Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony to są dokładnie takie newsy dotyczące nowej generacji, jakich oczekuję. Z drugiej mam obawy, co może wyniknąć z remake'ów MGSów w wykonaniu dzisiejszego Kojimy. Shadow Moses jako wielki obszar na Alasce, z poruszaniem się skuterem, odbijaniem "obozów" i milczącym pół gry (trwającej 50 godzin) Snake'iem?  Czy może panu Hideo przejdzie już ta zajawka na open worldy i zrobiłby to w miarę wiernie? 

 

Dobra, nie oszukujmy się, jak to okaże się prawdą, to będzie hype jak skur.wysyn. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Tommy to żaden insajder, zwykły użytkownik, który twierdzi, że zna specyfikację next genów. W tamtym roku podał dokładną liczbę tfl xboxa i PS5. Ten drugi post ma dwa miesiące, jak widać z xboxem trafił w 100%. Moderatorzy poprosili o jakąś weryfikację, wysłał im zdjęcie DS5 który jest dołączony do devkitów(nie twierdził, że taki pad trafi do sprzedaży), który to wygląda niemal identycznie jak DS4 (wizualnie to samo, minimalne różnice, guziki np. były matowe bez figur). Każdy go wyśmiał i wyłapał bana. Po dzisiejszej specyfikacji xboxa, ban został zdjęty, teraz Gaf czeka jak coś napisze, pewnie ma na nich wy(pipi)ane. Albo miał mega farta z tymi cyferkami, albo pisał prawdę. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

O ile Silent Hill można sobie bez problemu rebootować, bo to takie uniwersalne i luźno powiązane uniwersum, o tyle trudno mi sobie wyobraźić reboot MGS-a, z tak wyrazistymi postaciami, powiązaną i pokręconą fabułą, czy pamiętnymi scenami. Do tego fabułę (zwłaszcza MGS-a) chyba każdy zna na wylot z fanbase'u. Widzę bardziej jakieś szanse na "what if?" lub spin-off np. z Liquid Snake (i Fox Hound) przed akcją z Shadow Moses. Ewentualnie po prostu kolejna część po wydarzeniach z MGS 4 i MG: R.

Słyszałem jednak, że Konami wykorzystuje te swoje IP do automatów pachinko i to chyba jest intratny biznes. Nie wiem czy będzie chętne do sprzedaży...

Odnośnik do komentarza

LicZą sIĘ tYlKo gRy

 

nie będę pisał bajeczek że TFlopsy się nie liczą, 13 TF jest tu potrzebne pilnie  żeby był wyraźny skok generacyjny :) 4K rozdziałkę mam w du.pie ale ray tracing żeby hulał na pełnej ku.rwie to to pudełko musi mieć zapas mocy, o PSVR już nie wspominając

 

także 13 TF+ albo to żaden nextgen

 

nie zawiedź mnie Sony :potter:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pupcio napisał:

Oby pokazali jakieś gierki bo jako konsolorza nie interesują mnie spusty nad numerkami :usmiech:

Piękne zdanie. Niech pokażą jakieś gry, ewentualnie nad czym pracują pod kątem exów. 

 

Spoiler

Btw już czekam jutro na ten shit storm, że mało tf, że pad nie na baterie, że brzydka obudowa. Zapewne będzie to ciekawsze i bardziej ekscytujące niż prezentacja od Sony.

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...