Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kislawa napisał:

350 zł wiadomo, sony osrane, preordery wiadomo, sony osrane, brak "gamepassa" wiadomo, sony osrane. Ale i tak nie mogę się doczekać jakiejś perełki gdzie z bananem na  ryju pobiegnę do sklepu i kupie ps5 i grę za 350zł. Narazie odpuszczam bo prosiak stoi i się kurzy.

Dla mnie osobiscie zadna standardowa edycja gry nie jest warta 350zl. Co by to nie było. 250zl to moim zdaniem byla taka wlasnie optymalna max granica. 

 

Z tym ze to i tak bez sensu dyskusja bo wiekszosc i tak po przejsxiu gre sprzeda wiec tak naprawde zmienia sie tylko pierwszy wkład a roznica w kupnie/sprzedazy bedzie podobna jak i byla.

 

No ale jak ktos wspomnial "nie kazdy sprzedaje gry" , no to takim zycze powodzenia :kaz:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, McDrive napisał:

Śmigło.

DS, Spoderman + dlc, trzecia generacja GTA5, zaraz pewnie zapowiedź Bloodborne, plus same informacje o ulepszeniach gier z PS4. To wszystko polane sosem za 350zł odpalanym na sprzęcie o 20% słabszym w tej samej cenie co konkurencja.

No to faktycznie same remastery. Jak nie widzisz roznicy między remakiem jakim jest Demons Souls a remasterem Spider Mana który jest bonusem do MM to gratulacje, właśnie zostałeś dzbanem. I GTA jako przykład, które z oczywistych względów jak Online będzie wydawane na wszystko i nikogo nie dziwi że na nowa generacje tez wyjdzie skoro baza graczy się tam przenosi. 

 

Same remastery. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Voytec napisał:

No to faktycznie same remastery. Jak nie widzisz roznicy między remakiem jakim jest Demons Souls a remasterem Spider Mana który jest bonusem do MM to gratulacje, właśnie zostałeś dzbanem. I GTA jako przykład, które z oczywistych względów jak Online będzie wydawane na wszystko i nikogo nie dziwi że na nowa generacje tez wyjdzie skoro baza graczy się tam przenosi. 

 

Same remastery. 

Ta sama historia i gameplay w lepszej oprawie to dla mnie remaster. Jeżeli nie widzisz różnicy między nową grą, a ogrzanym kotletem, to ty jesteś dzbanem:reggie:

Teraz, McDrive napisał:

Ta sama historia i gameplay w lepszej oprawie to dla mnie remaster. Jeżeli nie widzisz różnicy między nową grą, a ogrzanym kotletem za 350, to ty jesteś dzbanem:reggie:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Na trzy wydawane gry od Sony masz remake, remaster i DLC na 8h na kanwie jedynki. Serio trzeba 1:1 wykładać żeby niektórzy zrozumieli?

Wyłóż, bo ja nie rozumiem jak można cieszyć się z tej samej gry w nowej oprawie za 350zł. Jakby to była połowa standardowej ceny, to jeszcze rozumiem, ale to już duża przesada:facepalm:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, szejdj napisał:

polecą do sklepu po konsole bez gier. Mimo, że obok na regale będzie stała konsola z setkami dostępnych gier.

Sam zamówiłem XSX (przejęcie Arkane mnie przekonało), ale pisanie, że ps5 nie ma gier, a xbox setki to już typowe cw. Jasne, walić sony za ich politykę cenową, ale akurat pakiet tytułów startowych na day1 to dobry przygotowali.

 

20 minut temu, Voytec napisał:

remasterem Spider Mana który jest bonusem do MM

Nie nazwałbym czegoś "bonusem" jeśli trzeba za to dodatkowo zapłacić (i to nawet jak się już ma wersję na poprzednią konsolę).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, kanabis napisał:

Co by to nie było. 250zl to moim zdaniem byla taka wlasnie optymalna max granica. 

 

Z tym ze to i tak bez sensu dyskusja bo wiekszosc i tak po przejsxiu gre sprzeda wiec tak naprawde zmienia sie tylko pierwszy wkład a roznica w kupnie/sprzedazy bedzie podobna jak i byla.

 

Nie wiem czy, właśnie to nie zablokuje ludzi przed używkami, ta granica, więc mogą nie chcieć kupować używek za ponad 3 paki. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Voytec napisał:

I nie, remake to nie tylko grafika, noooo

 

W sensie mechanika została podciągnięte do nowszych części Soulsów i w samym szkielecie gry dokonano zmian? Z resztą ja nie powiedziałem, że DSR to remaster, więc ocb?

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Voytec napisał:

Co?

 

Fajnie, że Xbox zmiazdzyl na premiere konsol, a lineup PS5 jest slaby. Nie zmiania to jednak faktu że remake Demon's Souls to nie remaster i naklad pracy jest nieporownywalny. 

 

I nie, remake to nie tylko grafika, noooo.

Spoko, ale dalej nie za 80 kurwa euro, podobną robotę musieli wykonać przy kolosach i gra kosztowała mniej na start.

Odnośnik do komentarza

A ja chyba kupię PS5 z remake DS, ogram i wymienię w sklepie na spidermana. Cena za gry jest chora i gdyby to była cyfra czekał bym na promkę 50%. A tak kompletnie mnie to nie boli go gierkę odsprzedam tracąc 60 zł? PS5 tak samo jak switch i tak będzie tylko do exów, resztę ogram na PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...