Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zapoznać się z Anno póki można próbować za free. Świetna gra, aż odżyła stara miłość do strategii. 

Dodatkowo moje odkrycie tygodnia, gra Rain. Cóż za niesamowita pozycja z ps3, którą jakoś ominąłem, a teraz dzięki usłudze premium mogę nadrobić zaległości. Gra przypomniała mi, że kiedyś na starszych generacjach konsol Sony wychodziło sporo mniejszych unikalnych pozycji. Szkoda, że teraz jest tego znacznie mniej. Mam jednak nadzieję, że dla takich gier zawsze znajdzie się miejsce.

Odnośnik do komentarza

Ładujecie pady lub kontrolery VR2 tylnymi USB? Działają jak chcą - raz zaczną ładować, raz nie. Nie wydaje mi się, by to był problem ze slotem, bo wszystko dobrze siedzi, ale chyba konsola ma coś z firmwarem. Pamiętam na samym początku, że tylne sloty w ogóle nie ładowały padów w trybie standby, potem zaczęły, a teraz tak w kratkę. Ma ktoś z tym też problem? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.03.2023 o 14:17, _Red_ napisał:

Ładujecie pady lub kontrolery VR2 tylnymi USB? Działają jak chcą - raz zaczną ładować, raz nie. Nie wydaje mi się, by to był problem ze slotem, bo wszystko dobrze siedzi, ale chyba konsola ma coś z firmwarem. Pamiętam na samym początku, że tylne sloty w ogóle nie ładowały padów w trybie standby, potem zaczęły, a teraz tak w kratkę. Ma ktoś z tym też problem? 

 

Mialem takie cuda z dodatkowym padem. Raz ładował, raz nie. Dopiero któryś z ostatnich updatow poprawil mi to że ładuje już zawsze jak podłącze do konsoli.

Pewnie jakis problem z napieciami/prądami. Poprawią pewnie softwarowo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2023 o 21:39, vip77 napisał:

Obudowę, to jak rozumie chodzi o te plastikowe panele. Przecież je można normalnie legalnie zdejmować i nawet wymieniać na inne kolorki, to jakby się miało tracić z tego powodu gwarancję. No way.

Czytaj ze zrozumieniem, chodzi mi o tą czarną obudowę co jest plomba, zostały naruszone dwie śrubki i w dodatku je pomylił lecz plomby nie ruszysz, i pytanie dotyczyło czy serwis to uzna?

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2023 o 08:27, Alien_MaTi napisał:

Czytaj ze zrozumieniem, chodzi mi o tą czarną obudowę co jest plomba, zostały naruszone dwie śrubki i w dodatku je pomylił lecz plomby nie ruszysz, i pytanie dotyczyło czy serwis to uzna?

 

To ty czytaj ze zrozumieniem, ten post nie dotyczył ciebie i twojego śmiesznego ziomeczka.

Odnośnik do komentarza

Czyli jednak to nie spisek złego Microsoftu.

W dniu 16.03.2023 o 15:02, PanKamil napisał:

Piszę do mnie tutaj coraz więcej sympatyków xboxa, nie jestem w stanie każdemu odpisać i przy okazji zasmiecac tematu więc odpisze raz zbiorowo. Xbox usuwa po cichu mniej znane gry a jak zamknie się sprawa z acti(to już chyba nie ma znaczenia z jakim skutkiem) to ms będzie dalej kontynuował swoją politykę i już nie będzie musiał dbać o pr przed tymi wszystkimi komisjami i polecą kolejne gry które były dostepne do kupienia. Jak ktoś chce kupic jakieś gry bethesdy czy studiów kupionych przez ms to niech ma na uwadze, że może być za późno. Dziękuje za uwagę. Chciałem ograć pierwszą część pillarsów bo dwójeczka jest w plusie ale mówi się trudno i przypomnimy sobie niedługo baldura i ogram tides of numenera(tutaj kupiłem dawno temu dzięki bogu bo inxile już jest tez pod skrzydłami ms, a kupionych już gier to nie wierzę aby usunęli)

No kto by się tego spodziewał?

 

 No ale cieszę się że udało się rozwiazać problem i życzę miłego grania w grę Obsidianu

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Insomniac tak z dupy wrzuca jakiś pościk o sunset overdrive

 

 

w przyszłym roku mija 10 lat od wydanie gierki na xboxa(ale ten czas leci) i może przy okazj po 10 latach wygasaja prawa wydawnicze dla microsoftu? Remaster/remake bym chętnie przytulił na ps5 bo w zeszłym roku jak grałem na xboxie to niska rozdzielczość i oprawa już mocno raziły w oczy. Pytanie czy znaleźli by czas między spidermanem 2 a wolverinem. To oczywiście zwykłe spekulacje.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...