Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, oFi napisał:

 

moze smarują sequel od paru lat i niedługo będą bomby na konfie sony? Hajpik by się udzielił wszystkim na forum

Pamiętaj że cały koncept na grę powstał wewnątrz Sony w Japan Studio, które już nie istnieje. Więc kto teraz miałby ten sequel zrobić?

 

Jeśli jesteś fanem BB to polecam mieć na oku Wo Long, który tworzy m.in. były producent Bloodborne

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mario10 napisał:

Panowie mam pytanie czy w menu ps5 macie też takie jakby jaśniejsze paski pionowe? Tylko na tym szarym menu mi się wyświetlają. W pierwszej chwili myślałem, że tv coś szaleje ale jak odpalam plansze testowe to obraz jest idealny.

 

 

tv.JPG

Haha tak tak, to jest normalne. Na redditach fruwalo juz wiele tematow na ten temat:pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Kazub napisał:

można się spodziewać jakiejś obniżki ceny konsoli do końca roku ? 

Do końca roku to raczej nie spodziewałbym się, że ta konsola będzie dostępna normalnie na półkach w sklepie. Patrząc jak wszystko idzie do góry, to prędzej będzie podwyżka ceny. 

 

Panie, dobrze to już było. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, YETI napisał:

Do końca roku to raczej nie spodziewałbym się, że ta konsola będzie dostępna normalnie na półkach w sklepie. Patrząc jak wszystko idzie do góry, to prędzej będzie podwyżka ceny. 

 

Panie, dobrze to już było. 

Najlepiej zrobili ci, co na premierę kupili. Wydali najmniej patrzącz z perspektywy czasu. Ogólnie wątpię by cena zbliżyła się do tej z preorder-ów.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

To może musisz zagrać z kimś najpierw. Z niektórych gier się tam nie pojawiają ludzie, np z Returnala.

Dobrze wiedzieć o Returnal bo wczoraj grałem i chciałem właśnie sprawdzić kto ze mną był w party. Dawno z nikim nie grałem i może dlatego - ostatnio jakieś 2 miesiące temu w Division 2 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...