Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, 20inchDT said:

Sony jakoś nie jest zainteresowane 120fps, a tez prawie nikt nie ma takich odbiornikow, wiec mogą przycebulic. Z drugiej strony wsadzili wi-fi6 to kto ich tam wie.

Nie staraja tego wciskac na sile bo tak naprawde malo gier bedzie dzialac w 4k i 120 klatkach, jak juz to w full hd. 

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, AbraHAM said:

Nie staraja tego wciskac na sile bo tak naprawde malo gier bedzie dzialac w 4k i 120 klatkach, jak juz to w full hd. 

120fps byłoby fajne w grach online. 
Sporo graczy, którzy lubią rywalizację, przesiada się na PC właśnie ze względu na 120fps+ 
 

Dobrze się tak gra, ale grafika potato źle na trailerach wygląda (Halo infinite).

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, C1REX napisał:

Jakie gorsze kolory? Obraz i kolory były idealne na prawdziwym RGB. Nawet TV włączało samo i kanał wybierało.

Oj tak pamietam jak wymienilem zwyklaka na rgb przy ninja gaiden. Piekne żywiutkie kolory sie pojawily. Poczulem sie wtedy taki highendowy z tym po tej wymianie kabla za 20zl z allegro

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, czarek250885 said:

Mi się wydawało, że kolory nie były takie żywe na tym kablu rgb. Za to obrax był bardziej czysty. 

Może przyzwyczaiłeś się do podkręconych za bardzo kolorów. Ideą kabla RGB (od Red, Green, Blue) był obraz wysyłany do kineskopu m.in. dla lepszych kolorów. 
Jeśli to był dobry kabel i TV poprawnie go obsługiwał, to nawet nie dało się regulować kolorów w TV.

Odnośnik do komentarza
Teraz, C1REX napisał:

Może przyzwyczaiłeś się do podkręconych za bardzo kolorów. Ideą kabla RGB (od Red, Green, Blue) był obraz wysyłany do kineskopu m.in. dla lepszych kolorów. 
Jeśli to był dobry kabel i TV poprawnie go obsługiwał, to nawet nie dało się regulować kolorów w TV.

No przy rgb już nic nie można było robić, brak tych żywych kolorów nie przeszkadzał mi zbytnio bo wynagradzany byłem znacznie lepszym obrazem. Więc gdy tylko zaopatrzylem się w niego tak już grałem na ps2 tylko przez ten kabel. Ogólnie ps2 jedno z lepszych wspomnień, konsola mega fajna, tylko cena to był kosmos w tamtych czasach. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie, dlaczego standardowa cena gier w Polsce skoczyła aż do takiej kwoty. 
359zł to około 95 amerykańskich dolarów. 

Moja teoria jest taka, że Sony rezygnuje z różnych bazowych cen na różnych rynkach. Czyli nie będą zaniżać cen np. w Brazylii, bo rynek biedniejszy, tylko wszędzie dają swoją marżę 30% i cała reszta ceny to podatki w poszczególnych krajach. 

Niestety Polska, jak i większość Europy ma kosmicznie wysokie podatki.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

No ale ceny nowych gierek to faktycznie jakiś niezły lol. Czuje, że to może być pewna granica w kupowaniu nowości day one, a takie usługi jak Game Pass będą się tylko umacniać. 
Raczej nie należę do tych najgorzej zarabiających ale nie licząc kilku gierek przy zakupie konsoli (będę miał trochę mięsa na wymianę) i totalnych must have typu nowa gierka od R* czy God of War2 na bank nie będę kupował gierek w regularnej cenie/z rynku pierwotnego. Wymianki lub mocne używki - to będzie grane u mnie w tej generacji. 
Ewentualnie jak co generację kupię Xboxa i tym razem nie sprzedam go po ograniu kilku gierek, a zostawię pod GP.

Odnośnik do komentarza

To zagrasz na plejce co za problem? Fakt, że te gry trafiają pod strzechę MSu nie oznacza od razu exów. Po prostu taniej/szybciej/więcej będzie na XSX, ale najbardziej dochodowe marki będą raczej multiplatformowe. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Patricko napisał:

No to ciekawe czy zagramy w kolejne Doomy, Fallouty oraz TESy na PlayStation...

A czemu nie? MS bedzie miał teraz możliwość zarabiania na konkurencji, oni będą dostawali procencik od każdej sprzedanej gry na konsole Sony, a użytkownicy Xboxa będą dostawać gierki w ramach abonamentu Game Pass, pięknie rozegrane, może się jednak zdarzyć jakieś nowe IP które będzie tylko na wyłączność Xboxa.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kanabis napisał:

Ale dlaczego mieliby tego nie robic? Pewnie microsoft wiecej zarobi na wydaniu ich gry na ps5 niz na wrzuceniu jej do gamepassa. 

To jak to taki fantastyczny pomysł, to dlaczego Sony nie wydaje TLoU czy Spidermana na Xboxa? Przecież podobno mogliby wtedy zarobić więcej. 

 

Nie po to wydali ponad 7 baniek by wydawać ich gry na konsole Sony, brak ex’ów to był ciagle największy problem tej platformy i tym ruchem to zmieniają. 

Edytowane przez Komar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...