Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A to ktos juz na starcie, gdzie jest 5 gier na krzyz, bedzie potrzebowal dodatkowego miejsca? :reggie:
Hahaha, to beka. Dopiero co argumentem dla wszystkich narzekających, w tym mnie, było, że przecież można wsadzić dysk i 600gb jest super! Teraz, jak się nie da, to już nagle w sumie jest super bez rozbudowy bo nie ma gier
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

Hahaha, to beka. Dopiero co argumentem dla wszystkich narzekających, w tym mnie, było, że przecież można wsadzić dysk i 600gb jest super! Teraz, jak się nie da, to już nagle w sumie jest super bez rozbudowy bo nie ma gier emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ale dwa połączone ps5 maja ponad 1.2tb. Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Hahaha, to beka. Dopiero co argumentem dla wszystkich narzekających, w tym mnie, było, że przecież można wsadzić dysk i 600gb jest super! Teraz, jak się nie da, to już nagle w sumie jest super bez rozbudowy bo nie ma gier emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Ale ja leje na to czy dla ciebie 600gb to malo czy duzo. Mi styka i dysku nawet nie rozwazam a reszta mnie chuy obchodzi.

 

Poza tym gdzie ty kur wa sie rwiesz na dysk za tauzena jak dla ciebie byc albo nie byc jest przycebulenie 500+ na preorderze :yao:

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Hahaha, to beka. Dopiero co argumentem dla wszystkich narzekających, w tym mnie, było, że przecież można wsadzić dysk i 600gb jest super! Teraz, jak się nie da, to już nagle w sumie jest super bez rozbudowy bo nie ma gier emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

Dla mnie od początku to co robi Sony, to jakieś nieporozumienie. Dlatego też postanowiłem poczekać na ulepszoną wersję/wersję slim, która pewnie wyjdzie za dwa albo trzy lata. Do tego czasu powinny już wyjść konkretne tytuły na ten sprzęt, a sam konsola mam nadzieję dostanie większy dysk. Nie chcę doradzać ale ja opchnął bym je obie ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Każde ogłoszenie które masz na allegro nie daje pewności, że konsola będzie. Raczej logiczne.

 

Nie wiem na jakich zasadach się to odbywało ale w przypadku xboxa zakup preordera w euro gwarantuje otrzymanie konsoli. Nie ma zmiłuj. Myślałem, że w przypadku ps5 jest podobnie. Bo co to za preorder? Albo jak ktoś od razu zapłacił to ma nie dostać konsoli? Dziwne. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

Ale czaicie że na tych standach jakiś jełop pomyślał że dobrym rozwiązaniem będzie wstawienie konsoli w puszce z pleksy gdzie nie ma dopływu powietrza

1604612180097.jpg

A czaicie ze tak sie robi z konsolami od kiedy komuna upadla, albo jeszcze wczesniej. 

Sony nowy gracz na rynku to mozna mu wybaczyc.

Edytowane przez chmura
Odnośnik do komentarza

No czekam na zdjęcie embargo i jakieś info. Z ciekawości oglądnąłem dwie recenzje nowego X i nie powiem całkiem dobre, chyba wyciągnęli lekcje i idą dobrym torem jakby to wszystko mają lepiej przemyślane. Mam nadzieję, że Sony mimo dziwnych ruchów przy marketingu PS5 z samym sprzętem nie zawiedzie i po prostu dadzą dobry sprzęt do grania i masę exów jak w obecnej generacji :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Donatello1991 napisał:

Znaczy się co mają lepiej przemyślane? Bo w większości recenzji wspominane jest jeden wielki minus, a mianowicie brak jakiejkolwiek gry, która by pokazała moc XSX. Nic, kompletnie. Pierwsza konsola bez gry na start.

 

Główny zarzut jaki się spotyka to, to że skupili się na starych grach i głównie tym promują nową konsolę. Nie zmienia to faktu, że sam sprzęt jest bardzo dobry i pewnie w przyszłości pokaże pazur. Co by nie mówić start nowej generacji jest z wielką pompą jeśli chodzi o moc, nie powtórzy się sytuacja z ps4/xbox one.

Odnośnik do komentarza

Wiesz ja tak nie śledzę info o X bo ostatniego X jakiego miałem to 360, PS4 kupiło mnie japońszczyzną i grami na tę generację i mam nadzieję zostać przy PS. Jak zawsze  jest ale, Xbox ma mocniejszą konsolę wiadomo na papierze, ale wydaje mi się, że zyskują pełną wsteczną, dobrym GP i tak na prawdę wszystko co zapowiedzieli w konsoli mają. W recenzjach wygląda, że działa jak należy, pracuje z dużą kultura itd. Sony zawiodło mnie tym całym chaosem z preorderami, dostępnością konsoli, czytam często o technikaliach związanych z dźwiękiem, że nie ma tam jakichś systemów.
Wydaje mi się to mocno chaotyczne. Na prawdę liczę mocno, że mimo tego wszystkiego będzie dobrze, że ps5 będzie równie dobrą konsolą i da radę. Będzie cicho pracować i będą tak świetne gry wychodzić jak na ps4.

Co do gier oczywiście, że X sobie trochę strzelił w kolano z grami bo jednak gra, która na premierę pokazałaby moc konsoli i wyrwała z butów byłaby wskazana, ale na gry przyjdzie czas, mam nadzieję na obie konsole będą wychodzić dobre gry. Choć w tym Sony jest do przodu.

Marzy mi się żeby wszystkie gry bez względu czy wypuści je Microsoft czy Sony wychodziły na wszystkie platformy i zaorać te exy, ale zdaję sobie sprawę, że wiele wody musi jeszcze upłynąć jeśli kiedykolwiek to się stanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...