Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sony nie ogarnie pyzdy z jakąś usługą i doyebie sobie takie ceny za cyfrówki, to raczej będą mieli w dupie płacić im gierki po 350 zł. Większość ludzi będzie wolała wybrać jakiś abonament growy i mieć duży dostęp do nich. Milion gier > gierka 350 zł.

 

A i zapomniałem dodać, że ponoć infrastrukturę sieciową mamy najlepszą i najnowszą w europie, a te parchy nie mogą z ps now na kraj wjechać.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Mysle ze z ta bariera to przesada, to nie czasy dvd ze ludzie brali sie brac uzywki. Jak zobacza ze idealna uzywka jest 50zl tansza niz nowka to gwarantuje ci ze kupcow nie bedzie brakowac.

 

Dla mnie dobrze ze nie ma bundli jak przy ps4. Kazdy wtedy chcial wymieniac killzone i mialem tego w chu.j a ciezko bylo o inne gry, kazdy sobie chcial wymienic ale nikt nie chcial na to wymieniac bo kazdy wczesny posiadacz ps4 mial killzona, kazdy :pawel:

 

 

Może zrobić taki myk, że zamiast nazywać gry używkami, to np. nowa gra bez folii(otwarta w celu sprawdzenia, czy działa), albo na oczach jakiegoś chama demonstracyjnie odpakować nówkę(stratę przyjąć na barki) i powiedzieć "właśnie nówka zamieniła się w używkę, duża różnica?, no właśnie, otóż to".

Odnośnik do komentarza

No w sklepie mam i nowki i uzywki. Uzywki zawsze 20zl tansze. I nikt nie bierze jak ma mozliwosc przy wymiance nowki

 Wiadomo ze nowe bez folii to januszerka allegrowa ale jak gosc widzi taka sama gre ktora rozni folijka to nawet tych 20zl nie zaplaci ;) Tak naprawde nowki to biora tylko na premiere bo nie ma wyboru albo dla kogos na prezent. 

5 minut temu, Figuś napisał:

Pojawią się przed premierą jak w 2013 roku ;)

No i okej aby tylko nie z jedną , ta samo gra jak wtedy :D

Odnośnik do komentarza

Nie, chodzi mi o wibracje HD, jak w Nintendo Switch

 

Np start silnika motoru oddany wibracjami albo inne wibracje zależnie od rodzaju powierzchni, po której jedziesz: np asfalt, szuter, piach etc

 

Albo była jakaś wzmianka, że jak uderzysz w ścianę to ma blokować triggery; czy będziesz czuł napięcie cięciwy łuku (ps5, nie pamiętam źródła, ale wydaje mi się, że coś takiego było)

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SlimShady napisał:

"Chciałem zwrócić, niestety, nie ten film, nie ta bajka. Myślałem, że wystarczy trzymać gałkę do przodu".

Bedzie jak przy bloodborne "PANIE TA GRA JEST POJE.BANA NAJGORSZA W JAKA GRALEM NIE MA SEJWA NIE MA POZIOMU TRUDNOSCI NIE WIADOMO GDZIE ISC WEZMIESZ TO PAN WOGOLE?"

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że @Bartolinsky dał mi downvote za digital only games. 

Już przy ps4 widać było tendencję. Wielu gier nie dało się kupić na pewnych rynkach w pudełku. 
Przykładem była jedna z moich ulubionych gier EDF5 - Pudełko tylko w Azji - reszta świata miała digital only.
Jest też mocna tendencja, by gry miały DLC, co z natury jest digital only. Jesteśmy niezwykle blisko takiej nowej rzeczywistości.

SpiderMan Remastered też nie będzie miało pudełka. Digital only.
https://www.videogameschronicle.com/news/spider-man-remastered-for-ps5-is-not-getting-a-physical-release-and-saves-wont-transfer-from-ps4/

 

 

Tak więc ps5 już na start ma opcje Digital Only bez pudełek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro była podwyżka z ps3 na ps4 to i jest z ps4 na ps5. A jak to się przyjmie to co stoi na przeszkodzie podwyższyć z ps5 na ps6. Nawet nie chce sobie tego wyobrażać ale nikogo nie dymają na kasę jak nas graczy. Troche gdybanie ale jest to mozliwe :) także ja mówię nie takim cenom i nie będę kupował gierek na premierę. I niech nie gadaja ze koszta rosną bo drugie tyle jak nie 2x zarabiają na skórkach. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, C1REX napisał:

Widzę, że @Bartolinsky dał mi downvote za digital only games. 

Już przy ps4 widać było tendencję. Wielu gier nie dało się kupić na pewnych rynkach w pudełku. 
Przykładem była jedna z moich ulubionych gier EDF5 - Pudełko tylko w Azji - reszta świata miała digital only.

Może wyjedź jeszcze z gierkami klepanymi przez 3 osoby w piwnicy :) A minusika dostałeś za całokształt, bo jesteś śmieszny teoretyk i masz posty miękkim chuyem robione, elo :lapka:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...