Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mi moje PS5 coś przekłamuje przy pobieraniu. Przy większych rzeczach zawyża czas pobrania, aby po pobraniu ok. 50-60% pokazać czas właściwy. Np: pokazuje 90 minut, a po pobraniu połowy przeskok z 40 na 15. I nie jest to wina prędkości. 

Dziwne, bo na ps4 tego nie zauważyłem, chyba że były duże skoki na prędkości pobierania.

Odnośnik do komentarza

Moje ps5 co pół godziny bardzo głośno włącza wiatrak na kilkadziesiąt sekund nawet jak w nic nie gram,  nie chcę idddawac w tych czasach braku disteobiscu ja gwarancję bo gry działają dobrze ale mam jeszcze nowego Xboxa i tam nie na takich problemów ale żeby nie było kocham ps za całą

 magię tej konsoli. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Tommmo89 napisał:

Moje ps5 co pół godziny bardzo głośno włącza wiatrak na kilkadziesiąt sekund nawet jak w nic nie gram,  nie chcę idddawac w tych czasach braku disteobiscu ja gwarancję bo gry działają dobrze ale mam jeszcze nowego Xboxa i tam nie na takich problemów ale żeby nie było kocham ps za całą

 magię tej konsoli. 

A ta magia to co to takiego jest? Pytam zupełnie serio. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PanKamil napisał:

Raczej każdy kto wychował się w latach 90 wie o co chodzi z tą "magią "

 

Ta reklama pokazuje tą magie :potter:

 

 

Przed psx miałem jeszcze atarynkę, comodora i amigę ale nie miałem deskorolki, gitary czy kolegi murzyna, więc może dlatego tej magii nie poczułem. ;)

Odnośnik do komentarza

Reklama miała to tylko zobrazować. Spotkania z kumplami na tekkena 3, zarwane nocki z kuzynem nad crashem, gran turismo. Dzieciaki w całej Polsce szalały i to są wspomnienia które w nas zostały i pewnie większości łezka się kręci w oku. Myślę, że podobnie było na całym świecie. Mimo wielu wad to dalej jednak plejka jest tym najbardziej rozchwytywanym sprzętem stacjonarnym. Ten sentyment ciągnie się za ludźmi do dziś. Pewnie roczniki 2000 w górę maja juz inaczej.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, lpcl napisał:

Przed psx miałem jeszcze atarynkę, comodora i amigę ale nie miałem deskorolki, gitary czy kolegi murzyna, więc może dlatego tej magii nie poczułem. ;)

No cóż, pewnie to samo byłoby z tymi markami ale po drodze niestety coś nie wyszło. Ja zaczynałem od pegazusa :potter: pamiętam jednak jak dzieciaki miały też kasety niczym do walkmana. Rocznik 89 :)

Odnośnik do komentarza

Po prostu, Xbox za swojej pierwszej generacji nie był w Polsce dostępny i popularny. W moim otoczeniu, Playstation na przełomie wieku miało więcej ludzi, niż PCa. Playstation miało wtedy u nas swoją magię, ale dla mnie skończyło się z końcem ery PS3. PS4 było już nijakim pierdem z beznadziejnym padem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

Po prostu Xboks nigdy nie miał takiej magii, a jak ktoś zaczynał przygodę z konsolami od niego, to współczuję :)

Miałem pegazusa i poszedłem do ziomka a on wyjmuje plejke i jak zobaczyłem to co na ekranie to gały mi wyszły. Wtedy leciał film/bajka "herkules" w kinach i cały czas graliśmy w demo na szaraku:D Potem rodzice sprezentowali i dorwałem swojego herkulesa i mimo braku karty pamięci cisnąłem jak głupi za każdym razem od początku :ohboy:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja od zawsze( z wyjątkiem pegazusa z lat 90) byłem graczem PC. Pamiętam jak na raty brałem nowsze karty graficzne. W 2017 przesiadłem się głównie na konsole xboxa one. I to był błąd.

Zrobiłem to tylko dla kinecta, na którego zresztą nie ma za wiele gier. Ale czego nie robi się dla żony ;) Teraz przesiadłem się na PS5 od 19 listopada i jestem zakochany w tej konsoli. Nadrabiam tytuły z PS4 i czuje się jak wczasach pegazusa z taką samą frajdą. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem xbox one s ale najgorszy był ten dashboard. W robocie pracuje na win 10 i po odpaleniu konsoli czułem się jakbym był znowu w pracy xd

 

a wracając do magii/sentymentu to w czasach jak nie było neta to szukało się ziomków z gazetami gdzie były fatale do mortala 4:D na ps2 znowu pro evo 6. Oj łezka w oku się kręci.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, PanKamil napisał:

Miałem pegazusa i poszedłem do ziomka a on wyjmuje plejke i jak zobaczyłem to co na ekranie to gały mi wyszły. Wtedy leciał film/bajka "herkules" w kinach i cały czas graliśmy w demo na szaraku:D Potem rodzice sprezentowali i dorwałem swojego herkulesa i mimo braku karty pamięci cisnąłem jak głupi za każdym razem od początku :ohboy:

 

2 minuty temu, Przemo napisał:

Ja od zawsze( z wyjątkiem pegazusa z lat 90) byłem graczem PC. Pamiętam jak na raty brałem nowsze karty graficzne. W 2017 przesiadłem się głównie na konsole xboxa one. I to był błąd.

Zrobiłem to tylko dla kinecta, na którego zresztą nie ma za wiele gier. Ale czego nie robi się dla żony ;) Teraz przesiadłem się na PS5 od 19 listopada i jestem zakochany w tej konsoli. Nadrabiam tytuły z PS4 i czuje się jak wczasach pegazusa z taką samą frajdą. 

Fajnie, ale czas świeżaków uświadomić że jest taki dział jak graczpospolita i tam jest miejsce na wspominki itp.

A przy odpowiedniej liczbie postów odblokuje wam się tam kolejny zamek z nagrodą, piękne miejsce gdzie będziecie mogli się wyżalić na temat innych platform

https://www.psxextreme.info/forum/212-graczpospolita/

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, PanKamil napisał:

No cóż, pewnie to samo byłoby z tymi markami ale po drodze niestety coś nie wyszło. Ja zaczynałem od pegazusa :potter: pamiętam jednak jak dzieciaki miały też kasety niczym do walkmana. Rocznik 89 :)

Wiadomo jakiś tam sentyment jest. U mnie to do amigii 1200. Ale magią bym tego nie nazwał, po prostu fajnie się bawiłem ale tak samo było fajnie jak np. w kosza czy gałę nawalaliśmy na boiskach od rana do wieczora. Próbuję odnaleźć ten pierwiastek magiczności. :D

56 minut temu, krupek napisał:

Po prostu, Xbox za swojej pierwszej generacji nie był w Polsce dostępny i popularny. W moim otoczeniu, Playstation na przełomie wieku miało więcej ludzi, niż PCa. Playstation miało wtedy u nas swoją magię, ale dla mnie skończyło się z końcem ery PS3. PS4 było już nijakim pierdem z beznadziejnym padem.

Mój kuzyn miał i od niego pożyczałem. Panie halo ce wtedy co to był za sztos. Ale pamiętam jak za psx były świetne gierki na Saturna ale wtedy kasy nie było bo ceny wysokie w uja były i żal dupę ściskał. W tym czasie konsola Segi była mocno deprecjonowana i zrodził się swoisty kult psx w pl, wspierany przez prasę swoją drogą. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, giger_andrus napisał:

A jednak nie siedzisz na forum o koszykówce czy gale tylko tutaj. Więc może zastanów się jaka jest tego geneza ?

Nie widzę związku. Btw na sfd też się czasem udzielam i zaskoczę cię bo czasem nawet są gadki o grach. 

Odnośnik do komentarza

Wniosek z ostatnich stron tematu: "magia" to wspomnienia, podkolorowane szczyptą nostalgii. A że każdy człowiek ma inne wspomnienia toteż dla każdego człowieka inny sprzęt będzie "posiadał magię". Proste? Pewnie, że proste.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...