Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mugen napisał:

Najwyższy czas żeby w końcu zrobili Uncharted Kart Racer.

Wystarczy, że było All Stars battle royale. Ale jakaś fajna gra w systemie wyścigów typu Kart chętnie bym przygarnął. Oczywiście taką z jajem jak Crash czy Mario. Z drugiej strony wyścigi z bohaterami gier Sony, hm myślę że to dobry pomysł, normalnie system seller.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, MYSZa7 napisał:

Sam uważam, że niektóre wyścigi mogą się obejść bez open worlda, ale niektóre są wręcz stworzone tylko do takiego typu rozgrywki.

A ja tęsknię za taką możliwością jak w pierwszych Burnout-tacha, albo np w NFS Hot Pursuit, wybieram wyscig/wyzwanie i jadę. Nie było wtedy otwartego świata i to było super. Oczywiście zgadzam się, że w niektórych pozycjach to jest ok i pasuje tylko, że teraz wszyscy idą w to samo. Jedynie pozycje arcade typu On Rush pozostawiły taki system, ale obawiam się że w przyszłości i tu coś takiego zrobią. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ukukuki napisał:

Ja do wyścigów mam podejście typowo arcade. Wpadam na szybko zrobić kilka wyścigów i zabieram się za inną gierkę. A to jeżdżenie na mapie od punktu do punktu aby rozegrać wyścig nie jest dla mnie. 

No ale akurat w serii Horizon nie jeździ się po mapie tylko aby rozegrać wyścig. Jest tam tyle atrakcji i funu, że to jest esencją tej gry. 
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://thetecheducation.com/playstation-5-bluepoint-games-may-be-working-on-jak-and-daxter-blood-omen-remakes-for-ps5/

 

Kij tam Jak and Daxter, ale Blood Omen remake?! O ja cię pindolę! Biorę PS5 jeszcze bardziej i jakieś tabletki na serce gdy usłyszę znów "Vae Victis!" ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Mendrek napisał:

https://thetecheducation.com/playstation-5-bluepoint-games-may-be-working-on-jak-and-daxter-blood-omen-remakes-for-ps5/

 

Kij tam Jak and Daxter, ale Blood Omen remake?! O ja cię pindolę! Biorę PS5 jeszcze bardziej i jakieś tabletki na serce gdy usłyszę znów "Vae Victis!" ;)

Ten blood omen to takie bieda izometryczne gów.no, mocny meh. Ale soul reavera to z chęcią bym zobaczył odświeżonego.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Cytat

The first leak is about a remake of the Jak And Daxter trilogy. According to this leak, Bluepoint’s vision for these three games is far more ambitious than what they originally were. Apparently, they’re hoping to combine the story of all three games into a single, cohesive narrative

 

:obama:

 

No nie ukrywam, że byłoby w pytę, gdyby to okazało się prawdą. Niby tylko remake, ale ostatnio ogrywam trylogię Jaka i troszkę ubolewam nad faktem, że na PS2 wyszło tyle platformówkowych (powiedzmy) serii, a teraz w zasadzie został tylko Ratchet. 

 

No oby, oby. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mendrek napisał:

https://thetecheducation.com/playstation-5-bluepoint-games-may-be-working-on-jak-and-daxter-blood-omen-remakes-for-ps5/

 

Kij tam Jak and Daxter, ale Blood Omen remake?! O ja cię pindolę! Biorę PS5 jeszcze bardziej i jakieś tabletki na serce gdy usłyszę znów "Vae Victis!" ;)

Oj oddałbym wiele za nowego Jaka, albo za ratcheta. Blood omen fajna gra, ale wątpię w jej wskrzeszenie. Jest sporo lepszych gier, które można reaktywować od nowa, nawet Sony ma takie w swoim portfolio np Sly. Chciałbym by zrobiono remake Vagrant Story. Pamiętam jak jarałem się wejściowym intro! No i ta muza! 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, tukan napisał:

Ten blood omen to takie bieda izometryczne gów.no, mocny meh. Ale soul reavera to z chęcią bym zobaczył odświeżonego.

 

Masz kiepski gust. Legacy of Kain: Blood Omen to sztosik nawet dziś (idealny np. na PS Vita). Mroczny klimat, dobra mechanika, niesamowita historia (przepleciona przez całą sagę), legendarny voice acting. Blood Omen to dziś w sumie też najbardziej sensowny wybór pod remake, gdyż Soul Reaver bardzo szczątkowo wyjaśnia motywy Kain'a i w dodatku kończy się cliffhangerem nie gorszym od tego z Halo 2 (wynikało to z deadline'u, w tym miechu w sieci wyciekła alpha wersja gdzie można dostać się do niedokończonego contentu - klan Turela, kuźnie, wiele rodzajów Reaver'ów, itd.).

Jest ogromna społeczność chcąca powrotu serii. Cokolwiek Crystal Dynamics napisze na Facebooku, szybko komentarze schodzą na temat powrotu marki LoK. Hype jest przeogromny.

 

Bluepoint swoim remake'iem Shadow of the Colossus pokazalo, że mają ambicje na coś więcej niż remastery i porty. Takie nowe Sumo Digital z nich się robi ;)

 

 

:banderas:

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...