Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, 20inchDT napisał:

SE po prostu lubi kasę i idzie tam, gdzie ją dają. Każda część KH na innej konsoli, w tym i nintendo. Dragon quest to już w ogóle typowo nintendowska seria. Co było na playstation? 7, 8 i 11?


A które studio nie lubi ? Zwłaszcza w czasach kiedy dev jest ryzykowny jak nigdy wcześniej ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam plyte cold war na ps4, po wlozeniu do ps5 zakupilem aktualizacje miedzygeneracyjna za 40 zl. Chodzi wszystko fajnie tylko czasem jak odpalam gre to pokazują mi sie wszystkie filmiki i licencje jak przy pierwszym uruchomieniu, a ustawienia zostaja zresetowane do domyślnych. Cały progres i ustawienia broni zostaja na swoim miejscu. Ktoś też tak ma? Czym to może być spowodowane? Na ps4 przez 3 miesiace grania nic takiego sie nie dzialo. 

Odnośnik do komentarza

Kilka dni testowania PS 5-teczki za mną i cóż, jest to dla mnie solidny cios w gameingowy łeb :obama: Przechodząc z zamulonego Ps4 FAT (poszła wpizdu w ręce brata i chrześniaka) doznaje się kontrolowanego szoku, a 60 klatek i ostrość żyletki (np. przy tak ładnej grze jak Days Gone) jeszcze mocniej uwypukla ten efekt. MILUTKI EFEKT

 

Oddając wrażenia użyłbym więc tutaj słowa komfort. Szybkie wczytywanie, szybkość HUDa, szybkość pobierania (prawie 50GB w niecałej 2,5h; znacznie szybciej niż na czwórce przy tym samym necie na wi-fi), responsywność, praktycznie niesłyszalna praca sprzętu. Nawet pad, który jest genialny w każdym calu, nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia (Astro to jest cudo dla ludzi w każdym wieku). Muszę tu podkreślić, że jeszcze nie miałem okazji zagrać np. Demon's Souls, a więc true next gena. Jest C2077... ale wiadomo (chociaż 60 FPS robią ogromną różnicę). Jeśli ktoś przechodzi z najstarszych przedstawicieli poprzedniej generacji i w dodatku ma jakieś zaległości to polecam nie zastanawiać się nawet sekundy. Polujcie na OLXach w Waszych regionach - sprzętu jest coraz więcej i w coraz lepszych cenach.

 

Generalnie więc, jeśli już mamy walentynki, stwierdzam, że jestem zakochany :ohboy: Radość grania wróciła w pełni i ciągle myślę kiedy będzie chwila, aby usiąść przed TV. To będzie kolejna genialna generacja :banderas:

ps. boli tylko, że mój ukochany Bloodborne nie dostał boost'a pod next-gena, bo ponowie zacząłbym generację od gry From.

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

PS5 daje jakąś megamotywację do grania, serio. Nie wie czy to wynika po prostu ze świadomości posiadania next-gena czy sprzęt sam w sobie jest taki konsolowy. Zero loadingów, aktualizacje pobierają się bardzo szybko. Normalnie jakbym wrócił do epoki sprzed PS3. I gry działają lepiej. Aż muszę sprawdzić jako moja ukochana Yakuza Kiwami zasuwa. Już na Pro była żyleta.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...