Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MEVEK napisał:

Przypadkiem nie jest tak, ze licznik działa do momentu wbicia 100% bądź :platinum: ??? 

Nie wydaje mi się bo to są dane prosto z publicznego API, który udostępnia Sony. Teraz Sony porobiło zmiany więc taki tracking jest też możliwy przez strony trzecie. 

U mnie chyba tylko jest jeden podejrzany czas, a tak to wszystko się w miare zgadza. Czytałem też że ludziom też liczy dobrze nawet jak zdobyli ostatnie trofeum kiedyś to czas dalej był naliczany. 

 

Odnośnik do komentarza

Uu aż sam sprawdzę. Szacuję że w Eso pewnie będzie co najmniej 4-5tys godzin, Everybody's Golf około 1500h, Skyrim około 900h, Borderlandsy2 też pewnie ponad tysiak, niezły maraton zapowiada się też w SnowRunner bo czasem gra chodzi w tle gdy np ładuje się pad a w tym samym czasie lecą rownolegle UK Newsy przez kilka godzin jak zajęty jestem czymś innym i kobita nie dotyka się pada ;)

Odnośnik do komentarza

 

TLOU2 - wygląda prawie tak samo jak na PS4 PRO - bez patcha
Days Gone dostało kopa - patch

God of War - w trybie 1080p jest 60fps, ale wygląda rozmazane bo full hd tylko - bez patcha

 

Jeśli jedne z największych tytułów nie dostały patcha to pewnie mocno uwijają się z nowymi tytułami.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, lpcl napisał:

W co? Przez 2 lata w te 3 eksy? Please.... 

 

PS5 Graphic

 

i nie będę grał w same exy, multiplat też będą grane

 

- Resident Evil Village

- Hitman 3

- Far Cry 6

- Vampire Masquerade Bloodlines 2 

- Lord of the Rings Gollum

- Hogwarts Legacy 

- Gotham Knights 

- Battlefield 6

 

i do tego ps plus collection, jakby mi gier brakło 

 

....ale nie braknie bo cały rok 2021 będzie zatkany, ty możesz liczyć conajwyżej na łaskę third party devsów bo na coś solidnego to sobie poczekasz

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fanek napisał:

 

TLOU2 - wygląda prawie tak samo jak na PS4 PRO - bez patcha
Days Gone dostało kopa - patch

God of War - w trybie 1080p jest 60fps, ale wygląda rozmazane bo full hd tylko - bez patcha

 

Jeśli jedne z największych tytułów nie dostały patcha to pewnie mocno uwijają się z nowymi tytułami.

Ghost of thusima 4k/60

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, nero2082 napisał:

 

PS5 Graphic

 

i nie będę grał w same exy, multiplat też będą grane

 

- Resident Evil Village

- Hitman 3

- Far Cry 6

- Vampire Masquerade Bloodlines 2 

- Lord of the Rings Gollum

- Hogwarts Legacy 

- Gotham Knights 

- Battlefield 6

 

i do tego ps plus collection, jakby mi gier brakło 

 

....ale nie braknie bo cały rok 2021 będzie zatkany, ty możesz liczyć conajwyżej na łaskę third party devsów bo na coś solidnego to sobie poczekasz

 

 

No tak bo te kilka eksów to taki powód do posiadania ps5. Kiedy te 3rd party jak wiedźmin czy rdr2 to gotg. Kolejny co myśli, że złapał Pana Boga za nogi. Jak będę chciał to kupię te ps5, tak jak kupiłem ps4, ogram co chcę i sprzedam. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak te video zlinkować to wrzucam link, UI PS5

 

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/jp9bmk/a_closer_look_at_the_ps5_ui_experience

 

W przyszłości będzie można tak:

EmJgmW7XEAAhg0W?format=jpg&name=large

Items-You-Can-Move-PS4-1-1400x788.jpg

20201104100300.jpg

 

PT nie działa, ale o tym już było

 

 

W innym twitt John mówi też coś o niespodziance pozytywnej, ale o tym dopiero napisze

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, nero2082 napisał:

 

wymień jeden powód posiadania xboxa

Pogodzę was

 

 

Bo oba sprzęty zapewniają płynne przejście miedzy generacjami, dzięki wstecznej mogłem się pozbyć zarówno XOX i PS4PRO, kupując obie konsole nic nie tracę, tak jak np. w 2013 gdybym pozbył się PS3 przed kupnem PS4.

PS3 finalnie pożegnałem w 2017 roku bo więcej kurzu zbierało niż jej używałem

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...