Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, suteq said:

Według oficjalnej strony PS Now, ściągać można tylko gry z PS4 na PS4. Czy przypadkiem te gry z PS2 to nie są zwykłe porty z PS4 dostępne normalnie w PSS? 

 

PS3 to natomiast tylko streaming czy to na PS4 czy PC. Ja bym bez problemu grał w streamingu bo xCloud działa mi naprawdę dobrze. Chociaż to sony i ich serwery. :pawel: 

Nie wiem jak dokładnie jest z tymi grami na ps2. Może i porty. Po prostu instaluję gry z napisem ps2, których normalnie bym nie kupił. 
Chciałem zagrać w ninja gaiden 3 z ps3 streamując w środku nocy - NIE DA SIĘ. Pliki mi się ściągają 10MB/s. Cała gra na dysk w 30min. Dla psnow to za wolno widać. Testowane na ps4pro.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Il Brutto napisał:

Troche mnie jednak dziwi ta sr.aczka na forum po ostatniej prezentacji. Bo o ile jeszcze te ceny gier moge zrozumiec, no szkoda ze nieco drozsze beda, to jakies udawanie zawiedzionego tym co Sony oferuje to jest smieszne. Czego sie spodziewaliscie BB2 i GOW2 na premiere? Od miesiecy wiadomo ze wjedzie DeS, Spiderman i HZD2, do tego z doswiadczenia mozna wnioskowac jak bedzie wygladal pierwszy rok/pol roku. A tu kur.wa jakies lamenty ze ich oszukali ze Sony naplulo im w twarz, ze nic. nie oferuje. Cale lata pier.dolenia o polproduktach ze nie ma 60fps, ze wyglada slabo, slaba grafika az tu nagle przychodzi next gen a te same osoby pisza ze oni to sobie te cross geny ograja na starej konsoli. Daleko nie trzeba szukac, ile osob sie deklarowalo ze z Cyberpunkiem poczekaja pare tygodni do premiery next gena a teraz nagle zwrot i oni sobie na PS4 ograja bo nie beda sie dawac w dupe ruch.ac chinczykowi.

Przejzyj strony przed eventem. Tutaj dla typow PEWNIACZKI to bylo gta 6, silent hill nowy i remake dino crisis. Wiec nie dziw sie ze moz a czuc sie zawiedzionym.

 

Ps:Tylko XBOX

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, aph said:

No fajnie, ale tym psnow się nie nacieszysz, imo:/

Masz rację. Psnow przy gamepass to bieda trochę. Gdyby chociaż gry z ps3 dobrze działały, a nie tylko przez badziewny streaming. 

 

Jednak nie mając gamepass to jest to OK alternatywa. Stare gry, ale sporo jest dobrych tytułów. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

To (pipi) rozmazane to trochę przesada, gry z X360 na XOS w upscalowanym 4K wyglądają przyjemnie. Ostatnio oglądałem Killzone 2 na YT i wyglądał fantastycznie. Wsteczna PS3 byłaby atutem, ale Sony jak to Sony będzie ru,chało na remasterach i remake'ach. :) 

Za remaster MGS IV z przyjemnością bym zapłacił ponownie. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Ale bycie "na bieżąco" poprzez kupienie nowego pudełka pod TV, jednocześnie nie grając przez pół roku od premiery w jeden z większych hitów ostatnich lat "bo wolę w ładniejszej graficzce na next genie" to jest lekka sprzeczność.

Pacz do cyberpunka chyba tak szybko nie wyjdzie. Ja i tak poczekam, bo nie zagram pewnie więcej niż raz, a wolę doświadczyć najlepszej wersji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, _Red_ napisał:

Dyskusja na temat konsolki dla dzieci robi sie zbyt poważna :obama:

 

Fascynująco się to czyta. Aż się boje pomyśleć, jakie będą mieć rozkminy przed zakupem nowego auta czy mieszkania. No ale nikt nie mówił, że życie będzie łatwe, tym bardziej życie racjonalnego konsolomaniaka.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, 20inchDT napisał:

Pacz do cyberpunka chyba tak szybko nie wyjdzie. Ja i tak poczekam, bo nie zagram pewnie więcej niż raz, a wolę doświadczyć najlepszej wersji.

No niektorym ciezko zrozumiec ze ktos jest w stanie zaczekac i zagrac w gre "na raz" w najlepszej mozliwej jakosci. No ale przewaznie nierozumieja tego ludzie grajacy w najwiekszy hit ostatnich lat w 1080p. 

 

Nie wiem takim ludziom to chyba tylko sila mozna wpoic ze ktos woli zagrac w najlepszej jakosci a nie w najgorszej byle jak. Kompletnie mi sie w glowie nie miesci jak w czasach gdzie liczy sie kazdy szczegoł techniczny ktokolwiek moze pisac takie kocopoly i dziwic sie ze ktos moze poczekac na gre ktora i tak czekal lata jeszcze pare miesiecy i ograc ja w maksymalnej jakosci. I to jeszcze na forum gier xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...