kena: Bridge of Spirits
Goodbye Volcano High
Oddworld: Soulstorm
Ghostwire Tokyo
Jett: The Far Shore
Godfall
Solar Ash
Hitman 3
Astro's Playroom
Little Devil Inside
NBA 2K21
Bugsnax
Demon's Souls
Deathloop
Resident Evil VILLAGE
Unnamed Capcom Game
Horizon 2: Forbidden West

Odnośnik do komentarza

W sumie nie zdziwię się jak digital edition wyjdzie z cenę 399$, a normalna już w cenie tych 500$.

  

Godzinę temu, blantman napisał:

I chciałbym aby pokazali moc SSD w gameplayu.

Wydaje mi się, że Ratchet był dobrym pokazem tego co nie byłoby osiągalne na zwykłym hdd (no chyba, że co przeskok w inny wymiar to minutowy ekran ładowania) ;) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:


Trzeba być zayebiście popyerdolonym, żeby zwracać uwagę na takie rzeczy - znak tych smutnych czasów niestety...
 


Nie wiem, co Ty masz za fetysz z tym Knackiem, że go w co drugim komentarzu wspominasz, ale dla większości ludzi ten tytuł to była porażka, synonim ch#jowego tytułu na start i ogólnie bardziej technologiczne demko, aniżeli pełnoprawny tytuł - wątpię by ktoś oprócz Ciebie tęsknił.

Czy ja tobie mówię w co masz grać? Ja z tą pozycją bawiłem się świetnie, o ile jedynka była średnia tak dwójka trzymała poziom. Mi jak coś się nie podoba to nie wchodzę do tematu i nie piszę o tym by wylać żale. Sprawdź sobie przed livem ile osób na czacie w oczekiwaniach napisało Knack 3 baby. Zdziwisz się ile ta gra ma fanów. 

Odnośnik do komentarza

Tylko nowy Spiderman miał datę premiery ? Jeżeli tak to zgaduję, że nadal mają lekkie obawy czy startować jeszcze w tym roku czy w pierwszym kwartale następnego i dlatego podali datę tylko tego tytułu, bo planują go wydać na obie generacje. Jak będzie potwierdzona premiera to wtedy podadzą też daty. Mogę się mylić, ale myślę, że w launch window wyjdą GT 7, ten Spiderman i Ratchet & Clank lub Sackboy 

Odnośnik do komentarza

Ciężko będzie ta generacje sprzedać januszom.
Goście oglądający stream w full HD w 30 fpsach nie widzą żadnej nowej generacji.
Dopiero dobry OLED z HDR + plus te wszystkie cuda na kiju aka rej trejsingi oddadzą dobry obraz.
Niezłe wyzwanie będzie miał Ms jak i Sony jak zmusić takiego Janusza na przesiadkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...