Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bzduras napisał:

Maniak przeciera szlaki na gierkowej tubie, np. orędzie do narodu czytane z kartki xD Nie oglądam, zbyt dużo merytorycznych błędów popełnia i ciężko się go słucha.

Co racja to racja. W kwestiach technicznych to lepiej traktować to z dystansem. Zapadł mi w pamięci błąd np. gdzie opisywał swojego samsung ks7000 jako 120hz a 49 cali miał matryce 60hz.  Sporo tam byków.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Soul napisał:

 

Grzeczniej tam, na konsole MS masz dwa lata nie lecisz i nie prosisz się sprzedawcy/sklepu w którym kupiłeś sprzęt, wysyłasz ją do MS bezpośrednio w przypadku Sony w drugim roku lecisz do sklepu i kręcisz awanturę  :)

No i?? To temat o ps5, tu każdy woli zjebac konsole po roku grania w next geny, niż po raz milionowy grać w Halo jedynkę z nowymi bajerami ;)

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, izon napisał:

No i?? To temat o ps5, tu każdy woli zjebac konsole po roku grania w next geny, niż po raz milionowy grać w Halo jedynkę z nowymi bajerami ;)

Wiesz, tu zaraz będzie walka o to, że karton xboxa ma tekturę o lepszej gramaturze lub, że pudełka są ładniej ułożone w sklepie:dunno: 

Odnośnik do komentarza

Maniak jest zabawny w tej swojej zajawkowej nieporadności. Naprawdę widać ze serca wkłada więcej niż rozumu w te swoje filmy i wcale tego nie uważam za coś złego. Dla takich filmów w internecie tez jest miejsce. Chociaż sam kiedyś go krytykowałem.
 

Tylko ten Soul co próbuje się na maniaku wybić:nosacz2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

O tam się przypierdalacie, Maniak z chłopakami to Digital Foundry na jaki nie zasługujemy

 

O kurwa usłyszałem tylko  „(...) no i wtedy przyjrzałem się i zobaczyłem rozmycia na włosach przy poruszaniu kamerą(...)” i typ morda wklejona w ekran, 10 cm nos pd matrycy i analizuje. Oczywiście zaraz po tym wyłączyłem.

Po co na takie coś tracić czas i psuć sobie zajawkę z grania?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Wiesz, tu zaraz będzie walka o to, że karton xboxa ma tekturę o lepszej gramaturze lub, że pudełka są ładniej ułożone w sklepie:dunno: 

No to jest na to odpowiedni temat w console wars. Oczywiście ja mój komentarz też celowo trochę przerysowałem bo irytuje mnie robienie takiego burdelu. Co kogo w tym temacie interesuje gwarancja na sprzęt M$ skoro to wątek o PS5..

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LiŚciu napisał:

Maniak jest zabawny w tej swojej zajawkowej nieporadności. Naprawdę widać ze serca wkłada więcej niż rozumu w te swoje filmy i wcale tego nie uważam za coś złego. Dla takich filmów w internecie tez jest miejsce. Chociaż sam kiedyś go krytykowałem.
 

Tylko ten Soul co próbuje się na maniaku wybić:nosacz2:

 

Synek dzięki mnie masz OLEDA w domu, także tego. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, 20inchDT napisał:

Mogę się założyć, że sami byście tego lepiej nie wytłumaczyli. Szczególnie balon, który widzi hdr nawet tam, gdzie go nie ma :usmiech:

Nawet by mi do głowy nie przyszło aby tracić czas na takie rzeczy i jeszcze to komuś tłumaczyć. Potem kurwa pada na łeb ludziom, liczą klatki, pixele z 50 cm i walą tym w CW i innych temat growych. 
 

Wolę już w gierki pograć. 
 

ps bronisz takie wysrywy, ponieważ napisał „tylko Xbox?”

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, balon napisał:

Nawet by mi do głowy nie przyszło aby tracić czas na takie rzeczy i jeszcze to komuś tłumaczyć. Potem kurwa pada na łeb ludziom, liczą klatki, pixele z 50 cm i walą tym w CW i innych temat growych. 
 

Wolę już w gierki pograć. 
 

ps bronisz takie wysrywy, ponieważ napisał „tylko Xbox?”

Pewnie mówią dobrze o xboxie więc materiał w pełni profesjonalny.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, giger_andrus napisał:


1:30

"Jest po prostu wyższa rozdzielczość. Bo tutaj mamy upscaling po prostu tej rozdzielczości. Raczej tutaj mamy ... yyyy ... szachownicę użytą. Czyli tutaj nie mamy do końca natywnego 4K."

"Czyli mamy taki mniej więcej render,  renderowane...
Rozdzielczość jest skalowana do sytuacji."


"Tak Bartku ? Dobrze mówimy ?"

"ZGADZA SIĘ. ZGADZA SIĘ.
Czyli jest full HD trochę podbite sztucznie do wyższej rozdzielczości żeby overall czyli w sumie dawać ostrzejszy obraz, który wyświetli nam konsola, tak ? Czyli nie jest to pełne 4K."


2:00

Dziękuję. Po 30 sekundach wychodzę z kina. Trzech "profesorów" wylewa siódme poty żeby wyjaśnić widzom tę skomplikowaną kwestię rozdzielczości Assassina na Prosiaku. Ufff, aby dobrać każde słowo, trzeba wykonać niesłychaną pracę umysłową.
Idę pyknąć małpę w Sekiro a następnie dwie mały na jednej arenie, czyli ... yyy ... raczej tutaj mamy overall trzy małpy.

 

To był mój pierwszy filmiki na YT mało tego było to 3 lata temu, czasami trema i bycie pierwszy raz przed kamerą robią swoje i zwyczajnie brakuje słów, nie myli się ten co nic nie robi, nie uważam, żebym tu jakiegoś mega babola powiedział, ale fakt trochę się zamotałem, przekaz był jasny overall w sumie mamy tu do czynienia z czymś lepszym niż 1080p.

Naprawdę łatwo jest stanąć z boku i głosić swoje mądrości, ciekawe jak by tobie poszło wyjaśniaczu. 

 

Początki nie są łatwe :)

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Soul napisał:

 

To był mój pierwszy filmiki na YT mało tego było to 3 lata temu, czasami trema i bycie pierwszy raz przed kamerą robią swoje i zwyczajnie brakuje słów


Oczywiscie stres potrafi sparalizowac ale niesmialo przypomne ze nie wystepowaliscie w half time show na super bowl przed 500mln widzow tylko nagrywales filmik telefonem z kolega.

 

Poza tym oczywiscie TOP :obama:

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, schabek napisał:


Oczywiscie stres potrafi sparalizowac ale niesmialo przypomne ze nie wystepowaliscie w half time show na super bowl przed 500mln widzow tylko nagrywales filmik telefonem z kolega.

 

Poza tym oczywiscie TOP :obama:

 

Jak robisz coś pierwszy raz w życiu to zawsze idealnie rozumiem? 

Przestaniesz pajacować czy nie? już raz te twoje 200 wyświetleń pod filmikiem wyjaśniłem to samo mogę zrobić z tym telefonem. 

 

I Pan Kamilek już klaska uszami z zachwytu.

Oranie co najwyżej sranie w banie :yao:

 

Z gwarancją wam nie poszło to tu będziecie walić głową w ścianę bring it on klapy :xboss:

Edytowane przez Soul
  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego, ale gdy zakladam nowy temat to znika. Wiec napisze tutaj. Kto z was drodzy forumowicze gra na ps5 na monitorze? Ja aktualnie mam podpiete pod stary monitor 24" Full hd 75 hz, ktorego uzywałem do ps4. Teraz myśle nad przesiadką na wiekszy 1440p lub 4k. Ktoś się wypowie w temacie? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Symeon_88 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale gdy zakladam nowy temat to znika. Wiec napisze tutaj. Kto z was drodzy forumowicze gra na ps5 na monitorze? Ja aktualnie mam podpiete pod stary monitor 24" Full hd 75 hz, ktorego uzywałem do ps4. Teraz myśle nad przesiadką na wiekszy 1440p lub 4k. Ktoś się wypowie w temacie? 

Zapraszam do odpowiedniego tematu, podpowiem tylko że PS5 nie wspiera natywnie 1440p na tą chwilę, jedynie 1080p i 2160p. Może kiedyś...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.