Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Rozi napisał:

Od 2013 roku powinna to być dewiza Xboksa. 

 

No wcale nie jest to zaczepka, ani CW. No ale zapomniałem, że na forum CW jest tylko jak obrażają mateczkę najświętszą niebieską z Tokio.

 

Z resztą, jak ktoś kto nie gra na PC ani nie miał Xboxa będzie miał zapas gier na najbliżśze miesiące to zawsze największy problem ma z tym głównie ktoś kto nie gra na Xboxie ani na PC. :reggie: Zwłaszcza, że wiadomo że konsolę kupuje się dla exów (nieważne czy cross-genów czy dobrych, ważne że ex), a wszystko inne to sprawa drugorzędna. Po prostu jak nie grasz w exy to nie jesteś graczem, elo.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

Sprawa jest mega prosta xbox to lepsza sprzęt i będzie lepszym wyborem ale ps5 przez najbliższy rok/dwa może liczyć na więcej gier ekskluzywnych co powiedzmy sobie szczerze mimo nachalnej propagandy niektórych entuzjastów gier usług jest dość ważną rzeczą. 

 

 

No ale my to wiemy i nie zakrzywiamy czasoprzestrzeni, za to klapy żyją dalej 2013 rokiem, bo wygodnie, oni nie wierzą do póki nie zobaczą xD ja się pytam czego jak na PS5 i tak tego nie będzie xD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Soul napisał:

 

No ale my to wiemy i nie zakrzywiamy czasoprzestrzeni, za to klapy żyją dalej 2013 rokiem, bo wygodnie, oni nie wierzą do póki nie zobaczą xD ja się pytam czego jak na PS5 i tak tego nie będzie xD

 

To byla kwestia czasu az milosnik most powerful console przyjdzie i sie zesra przerywajac kulturalna rozmowe pasjonatow :sir:

  • Plusik 3
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Tak jak piszą niektórzy wyżej, dużo osób kupujących Xboxa jest świadomych jego wad, ale także tego, że PS5 będzie

dobry wydatkiem, gdy już uzbiera się na nią trochę eksów.

 

W drugą stronę jest z kolei totalne wyparcie, negowanie wszystkiego związanego z Xboxem i oburzenie, że jak można atakować Sony.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schabek napisał:

 

To byla kwestia czasu az milosnik most powerful console przyjdzie i sie zesra przerywajac kulturalna rozmowe pasjonatow :sir:

 

To rzucanie paragrafami nazywasz kulturalną rozmową? 

Taka obraza na słowo klap? ojoj jacy wy się delikatnie zrobiliście, przepraszam. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Najlepsze, że Sony będzie posiadało praktycznie te same gry multiplatformowe. Xboxy jak myślą, że takie tytuły jak AC COD i CP będą lądować DayOne w GP to się mylą. 

 

No nie będą, ale niektórym zależy na jakości. Skoro mam możliwość wybrać lepiej działającą wersję niż gorzej działającą to czy istnieje jakaś logiczna przesłanka ku temu abym wybrał gorzej działającą wersję?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

sprzęt jest na lata, a gry dojdą później. A przy tym potencjale który posiadają (23 studia wewnętrzne), ciężko mi uwierzyć że nie  dastarczą wielu  gier

 

ciekawa ta narracja teraz, przez całą obecną generację słuchałem że na Xbox są gry a na PS4 gra się w trailery i zapowiedzi co wyjdą za 3lata

 

to miłego czekania :P to będzie z jakieś 2lata, ja w tym czasie pogram w [tu wstaw listę obrazkową]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MYSZa7 napisał:

W drugą stronę jest z kolei totalne wyparcie, negowanie wszystkiego związanego z Xboxem i oburzenie, że jak można atakować Sony.

 

Godzinę temu, schabek napisał:

sprzet fajnie wyglada i dziala co potwierdzily recki ale poczekajmy rok czy dwa, moze cos sie ruszy.

 

to niezle wyparcie

 

Czy mozna chciec kupic xsx za rok, dwa zeby wyszly jakies gry, ktore faktycznie przetestuja sprzet czy to juz podchodzi pod fanbojstwo? :dog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...