Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaje że Ms niezle przywalił. Osobiście w tej generacji z gier bethesdy to tylko Dooma ograłem, więc niejako mnie to nie dotknęło i nie czuję jakiejś większej straty. Bardziej zrobiło wrażenie bo ruch dość odważny i po prostu tłusty.

 

Nie rozumiem natomiast tego narzekania na Sony. Wszyscy chyba nagle jakiegoś wylewu dostali i zapomnieli, że odkąd Play się pojawił to na wszystkich konsolach od początku zawsze pojawiały się największe hity i było ich po prostu najwięcej. Czemu miało by się to nagle zmienić?

Wystarczy że dostarczą podobną ilość jak dotychczas.

 

Sposob dystrybucji gier jaki znamy od samego początku jakoś mnie nie zniechecił do tej pory więc też nie widzę tutaj problemu. Ot bedzie po staremu.

 

Faktyczny minus to ceny gier. Jeśli się okaże, że cyfra będzie sporo tańsza może się okazać, że jest to tania zagrywka służaca wyparciu fizycznych kopii gier z rynku.

 

Nie wiem. Podobaja mi się ruchy zielonych bo widać, że sromotna porażka w tej generacji wyraźnie zmusila tlustego Spencera do efektywnego działania. Zobaczymy czym odpowiedzą chińczyki bo nie sądzę że tak to zostawią.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Jakim napisał:

Przyznaje że Ms niezle przywalił. Osobiście w tej generacji z gier bethesdy to tylko Dooma ograłem, więc niejako mnie to nie dotknęło i nie czuję jakiejś większej straty. Bardziej zrobiło wrażenie bo ruch dość odważny i po prostu tłusty.

 

Nie rozumiem natomiast tego narzekania na Sony. Wszyscy chyba nagle jakiegoś wylewu dostali i zapomnieli, że odkąd Play się pojawił to na wszystkich konsolach od początku zawsze pojawiały się największe hity i było ich po prostu najwięcej. Czemu miało by się to nagle zmienić?

Wystarczy że dostarczą podobną ilość jak dotychczas.

 

Sposob dystrybucji gier jaki znamy od samego początku jakoś mnie nie zniechecił do tej pory więc też nie widzę tutaj problemu. Ot bedzie po staremu.

 

Faktyczny minus to ceny gier. Jeśli się okaże, że cyfra będzie sporo tańsza może się okazać, że jest to tania zagrywka służaca wyparciu fizycznych kopii gier z rynku.

 

Nie wiem. Podobaja mi się ruchy zielonych bo widać, że sromotna porażka w tej generacji wyraźnie zmusila tlustego Spencera do efektywnego działania. Zobaczymy czym odpowiedzą chińczyki bo nie sądzę że tak to zostawią.

 

Podobnie to widzę. Wszyscy jada po Sony nie dlatego że jest słabe tylko dlatego że MS zrobił tanią konsole, dał taniego GP w którym jest prawie 300 gier i teraz kupił dużego właściciela kilku marek. Oceniacie Sony przez pryzmat inwestycji MS a wystarczy że Sony zrobi podobnie jak przez ostatnie 4 generacje i każdy posiadacz Plejki będzie szczęśliwy. Pewnie kilku będzie miało jeszcze X-a żeby nadrobić czy mieć w kolekcji gre która mu mocno siadła. Ale ja wierzę że z 7 lat będę się tak samo czuł jak teraz pod koniec PS4. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żółci kretyni mieli nigdy nie popełniać błędów z PS3 a robią dokładnie to samo. (pipi)a będzie mi brakować takich days gone , ghosta :-| najgorzej że nikt tego szmelcu nie chce kupić już że znajomych więc nawet nie będzie od kogo pożyczyć. Smutne to trochę bo z konsolami Sony spędziło się 20 lat i lubialem te ich eksy. :-(

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Teraz to juz sam mam w sumie dylemat. Od dawna i tak u mnie tylko cyfra to sie gamepass wpisuje w to idealnie. I to jeszcze takie gierki ktorych na premiere bym nie bral tutaj od razu dostepne, Prey 2, moze jakies Fallouty i Skyrimy. Tylko tych exow mi szkoda, dalej mi siedzi w glowie ze jednak taki Bloodborne jest lepszy niz caly GP razem wziety i moglbym cos ominac bo kupujac jedna konsole juz pewnie nie bedzie mi sie chcialo bawic w druga. 

I jeszcze ten chu.jowy ruch Sony, no elo konsola tyle i tyle, premiera za 2 miesiace, preordery juz uruchomione i po 30 minutach juz nie mozna bylo nigdzie zamowic. A XSX jutro o 9 kulturalnie jak bialy czlowiek bedzie mozna na pewno zamowic. No nie wiem, nie wiem, jeszcze sie z tym przespie i rano podejme decyzje.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Jakim napisał:

 

Nie rozumiem natomiast tego narzekania na Sony. Wszyscy chyba nagle jakiegoś wylewu dostali i zapomnieli, że odkąd Play się pojawił to na wszystkich konsolach od początku zawsze pojawiały się największe hity i było ich po prostu najwięcej. Czemu miało by się to nagle zmienić?

Wystarczy że dostarczą podobną ilość jak dotychczas.

 

 

 

 

Nie dostałem żadnego wylewu. Wchodzi nowa generacja i ludzie mają hype a sony tak go napędza jak księgowy na jakimś zdaniu raportu finansowego. Wiadomo, że dostarczą swoje najbardziej znane marki + jakieś nowe, tylko że ms wykupuje studia(tworzy też nowe?) a sony wykupuje czasową wyłączność(co jak dla mnie jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto, no ostatnio wykupili insomniac co sie chwali). Ta cała otoczka z konsolą u ms, ten ich cały PR podoba się ludziom i mam wrażenie, że to działa i liczby sprzedanych konsol nam to pokażą

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Ma_niek said:

Żółci kretyni mieli nigdy nie popełniać błędów z PS3 a robią dokładnie to samo. (pipi)a będzie mi brakować takich days gone , ghosta :-| najgorzej że nikt tego szmelcu nie chce kupić już że znajomych więc nawet nie będzie od kogo pożyczyć. Smutne to trochę bo z konsolami Sony spędziło się 20 lat i lubialem te ich eksy. :-(

No to jak lubisz ich eksy to kup ich konsole i przestań się mazgać xd bez kitu wiedziałem ze XSS z gamepassem zgarnie trochę osób, ale niektóre posty są po prostu śmieszne xd jak cena gry jest zaporowa to nie musisz brać na premierę i tyle 

 

ja kupuje od zawsze xboxa bo exy trafiają w moje gusta i nawet podczas tej generacji więcej funu dało mi te pare exow MS niż plejka 

 

imo najważniejsze kupić konsole na która gry ci odpowiadają, a nie bawic sie w syndrom cebulaka 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Il Brutto napisał:

Teraz to juz sam mam w sumie dylemat. Od dawna i tak u mnie tylko cyfra to sie gamepass wpisuje w to idealnie. I to jeszcze takie gierki ktorych na premiere bym nie bral tutaj od razu dostepne, Prey 2, moze jakies Fallouty i Skyrimy. Tylko tych exow mi szkoda, dalej mi siedzi w glowie ze jednak taki Bloodborne jest lepszy niz caly GP razem wziety i moglbym cos ominac bo kupujac jedna konsole juz pewnie nie bedzie mi sie chcialo bawic w druga. 

I jeszcze ten chu.jowy ruch Sony, no elo konsola tyle i tyle, premiera za 2 miesiace, preordery juz uruchomione i po 30 minutach juz nie mozna bylo nigdzie zamowic. A XSX jutro o 9 kulturalnie jak bialy czlowiek bedzie mozna na pewno zamowic. No nie wiem, nie wiem, jeszcze sie z tym przespie i rano podejme decyzje.

Jaki dylemat, teraz konsole kosztują jak średnie telefony, bierzesz pleja do exow a Xa za 140 zł miesięcznie dla kilku multi, deal breaker

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, C1REX napisał:

Ja bym nie skreślał gier zielonych na ps5. Czasem coś dają, jak na przykład Minecraft. 


Tu za wiele do gadania nie mieli, bo MC był na PlayStation, zanim Mojang zostało wcielone do XBOX Game Studios.
 

1 godzinę temu, ListuniO napisał:

 

Podobnie to widzę. Wszyscy jada po Sony nie dlatego że jest słabe tylko dlatego że MS zrobił tanią konsole, dał taniego GP w którym jest prawie 300 gier i teraz kupił dużego właściciela kilku marek. Oceniacie Sony przez pryzmat inwestycji MS a wystarczy że Sony zrobi podobnie jak przez ostatnie 4 generacje i każdy posiadacz Plejki będzie szczęśliwy. Pewnie kilku będzie miało jeszcze X-a żeby nadrobić czy mieć w kolekcji gre która mu mocno siadła. Ale ja wierzę że z 7 lat będę się tak samo czuł jak teraz pod koniec PS4. 


Ładne tu projekcje uskuteczniasz... Ludzie właśnie jadą po Sony, bo jest słabe i trzeba być ślepym fanbojem, by tego nie widzieć.
Gdyby Sony było nadal zayebiste, wypuściłoby potężną konsolę, z jasno omówioną wsteczną, dowaliło by na dzień dobry Horizonem 2 w wersji tylko i wyłącznie dla PS5 to obojętnie ile by MIcrosoft studiów nie wykupił - nawet by mi ręka nie zadrżała przy klikaniu pre-ordera na nowe PlayStation.
Ale że Sony jest słabe to ruchy Microsoftu robią jeszcze większe wrażenie i stąd ludzie skłaniają się ku lepszej opcji.

Odnośnik do komentarza

no o Elder Scrollsach i reszcie można już zapomnieć, i bardzo dobrze, niech Sony dostanie po pi.ździe bo aroganckie Sony to najgorsze Sony, cytując ex-szefa Sony Kutaragiego za czasów PS3 i komentarza do ówczesnej ceny 599$  - "get a second job" - je.bać ich maczetami, serio

 

mogliby jeszcze podkupić Warnera, :> to japońce w końcu by się spięły max 

 

oby zieloni szli łeb w łeb z niebieskimi w tej generacji, tak będzie na rękę graczom

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już widzę te Elder Scrollsy robione w tempie żółwia. Prędzej Bethesda by wypuściła Skyrima.

 

Swoją drogą, wszedłem sobie na stronę Arkane Studios (goście od Dishonored, klepią teraz tego dziwnergo Deathloopa). Odpalam teaser, a tam na dzień dobry logo Plejstejszon. To chyba nie zmierza na X Series? :xboss:

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Ładne tu projekcje uskuteczniasz... Ludzie właśnie jadą po Sony, bo jest słabe i trzeba być ślepym fanbojem, by tego nie widzieć.
Gdyby Sony było nadal zayebiste, wypuściłoby potężną konsolę, z jasno omówioną wsteczną, dowaliło by na dzień dobry Horizonem 2 w wersji tylko i wyłącznie dla PS5 to obojętnie ile by MIcrosoft studiów nie wykupił - nawet by mi ręka nie zadrżała przy klikaniu pre-ordera na nowe PlayStation.
Ale że Sony jest słabe to ruchy Microsoftu robią jeszcze większe wrażenie i stąd ludzie skłaniają się ku lepszej opcji.

Projekcje:) Sony ma podobną strategiie jak 7 lat temu. Wtedy też nie było za bardzo w co grać na premiere (pomijając SF ale to było raczej słabo oceniona gra). Jak wychodziło PS3 to też niewiele Ex-ów było. Różnica jest teraz w tym że MS wykłada zielone i nic więcej.

I jeszcze bóle tyłka za HZD2? Wiesz o tym że gdyby to wyszło tylko na PS5 to by wyglądało tak samo? Więc jedyna różnica w grze jest taka że wyjedzie na PS4 z pewnie swego rodzaju downgrade żeby dobrze szło. Mnie to nie boli że kolega z pS4 zagra. I tak ta gra będzie lepiej wyglądać niż jakakolwiek gra w analogicznym okresie na XSX.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, ListuniO napisał:

 

Podobnie to widzę. Wszyscy jada po Sony nie dlatego że jest słabe tylko dlatego że MS zrobił tanią konsole, dał taniego GP w którym jest prawie 300 gier i teraz kupił dużego właściciela kilku marek. Oceniacie Sony przez pryzmat inwestycji MS a wystarczy że Sony zrobi podobnie jak przez ostatnie 4 generacje i każdy posiadacz Plejki będzie szczęśliwy. Pewnie kilku będzie miało jeszcze X-a żeby nadrobić czy mieć w kolekcji gre która mu mocno siadła. Ale ja wierzę że z 7 lat będę się tak samo czuł jak teraz pod koniec PS4. 

Zgadza sie, tutaj bardziej teraz chodzi o to ze jest sie nad czym zastanawiac bo microsoft stara sie robic jakas konkurencje. A nie jak w przypadku poprzedniej generacji beka bo halo/forza/gearsy. 

 

A moze jak sony dostanie przez duzo wieksze zainteresowanie xboxem po dupie to i jednak ogarnie sie z tymi gierkami za 350.

 

Takze jesli chodzi o graczy to tylko same plusy z zaistnialej sytuacji. 

 

A zapowiedza  bloodborne 2, days gona nowego, wyjdzie horizon , gow2 i i tak za chwile ci zawiedzeni plejka beda pierwsi w kolejce po giereczki

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 hours ago, C1REX said:

Wrzucam na pocieszenie.

qv06iwad6jo51.jpg

Dokladnie xd.  Biorac pod uwage ich ostatni wys.ryw czyli 76 to ja nie wiem, czy jest sie w ogole czym jarac. nawet taki piecioletni fallout 4 do tej pory jest nie polatany porzadnie, ostatnio chwile sobie chcialem odswiezyc i gra mi sie 2 razy zawiesila xd (bez modow ) Oczywiscie bedzie tam jakies community moderskie te ich gry ciagnelo, ale perelek to oni nigdy nie wypluwali i nie wypluja. a doomy i wolfy to zupelnie nie moja bania. Moze mi byc szkoda jedynie dishonored 3, o ile powstanie i o ile zalozymy, ze to beda absolutne exclusivy, a pewnie beda to tylko kilkumiesieczne, moze roczne czasowki. rok to dla bethesdy mniej wiecej w sam raz, zeby gra byla grywalna przez wiecej niz godzine bez zwiechy, wiec do kotleta bedzie w sam raz.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

No ostatnie dwa fallouty to wys.rywy niegrywalne. 

Ale przeciez doom, wolfek, evil within 2, elder scrolls to dla mnie sztosy. No i zawsze nastepny fallout moze im wyjsc wiec robi sie naprawde zacne grono. 

Przeciez jakby same gry bethsedy byly exami to juz by bylo wiecej niz w calej poprzedniej generacji na xboxie xD

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

A zapowiedza  bloodborne 2, days gona nowego, wyjdzie horizon , gow2 i i tak za chwile ci zawiedzeni plejka beda pierwsi w kolejce po giereczki

Dziś kupiłem Xboxa. Wyjdą te gry co wymieniłeś, stanieją i wtedy pobiegnę z pieniędzmi w zębach po ps5. Teraz Xbox i gamepass.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...