Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rtooj napisał:

To nie jakiś SOP by po prostu zawieźć zbyt duże oczekiwania. 

 

Z drugiej strony właśnie te zbyt duże oczekiwania mogą zgubić tę imprezę, bo ludzie liczą, że teraz to Sony będzie sypać singlowymi AAA jedynie na PS5 jak z rękawa, co dwa trzy miesiące. Na samej imprezie oczywiście zapowiedzi pokroju:

  • kontynuacje gier zamkniętych studiów
  • kanibalizujących się projektów (jak Rise of the Ronin i Ghost of Tsushima 2) na jednym pokazie (oczywiście oba z gameplayem)
  • GTA VI, które w dzień premiery roznosi rekordy konkurencji, ale i tak wyjdzie tylko na PS5
  • no i oczywiście nowe projekty (z gameplayem!) od studiów które wydały swoją ostatnią grę rok czy dwa temu 

Realnie otrzymamy imprezę z dodatkowymi informacjami o grach o których dawno już było wiadomo, dodatkowo może jedną zapowiedź "niespodzianki" pokroju spekulowanego od lat MGS remake, a to wszystko w ciągu godziny gdzie zmieścić mają jeszcze gry AA i indie oraz pokazać, że jednak nie porzucają PSVR2.

 

a niektórzy tutaj wieszczą koniec konkurencji, dominację jak za czasów PS2 i generalnie cuda na kiju, a będzie to pewnie solidny, rzemieślniczy pokaz na solidną szkolną "czwórę"

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Daffy napisał:

Pierwsza Vita pokazała że Sony nie ma środków i devow przy ich modelu biznesowym na gierki by ciągnąć równolegle dwa systemy z zapewnionym lineupem. Obstawiam , że obecnie by mieli z tym jeszcze większe problemy.

Psp pokazalo co innego. 80 mln konsol to wiecej niż niejedna stacjonarka. Vita miała sporo dobrych gier ale chyba smartfony tę konsolę zabiły.

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, pattro napisał:

@Jakim, Vite zabiła dziwna polityka Sony, drogie karty pamięci, mało gier w pierwszym i później "najważniejszym" okresie życia konsoli. Upadek Vity to temat na dłuższą rozmowę. :)

Ja za vitę nie chwyciłem z dwóch powodów:

- gry, które nie trafiały już do mnie tak jak te z psp, pamiętam że dużo było indyków,

- cena konsoli, gier i kart pamięci.

Odnośnik do komentarza

PSP to były inne czasy, gry wtedy miały mniejsze budżety, miały mniejsze zespoły i powstawały szybciej.

Dzisiaj nawet Nintendo nie jest w stanie ciągnąć jednocześnie dwóch konsol (stacjonarnej i przenośnej), a co dopiero Sony.

 

Dlatego żadnej Vity 2 nie będzie, a co najwyżej przystawka do ogrywania gier z PS5 przez streaming. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

PSP to były inne czasy, gry wtedy miały mniejsze budżety, miały mniejsze zespoły i powstawały szybciej.

Dzisiaj nawet Nintendo nie jest w stanie ciągnąć jednocześnie dwóch konsol (stacjonarnej i przenośnej), a co dopiero Sony.

Psp osiągnął wielki sukces chyba dzięki scenie, za nie duże pieniądze można było kupić używaną konsolę od niezadowolonego człowieka, przerobić, i mieć na konsoli nagle 400 gier z psp, psxa i innych konsol. Taki psx w rękach.

Odnośnik do komentarza

Co najwyżej będzie sprzęt do remote play co akurat mi bardzo pasuje. Będzie tani i będzie cała biblioteka ps4/ps5.

Teraz, Square napisał:

Problem jest taki, że nie ma kto tego zrobić bo zabili studia.

Jak dla mnie model jazdy motorem w days gone i drifty tam były tak turbo zajebiste, że bend bez problemu by zrobiło wyścigi w otwartym świecie ;) Pamietam pucharek za drift to była czysta przyjemność. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wyścigi to co najwyżej mogą zawiązać współpracę z jakimś zewnętrznym devem tylko z tym też jest problem bo większość specjalistów jest teraz w EA i zostaje tylko Sumo Digital które nie zrobiło na własną rękę jakichś mega dobrych wyścigów. Oczywiście mi się marzy powrót arcade z Japonii: Ridge Racer, Sega Rally czy OutRun ale szanse na to są strasznie niskie, tak samo jak powrót MotorStorma, DriveCluba czy Burnouta. I znowu pewnie wróci temat zaorania Evolution Studios :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...