Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, da$io napisał:

Jak widać czytanie ze zrozumieniem niestety nie wszystkich dotyczy.  
To że moc nie zawsze się przekładała na popularność w rankingach sprzedaży nie zmienia, że power był priorytetem. 
Nintendo po porażkach Mocy musiało wstrzelić się czymś innym. 
Wracając do PS5 obawiam się , ze dziś poza pokazem slajdów i czystej „architecture” nie zobaczymy nic więcej. 
Konkurencja jest dobra.Gdyby nie MS to japonczyki drapali by się po jajkach do czerwca. 

 

Power nigdy nie był priorytetem. Tylko gry. Zresztą te różnice w powerze nigdy nie był tak wielkie, żeby robiło to dużą różnicę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Gierki takie jak Mario Odyssey czy Zelda BotW wspominam najmilej.

Na mocniejszej konsoli po prostu wyglądały by lepiej, może AA, HDR, 1080p, 60fps. Można gdybac.

3 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Power nigdy nie był priorytetem. Tylko gry. Zresztą te różnice w powerze nigdy nie był tak wielkie, żeby robiło to dużą różnicę.

I jedno i drugie. Na Switchu w 3rd party sobie nie pograsz za wiele.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, da$io napisał:

Proszę Cię nie skupiaj się na ostatnich dwóch generacjach

 

Każdy i tak wie, co kupi, tu na forum, i te 2TF więcej, czy mniej, nie zrobi różnicy. Sony, Microsoft i Nintendo mają swoich fanów, i jeśli kogoś stać tylko na jedną konsolę to wiadomo, co wybierze. Tu się rozchodzi bardziej o każuali, jak przyciągnąć nowych klientów itp., a Ci rzadko kierują się mocą, raczej ceną i dobrym marketingiem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, zdrowywariat napisał:

Każdy i tak wie, co kupi, tu na forum, i te 2TF więcej, czy mniej, nie zrobi różnicy. Sony, Microsoft i Nintendo mają swoich fanów, i jeśli kogoś stać tylko na jedną konsolę to wiadomo, co wybierze.


Biorąc pod uwagę ile rocznie wydaję na gierki to pewnie stać mnie na obydwie, ale zostanę z PlayStation nie dlatego, że jestem "fanem", bo to bez sensu - dla mnie liczą się marki z tej konsoli, nastawienie na singla (choć ostatnio dość sporo gram w multi), oraz... mój profil PSN - nawet jeśli nie mam ciśnienia na platynowanie wszystkiego jak leci, to lubię moje zbiory i chcę mieć ich ciągłość w jednym ekosystemie - może głupie, ale w ten sposób mnie mają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:


Biorąc pod uwagę ile rocznie wydaję na gierki to pewnie stać mnie na obydwie, ale zostanę z PlayStation nie dlatego, że jestem "fanem", bo to bez sensu - dla mnie liczą się marki z tej konsoli, nastawienie na singla (choć ostatnio dość sporo gram w multi), oraz... mój profil PSN - nawet jeśli nie mam ciśnienia na platynowanie wszystkiego jak leci, to lubię moje zbiory i chcę mieć ich ciągłość w jednym ekosystemie - może głupie, ale w ten sposób mnie mają.

 

Każdy ma jakiś powód :).

Odnośnik do komentarza

sony+PS+5+coming+soon.JPG

W Holandii powstaje strefy w których będzie można pograć (prawdopodobnie) na PS5. Zapewne dotrze to do większości krajów, pytanie kiedy wystartuje, skoro obecnie mamy na świecie taką, a nie inną sytuacje.

https://www.writenaregiven.com/2020/03/sony-ps5-is-coming-tomorrow-morning.html?m=1

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, sprite napisał:

17. Oby strimek na twitchu był.

Raczej nie, prezentacja będzie w formie wideo, które pojawi na PS blogu. Żadnego strimu. 

Raczej nie będzie gier, należy spodziewać się cyferek i jakiegos Spider Mana odpalonego na PS5 i może demka technologicznego. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.