Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Voytec napisał:

Dobrze, ja się z tym zgadzam. Sam nigdy tej gry nie kupię za 360 zł i nie ma to żadnego związku z tym co napisałem.

 

Dobra, ale gdzie ja napisałem że to remaster żę się tak osrałeś?

Odnośnik do komentarza

Fajny ten remaster, który powstawał prawie 3 lata. Dziwne, ze w 2020 roku trzeba ludziom tlumaczyc, czym jest remake.

 

Dla mnie remake to kompletnie nowa gra i nowe doświadczenie.

 

Poki co uwazam, ze PS5 ma lepszy lineup startowy niz PS3 i PS4. W dodatku Demons Souls na PS3 malo osob ogralo, jak wtedy ta seria dopiero co sie narodzila. Dla wiekszosci bedzie to zupelnie nowy tytul.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja przez te chore ceny to w tej chwili nie biorę ani jednej nowej gry na premierę konsoli :pawel: Czernego Pająka się ogra jak stanieje*, a tak to czekam na Kene, Ratcheta i Horizon.

 

*no chyba, że zaskoczą mnie o wiele lepszym systemem walki, a sama gra będzie oferować coś nowego niż tylko mission pack do przygód Parkera. Jeszce kuźwa brak tego patcha dla podstawki skutecznie odstrasza.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Lukas_AT napisał:

Fajny ten remaster, który powstawał prawie 3 lata. Dziwne, ze w 2020 roku trzeba ludziom tlumaczyc, czym jest remake.

 

Dla mnie remake to kompletnie nowa gra i nowe doświadczenie.

 

Poki co uwazam, ze PS5 ma lepszy lineup startowy niz PS3 i PS4. W dodatku Demons Souls na PS3 malo osob ogralo, jak wtedy ta seria dopiero co sie narodzila. Dla wiekszosci bedzie to zupelnie nowy tytul.

Tutaj pytanie jest zasadnicze, zależy dla kogo. Dla mnie, jeżeli znam oryginał, jest to stara gra, ale robiona zupełnie od podstaw(jak nowe gry), więc bez porównania z przesunięciem suwaka w prawo jakim są remastery, czy jeszcze gorzej, z emulowanymi portami Mario 64 z artefaktami w powietrzu.

Dla wielu kontakt z rimejkiem jest pierwszym zetknięciem z grą, więc dla każdej takiej osoby jest to całkowicie nowa doświadczenie. 2 generacje różnicy między oryginałem, to dużo, a są takie, które dzielą nawet 4, i to widać i czuć.

 

Zgadzam się, że sam Demon's Souls to lepszy zestaw niż Knack/Killzone, ale szału nie ma, bo pająk jak fajny by nie był, jest grą docelowo z PS4.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, XM. napisał:

Mog A sobie (pipi)ic że wersja na jest geny będzie o wiele lepsza, ale to jest tylko (pipi)nie - będzie lepszy fr, rozdziałów, efekty i RT, nic więcej. 

 

No wlasnie dzieki temu bedzie lepsza. Przeciez dla niektorych RDR2 na Pro bylo rozmazane, a na Koksie zyleta. A tu mamy roznice pomiedzy PS4 a PS5. W dodatku wersja na PS5 moze miec tryb 60fps. Pamietam roznice w cross genach pomiedzy PS3 a PS4, chocby w AC Black Flag czy Battlefield - powrotu do PS3 juz nie bylo. Oczywiscie kazdy ma wybor i niech kazdy gra jak chce.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Voytec napisał:

Ty napisałeś to na serio? Tak w pełni świadomie i na poważnie?

Cały czas piszemy o Demon's Souls?

Cały czas piszemy o Demon's Souls. Tej samej grze od której odbijają się janusze w nowej oprawie. No chyba, że dostaniemy nowych przeciwników, nowe lokacje? Nie... Dawaj 350zł

Teraz wyjaśnij czemu remaster SotC kosztował mniej na premierę przy tak samo nie zmienionym gameplayu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Square napisał:

 

Tak, pierwszy raz biorę konsolę na premierę. Co jest trochę dziwne skoro właśnie bez żadnej nowej gierki.

Akurat w tej generacji to nie jest dziwne, skoro stare gierki można sobie odpalić na nowej kosnoli. Podmianka sprzętu pod TV jako zabezpieczenie na przyszłość (czytaj: nic nie tracisz, ale masz dodatkowo możliwość odpalenia nowych tytułów jak się pojawią) to dla mnie największy plus w tym przypadku, bo płacz za gierkami z PS2/PS3 pamiętam do dzisiaj :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Idźcie z tą remakeową rozkminą na PW, bo do niczego to nie prowadzi.

 

@Bzduras to jest jedyny powód dlaczego zamówiłem teraz, a nie za dwa lata. BL3 dostaje free update, plus sporo z ostatnich głośnych gier na PS4 sobie zostawiłem do ogrania na piątce.

Miejmy nadzieję, że ceny się trochę uspokoją po premierze. No i jestem ciekaw jak wypadną cyfrówki.

Odnośnik do komentarza

Ja mam to samo. Ogram sobie na premierę może Days Gone, REVII Biohazard i pierwszego Horizona na nowym TV (w końcu sprawdzę, co mi da to 4K i HDR). Konsola sobie poczeka, żreć nie zawoła.

 

Na tą chwilę to chyba najbardziej oczekuję informacji, kiedy ma się pojawić patch do Cyberpunka, który dostosuje giere do nowych standardów.

 

Odbiegając od gierek - Jest jakieś info odnośnie wsparcia dla Dolby Vision? Czy może  Sony kombinuje coś własnego w odpowiedzi na to?

Odnośnik do komentarza

A moze mi ktos powiedziec jaki jest problem w kupieniu jakiejs gry za te 350zl a potem odsprzedaniu/wymianie? Robilem tak z wiekszoscia gier ps4, tu bedzie to samo. Koszty takich operacji sa smieszne a mamy ograne ci sie chce. No chyba ze tu sami kolekcjonerzy.

 

i nie, nie usprawiedliwiam tych chorych podwyzek 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, schabek napisał:

A moze mi ktos powiedziec jaki jest problem w kupieniu jakiejs gry za te 350zl a potem odsprzedaniu/wymianie? Robilem tak z wiekszoscia gier ps4, tu bedzie to samo.

Bo nie każdy chce się bawić w fizykale i odsprzedaż. Konsole powinny być przystępnym sprzętem do gier a nie dobrem luksusowym i nie mówię tego, bo mnie nie stać. Po prostu są granice za które jestem w stanie za coś dać, jestem w stanie zapłacić dużo za dobry telefon ale nie będę godził się na podwyżki zwykłych wydań gier.

 

Ciekawe jak długo będziecie to racjonalizować kiedy pudełka odejdą w niepamięć a ceny jeszcze bardziej podskoczą.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, SlimShady napisał:

Z odsprzedażą/wymianą teoretycznie wyjdzie na to samo, tylko nie wiadomo, czy będzie z kim się wymieniać, bo jednak bariera w głowie, żeby dać za używkę, powiedzmy 250-300zł może być zbyt duża.

Mysle ze z ta bariera to przesada, to nie czasy dvd ze ludzie brali sie brac uzywki. Jak zobacza ze idealna uzywka jest 50zl tansza niz nowka to gwarantuje ci ze kupcow nie bedzie brakowac.

 

Dla mnie dobrze ze nie ma bundli jak przy ps4. Kazdy wtedy chcial wymieniac killzone i mialem tego w chu.j a ciezko bylo o inne gry, kazdy sobie chcial wymienic ale nikt nie chcial na to wymieniac bo kazdy wczesny posiadacz ps4 mial killzona, kazdy :pawel:

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kanabis napisał:

Mysle ze z ta bariera to przesada, to nie czasy dvd ze ludzie brali sie brac uzywki. Jak zobacza ze idealna uzywka jest 50zl tansza niz nowka to gwarantuje ci ze kupcow nie bedzie brakowac.

 

Dla mnie dobrze ze nie ma bundli jak przy ps4. Kazdy wtedy chcial wymieniac killzone i mialem tego w chu.j a ciezko bylo o inne gry, kazdy sobie chcial wymienic ale nikt nie chcial na to wymieniac bo kazdy wczesny posiadacz ps4 mial killzona, kazdy :pawel:

 

 

Używki żaden problem. Każdy da 50 pln za przejście gry przecież. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...