Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, creatinfreak napisał:

@Piotrw97Bardzo stracisz bo ps5 nie wspiera rozdzielczości 1440p i w takim wypadku odpali Ci 1080p i rozciągnie co przełoży się na to, że obraz będzie wyglądać jak kupa gówna. Do ps5 monitor/tv 1080p albo 2160p.

Racja nie wspiera ale niektóre monitory skalują z 4K do 1440p i ten właśnie to robi. Wiec czy między 1440 a 4K będzie widoczna różnica na zaledwie 32 calach? 

Odnośnik do komentarza

Aktualnie trwa drugi etap albo i całość się skończyła, bo chyba było do 17 listopada, więc brawo Sony za danie celów z dupy https://www.playstation.com/pl-pl/seize-the-throne/, ale można jeszcze wziąć udział w szukaniu Easter Eggów w tym ostatnim filmie za co dostaje się kod na trzy nawet spoko awatary.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, creatinfreak napisał:

Skoro masz już ten monitor i Ci obraz odpowiada to zostaw. Ja bym go oddał/sprzedał i kupił coś z natywną rozdzielczością bo natywna rozdzielczość>>>>>>>>>>skaler w konsoli (np xones)>>>>>>>>skaler w monitorze (jeżeli na pewno coś takiego ma).

Ok dziekuje wszystkim za odpowiedzi

Sprzedaje zatem tego i kupie jakiegoś 32 całe,4K, HDR, max 4ms czas reakcji. Macie coś godnego polecenia tak do 2500zl?

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2021 o 20:09, Figuś napisał:

 

 

Spoko nawet, do kawy w sam raz. Plusem jest prosty język ale chyba teraz przesadzili w drugą stronę i brakuje mi trochę więcej technicznego mięsa. 

 

Tak poza tematem ale mi się nie podobają współczesne płyty główne konsol. Ja wiem ,że od One i PS4 konsole idą totalnie w mainstream tnąc koszta tam gdzie można i gdyby nie APU to cena pewnie o 100 dolców większa ale tutaj nawet nie ma na czym oka zawiesić. Wygląda to biednie jak pegasus na glucie :(

Odnośnik do komentarza

Minął rok od premiery ps5, a dalej sony nie udostępniło zgrywania save z gier przeznaczonych na ps5 na pendrive. Ja nie gram on-line i nie chce płacić za tego plusa żeby móc tylko przechowywać savy z gier w ich chmurze. Czy sony nie powinno tego wreszcie zmienić? Bo jeśli gry z ps4 zapiszę bez problemu na pendrive to czemu nie te z  ps5. Jak uważacie,  o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Square napisał:

Nie udostępniło i raczej nie udostępni. Jak mogę to jakoś przeboleć (mimo, że jeden backup to za mało), tak bardziej mnie wkurza, że nie można kopiować pojedynczych zapisów, a wszystko jest razem.

Ale w czym sony ma problem? Wystarczy aktualizacja systemu konsoli.  Czyżby chodziło w jakimś stopniu o to by więcej osób kupowało tego plusa? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...