Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Krzysztof93 napisał:


Może i tak ale tematy i szokujące wydarzenia w ,,dorosłych'' grach AAA są tak dorosłe, że wyglądają często jak mroczna polucja nastolatka z pryszczami. Takie to dorosłe i głębokie jak woda w wyschniętym stawie.

No lepsze to niż fabuła w stylu uratuj księżniczkę z rąk złego. Z resztą dużo gier na duże konsole ma zajebista fabułę i nie wygląda jak gra dla 5 Latków. Np. S.O.M.A rozjebała mi mózg i długo nie mógłem go pozbierać z podłogi. Chyba że chodzi ci o gry w stylu ubiraka to się zgodzę.

Edytowane przez GSPdibbler
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znaczy dokładnie chodzi mi o główne menu, te dwie ikonki z obu wersji są obok siebie, nawet jak usunąłem fizycznie wersję PS4 z dysku, ikonka mi zniknęła, ale ponownie pojawia się po każdym uruchomieniu konsoli. W wersji PS5  mam "zagraj", a PS4 "kopiuj". Płytę mam cały czas w napędzie. 

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Racja, trzeba się będzie przyzwyczaić i czerpać przyjemność z samej rozgrywki ;)

Akurat w moim przypadku to Far Cry 6 Gold Edition PS4, ostatnio była fajna promka na to w Euro. 

Przy czym akurat w przypadku gry, która wyszła na obie generacje konsol i mam w wersji na płycie, pierwszy raz się z tym spotkałem, że mam dwa kafelki. Z kolei jak np. kupowałem cyfrowo Hitmana 3, to mam tylko kafelek z wersji PS5.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Square napisał:

Cyfrowo masz tylko kafelek z wersji, którą masz zainstalowaną. Po włożeniu płyty masz po prostu opcję instalacji, a wersja PS5 jest osobno. Jak chcesz tego uniknąć to kupuj płyty PS5, a nie PS4 :P

Oj nie, nie zamierzam specjalnie przepłacać, jak mogę kupić taniej wersję PS4 i zrobić darmowy upgrade do PS5. Przeżyję już te dwa kafelki :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...